Споделена история от Секс и интимност

Просто секс или изневяра ?
Здравейте искам да ви споделя много деликатен въпрос по който искам мнения не нападки ! С гаджето ми сме заедно от почти 3 години но това лято е правила секс с друг .... Тя отиде за два месеца да работи на морето като сервитьорка а аз не успях да отида с нея . Върна се от море и всичко беше перфектно до преди няколко дни . Тя си призна че там е имала флирт с друго момче което работи в заведението в което тя работи . Поисках от нея да ми разкаже всичко без нищо спестено и се оказа че са правили секс. В края на един от работните им дни той я попитал да я изпрати защото било късно и тя се съгласила. Отчтивост тя го поканила за малко в апартамента (или поне така ми каза ) пийнали уиски и вино и разговаряли за всякакви теми . Каза ми че той я е накарал да се отпусне от самия разговор отделно и алкохола и тогава той я награбил . Тя си призна че го е искала защото минали месец и половина откакто не сме правили секс . Направили го тя си призна че и е харесал самия секс но било просто секс нищо повече . Повторили го още няколко вечеря както и последната преди да се прибере . Незнам какво да правя твърди че все още че обича .. А и донякъде я разбирам аз постоянно работя тя като е тук а тя е с красиво и нежно лице много финно тяло и хубаво изпъкнало дупе мъжкото внимание към нея не липсва . Разбирам я донякъде може би е имала нужда от секс понеже работата там е била много натоварваща и може би е искала и малко разнообразие за момента и го простих но ме мъчи това че са го повторили над 10 пъти а и ме съмнява че не е било само с едно момче ...... мнения-съвети (моля без нападки)

Коментари

1.   Или се ебаваш с нас, или приятелката ти е писала тук.

http://spodeli.net/story.php?ID=145116

2.   Че просто секса какво е? Разбира се, че е изневяра.
Съчувствам ти.

3.   Веднага престани да я "разбираш" и и се обади. Кажи и, че вече не сте гаджета и ако обича да не те търси повече.
Втори вариант е да изчакаш малко и и ти да и "признаеш", че и ти си и изневерил с някакво момиче, защото си се почувствал слаб. Наблюдавай реакцията й, и ще ти стане ясно кой е слабия и кой силния във вашата връзка. След това и кажи, че вече не искаш да сте гаджета и, ако обича да забрави за теб.
Изневяра не бива да се толерира по никакъв начин. Ако сега си затвориш очите, тя подсъзнателно ще те класифицира в съзнанието си като слабак и мекушав и това за нея ще е зелена светлина да продължи да има нужда от секс извън вашето легло от време на време, когато се почувства "слаба".
Режи от кокал! Инвестирал си 3 години в тази връзка и никак няма да ти е лесно, но е по-добре да приключиш тук и сега, отколкото незнайно още колко години да продължиш да живееш в позицията на елен лопатар.

4.   Какво значи "просто секс или изневяра"? Просто-сексът с друг не се води изневярва ли, какво? Не разбирам. Явно си доста отчаян, щом си готов да останеш с нея, въпреки всичко. Не бъди изтривалка, пич. Жена, която не може да изтрае 2 месеца без секс и директно се хвърля на друг не ти трябва.

5.   Човек може да контролира нагона си , и много да си загорял , мислиш по други теми , а не за секс , без секс се живее . А ако бяхте женени ? Ако искаш с нея остани , докато не намериш нещо друго ...

6.   Ако е истинска историята, приятелката ти е просто лека. За 2 месеца да те забрави и да си легне с друг, не я е налегнала липсата , а просто си е лека. Щом и са повтаряли, ясна е работата.

7.   Не искам да пиша 100 реда обяснения, затова ще ти дам обикновен пример от моя живот. Разделих се с приятеля си преди 3 месеца, защото той трябваше да замине в чужбина, а бяхме заедно 4 години. Обичам го, все още съм влюбена в него. Не съм правила секс от август месец, а аз обичам секса, той ми е първи и най-голямата ни пауза е била 2 седмици поради командировка. Е, не правя секс откакто сме разделени, макар и чисто физически да ми се иска и да имам възможности. Нищо не му дължа, свободна съм, но самата идея да докосна друг човек в момента и предвид чувствата ми, ми се струва гнусна. Обикновено това се случва, когато човек обича друг човек, когато уважава себе си и този, към когото таи чувства. Колкото и добре да разбираш твоята половинка, изневярата си е изневяра независимо дали е с чувства, или без. Пък и е можело да спи с него еднократно, а не няколко пъти. Веднъж би стигнало да си задоволи физическите нужди за времето, докато се видите.

8.   Ти сякаш се мъчиш да я оправдаеш по някакъв начин? Натоварена работа, цели два месеца без мъж, пийнала повече, поддала се, нали е само секс...И така 10 пъти? След това си траела, после поизлъгала и накрая ти сервира как нищо особено не е станало и много те обича. Не искам да си мисля какво щеше да е ако пък не те обичаше? Питам се дали и ти не си се разнообразявал по същия начин, че го прощаваш? Или толкова си без самоуважение? Но решението си е твое, ти ще си носиш последствията. Помисли какъв човек имаш до себе си, щом за два месеца задрасква три години връзка с този, когото уж обича. И как ще я карате нататък, ако пак ѝ е натоварено и реши да се разнообрази?

9.   Добре, разбирам да е направила грешката един път, но над 10 пъти, извинявай брат, сериозно ли го приемаш за толкова нормално? Направо я зарежи, такъв боклук ще продължава да ти изневерява.

10.   до 7: Казваш, че "тя е можело само веднъж да спи с него, за да си задоволи физическите нужди"? Не е изневяра тогава, така ли? Защо просто не е прибягнала до самозадоволяване както правят 90% от мъжете, когато са на зор?

11.   Я да те питам, ти вярваш ли в извънземни, а ако вярваш, значи е само секс!

12.   Подкрепям номер 7.
Просто зарежи всичко, не се самозалъгвай, ще патиш много повече след това, не си губи времето.

14.   Това е дори по-лошо от изневяра-това е връзка. И веднъж да се е случило, пак е лошо, но може да намериш някакво оправдание-алкохол, паднало ти е пердето и прочие. Но да се повтаря, потретя и тъй нататък... Тази жена не заслужава доверие.