Споделена история от Секс и интимност

Жени над 55-60г. още ли правите секс?
Не съм допущал, че ще задавам такъв въпрос, но ето че се наложи сега да го направя. Същия въпрос отправям и към мъжете и ще обясня защо. Първо да ви се представя. Аз съм мъж на 60 г. семеен и със съпругата ми имаме две деца-момчета, които си имат свой собствен живот. И двамата са женени и живеят в собствени жилища с децата си. Аз и съпругата ми не сме имали почти никакви семейни проблеми. Тя е две години и нещо по-млада от мен. Но ето, че в последните две-три години се появи един проблем, който засяга повече мен. Съпругата ми след края на нейната менопауза, която завърши на 54 г. вече не иска да правим секс. Около една година се опитваше да откликва на моите сексуални желания, макар и много рядко, но в последните 2-3 години категорично отказва да имаме интимни отношения. Но аз макар и на 60 г. съм още полово потентен. Имам нужда от секс два пъти седмично, но ще се съглася и на един път ако тя не иска повече. А тя не иска да чуе въобще за секс. Какво аз трябва да правя, на 60 г. да търся любовница ли, след като досега никога не съм й изневерявал. Какви са причините за да не иска повече секс. Познавам три семейни двойки с чийто мъже сме 2-3 г. разлика във възрастта. И те се оплакват от същия проблем. Единия от тях ми призна, че от време на време ходи по проститутки, а другите двама продължават да се измъчват като мен без секс със собствените си съпруги. Не ми харесва на моята възраст да започна да ходя при проститутки. Защо съпругата ми не ми съчувства. Толкова ли е неприятно за жените след 55 г. да правят секс. Болезнено ли е или има други причини. Жени отговорете защо се отказвате от секс на такава възраст. Знам, че някои жени желаят секс и след 55 г. , но защо съпруги като моята и на моите добри познати отказват секс. Мъже, които четете тази история кажете имате ли същите проблеми като мен и ако да, как го разрешавате този важен проблем за нас все още потентните мъже. Модератори мисля, че това е важен въпрос за нас мъжете които са в същата ситуация и ви моля да публикувате историята.

Коментари

51-100 от 115

59.   Чукам една вече 60 годишна.
От три години.
Като се почнахме беше на 57.
Тялото е ок, и в лице ми харесва, перверзна ми е....
Виждаме се два- три пъти в месеца...
Перфектно ми е. Дърта мръсница. Празня се все в нея....
Аз съм на 47.

60.   Да, правя, в първа и втора дупка, ако ме разбирате. ж53

61.   На 56 съм, жена.
Имам приятел на 45...
Трудно ми насмогва...
Обичам отзад...

62.   Номер 60 и 61...
Браво на Вас...
Искам Ви...и двете...
Сладурани...
М51

63.   Хора, наистина нямате ли хемороиди?
За отзад е ясно, че трябва лубрикант.
Искам да знам тия жени над 55 за отпред
ползват ли?

64.   Нещо ми катастрофираха наблюденията от постовете тук. Все пак това са малка част от жените.
Търся си еблива бабичка, понеже жена ми не се съгласява на секс по- често от веднъж седмично. Но не вярвам че ще намеря.
Като гледам повечето жени на 50 и нагоре не се интересуват от секс. Като млади са се налудували. Женили са се, изневерявали, развеждали, накратко получили са вече каквото им се полага от живота. Сега искат да правят нищо и ако може някой дъртак да ги обгрижва без да му се отплащат. Понякога им се чудя за какво живеят.
Иде ми да и бия шута на мойта и с парите които ще си спестя от нея да ходя на секс турове.
М53,

65.   Абе правят секс над 50, ама когато нещо не ги боли, когато не са уморени, когато трябва нещо да изкрънкат. Съсипах си живота и семейството и всичко заради пустия секс. Винаги съм имал много силно либидо, дори сега след петдесетака. Сексът със съпругата рязко намаля около 50-те. По-лошото е, че тя спря да се поддържа. Запусна се някаква, а има хубаво тяло. Намерих си любовница на почти същите години. Сбърка ме от секс. Реализира всичките ми сексуални фантазии от детството. Не съм фен на тройките, иначе и тройка ми предложи да ми организира с някоя проститутка. Направо летях през този период. За съжаление съпругата ми ме напусна, защото не можа да преглътне изневярата ми. И стана чудо. Любовницата ми ме прие за даденост и бурният секс рязко намаля. Започна да я боли глава, да се уморява и подбни работи. Вече няма време за романтика, направо да и го вкарам, да се празня и да я оставям на мира и така нататък. Ако си поискам свирка ми прави, но някак си колкото да мине от ред. И само ме натиска да се съберем да живеем заедно. Ами ето за какво бил всичкият този цирк. За да напусна жена ми и да заживея с нея. Ама не защото я кефи секса, а защото съм свестен по всички женски критерии - тоест имам прилични доходи, грижовен, отговорен, сръчен във всичко. Е няма да стане. На мен сексът ми със съпругата ми намаля и спря, това стана след 30 години брак. А с тази всичкото това отчуждаване го постигнахме за една година. Какво ли ще бъде след още една. И не е само сексът. Преди година ходехме къде ли не, а сега на същата и дай само да зяпа телелвизия и не можеш да я изкараш никъде. Какви артистки са жените, майката си джасат. Сега нещо пак ми се увеличи секса, защото и е бръмнало да и купя кола. Чака я голяма изненада, като разбере, че ще и се размина, а вместо на нея ще си купя на мен нова кола и ще продам старата, за да не я вземе.

66.   65,
Май е дошло време да сменяш и любовницата.

68.   С жената секса трудна работа... към невъзможна.
Тя е на 48 и вече не се интересува.. от мен или от секса като цяло.. вече даже и не знам...
Карам на ръчна...
Явно ще търся нещо настрани.. имам една колежка на 53 и навремето се бяхме поебавали малко.
Май ще я търся..
М49

69.   Да, но го правя с мъжа ми (54), още го бива. И аз за сега нямам проблеми с овлажняването. Дори понякога толкова се овлажнявам, че не ползвам лубрикант за отзад. ж52

70.   Да аз съм на 57г вдовица, и масторбирам поне по три пъти седмично.

71.   Липсата на секс е сериозен намек на жената. Ако не се осъществи съответната корекция за даден проблем прераства в манипулация. На над 50 години започват и физиологичните проблеми. Та по същество- всички правят "някакъв" секс. А, дали на мъжете им харесва, достатъчно им е и до колко се чувстват задоволени е съвсем друг въпрос. Като латерната- трябва да бъде добре навита и като засвири....

72.   65ти ти ме разби. Важното е да си жив и здрав и никога ама никога да не си го слагаш.

73.   В грешка сте. Всичко е до човека. Аз съм на 47, жена ми е все уморена. Когато не е, децата пречат. Рядко става. Думкам една пенсионерка на 70. 20 класи по-еблива от жена ми. Нищо възрастно няма в нея. Ако я видите, повече от 55 няма да й дадете. Тя просто е такава

74.   До 73, ти сериозен ли си?
Защото и аз ще оправям една на 70?
Чудя се, ама тя е много готина, изглежда на не-повече от 40- 45...
Така че, тия дни действам... М50

75.   До 73 сега ако кажеш, че се овлажнява сама на тия години ще избиеш рибата.

76.   Пенсионер на 60 съм, има много жени, които не обичат и не правят секс, те така са родени от майките си, може само по задължение - за зачеване, "вари ги, печи ги, такива са"... дори годините им нямат значение. Има жени, които обичат секса заради удоволствието, има и жени, които го правят заради изгодата или защото така е прието. Аз случих на първия тип жени, такава ми е била орисията... пуста любов необяснима и пуста отговорност към брака, така си карам близо 40 години. Всеки си знае, къде ръчна, къде "сродна душа". Намира му се колая. Важното е да не станем зависими. Нито от секса, нито от алкохола, нито от лекарства, нито от собствената си суета. Нищо не трябва да бъде на всяка цена.

77.   Зависи какъв сексуален живот е имала - ако е бил кофти, незадоволителен, с не много сексуален мъж, но попадне на опитен, страстен и издръжлив партньор, става секс-машина!
Говоря от опит! Поставям всички младолики девойки в джоба си! Няма не искам, няма недей! Лубрикант през живота си не съм ползвала и стигам до скуирт всеки ден, но това се появи с правилния човек. Не ми пука от възрастта ми, не мога да стана от него, не искам да го вади и толкова.
Либидото удари тавана защото сексът е качествен, на млади години беше пълна скръб. Сега е без задръжки, сутрин го събуждам, защото денят винаги започва с обилно и няколкократно свършване и за двамата. Нито е надарен, нито може да ми е син, нито има пари, но ме свършва както никой друг и това ми стига. Съжалявам, че не го срещнах през миналия век :-))
Ж48

78.   До 70 на 58г. мъж живота продължава намери си някой мъж да те оправя.
Ако се притесняваш от одумвачи направи го дискретно с някой.
Аз бих те оправил ама сайта е анонимен и аз търся някоя загоряла вдовица да и оправя раната.

79.   Браво н. 77, много сте права. И аз съм сексуална жена попаднала на несексуален съпруг. Допреди 7г когато срещнах някой с който имах първият си оргазъм. На 38г. По-добре късно, отколкото никога. Когато мъжът е с добро отношение към жената и с умения в леглото. всичко е много лесно. Тогава винаги се овлажнявам.
Не е лесно на сексуалните жени. Лесно ще бъдат нарочени за к*рви.

80.   До 77 и 79 Хвалбата от обилно свършване е класическа Балканиада. Естествено, че за секс са нужни двама минимум. Има големи разминавания между хората, за сексът трябва да се говори открито между партньорите и ако се улучат, тогава е прекрасно, дори и без скуиртване и дори без "няма, недей".

81.   Очевидно жена ти винаги е била дърво в леглото. Явно не е изпитвала оргазъм. Има такива студени сексуално жени, пози боже от тях.

82.   Аз също имах преди време отношения с една дама на 67 г. Тя е от тези жени, които винаги са искали секс, по много и с мощни партньори. Когато я срещнах, бях на 37. Слагаше лубрикант, което ме изненада. Но за сметка на това оргазми безкрай. Имал случай да ме чака на вратата без бельо

83.   Това, че не иска с теб, не значи, че не и се чука или пък, че не се чука! Просто не е с теб бе чиче, не ти ли стига акъла за това. Аз съм на 35 и съм много радостен и интереса ми е изцяло насочен към по-възрастните жени! Някой са се съгласяват лесно, други по трудно но няма такава която да не желае секс, особено с човек който и показва уважение към нея и страст.

85.   До 83, познавам ученичка на 17, която вика Чиче на един на 35. Чукането няма възраст и няма значение чичовци и лели, има значение само какво ти е в главата----основният полов орган в човека.

86.   Тя е 12 години по-голяма от мен. Започнах да я чукам, когато беше на 44г. Сега е на 59г и още има желание за секс.

87.   Не знам дали жена на 60г. би споделила интимният си живот. Или поне не познавам такива, но тъй като ми се случи да имам близки отношения с такава жена, мога да потвърдя че желанието за любов и секс не намалява при по-зрелите жени. Може би не го демонстрират по този начин както когато са били млади.
На 42 години съм, семеен и повече от година поддържам контакт с моя клиентка на 64 години. Бивша учителка, много мила, интелигентна и с много изискан вкус жена. Правеше ми впечатление начина по който се държи винаги когато идваше в офиса ни, и в едн момент реших че флиртува. Спонтанно я поканих на кафе. Тя не прие веднага, но при следващото посещение ме попита дали важи поканата и така се видяхме през уикенда на кафе. Разменихме и телефоните си. Продължихме да контактуваме каето доведе и до близост. Тя също е семейна. През повечето време живее заедно със съпруга си в близко до града село, но веднъж седмично идва в града на покупки. Така и започнаха нашите срещи които още продължават. Понякога по-редки. Понякога по-чести. Въпреки че животът в къщи е повече от нормален. В много добри отношения сме със съпругата ми, появиха се и чувства към моята по-голяма приятелка и сексът с нея е страхотен. Начинът по който тя се раздава. Емоциите които показва. Това е нещо по-различно, което допълва брака ми.

88.   Над 55г стават само за свирка и чекия.

90.   Всичко си е до човека. Аз просто случих на жена, която не е сексуална, или поне с мене не е. ама мисля, че изоБщо не е. имам приятелка на 72 години, която прави секс толкова активно, че според мене и 20-годишните не правят толкова. Нещо различно е и не знам колко 70-годишни са като нея в леглото. Аз съм на 47

91.   Да си кажа и аз.
Всичко си е до човек.
Има смотани в секса мъже, има и смотани в секса жени.
Аз понеже съм невзрачна, цял живот никой не ме бръснеше за слива. Нито са ме ухажвали, нито са ме искали.
Взех, че се омъжих за такъв като мен - невзрачен и невървежен. Двадесет години и две деца по-късно, аз нито веднъж не свърших с него, а от не знам си колко години изобщо не правихме и секс. Той беше калпав любовник, свършваше бързо и нито веднъж не ме свърши по друг начин. Когато изпратихме децата да следват, културно и тихо се разделихме. Не знам дали е ходил по жени, аз си гледах децата и никога не погледнах встрани. Мастурбирах много, свършвах безпаметно, така както никога не съм го правила с мъжа ми.
Като си тръгнах, нещата се завъртяха така, че аз, захлупената, нещо се открехнах, дойде ми кураж и буквално си свалих един млад мъж на 32 по време на едни курсове. Като някаква прегладняла мачка го гледах и се облизвах, такъв чаровник беше! Не се надявах да е свободен, но беше. Излязохме няколко пъти и наистина си имахме приказка и емоция заедно.
Няма да описвам как се панирах обаче като се стигна до тънката част. Уж кака да те отрака, но чак се стреснах и си стиснах колената като видях накъде отиват нещата. Той разбра, че никога не ме бяха лизали и подходи джентълменски, така, че да лудна и да си поискам сама.
Свърших, естествено, и то как! После сигурно съм била червена като домат, а той ме гледа и се подсмихва, доволен, такъв един сладък. Аз си му признах, че ми е първия оргазъм, а той не трепна. Продължи да ме гледа с едни топли очи. Какво да описвам повече? Правихме много вагинален секс тази нощ. Няма такова удоволствие. Той толкова много се постара за мен. На няколко пъти свърших със скуирт, нямаше нужда да му казвам колко ме е разтърсил, изливах се обилно и не можех да повярвам. Той ми каза, че му харесвало да свършва докато аз се празня.
За над 25г без оргазъм, онази нощ свърших сума ти пъти и то как. Гледах го и ме пита какво става. Аз “Как ще забравя тези очи и удоволствието от тази уникална нощ! ”. Тогава ми каза, че няма нужда от спомени, защото ще се видим пак и пак. Не знам как стигнах дотук. Аз, невзрачната и недоебаната. Има мъже, които ни побъркват и ни позволяват да се преоткрием като жени. Да отивам аз да приготвям закуска с негова тениска на одъртелия ми, 47 годишен задник, да дойде той, да вдигне въпросната тениска и така да си свърши работата, че да забравя и закуска, и всичко. Всеки секс да е оргазъм, това дето никога не е било.
Можеше и никога да не го срещна и да не разбера какво е хубава емоция и хубав секс.
Чак съжалявам, че с мъжа ми така се разминахме сексуално и не се получи. Деца родих, но никога не се отпуснах тотално, никога не съм си и помисляла да му кажа, че искам да свърша в устата му, например.
Не казвам, че ще се получи единствено и само с по-млад партньор. С мъжа ми бяхме набори и можеше да е еблив, но просто не му се занимаваше със секс.
Затова сега не мога да стана от младото.
Направо съм опиянена от гледката на този великолепен, гладък, розов пенис, тази съвършена, лъскава глава. Да искат точно мен. Невероятно. Да се учиш да правиш орална на подобно съвършенство си е невероятен кеф.
Колкото продължи, толкова. Като заиска семейство и деца, ще си тръгне. То е ясно. Кръговратът на живота.

96.   Аз съм на 53 г., мъжа ми е на 57 г. Правим секс два пъти седмично, вкл. и анален.

98.   Аз на тези години започнах, но не с мъжа ми а с млад любовник. На години колкото сина ми, свършвам по няколко пъти на среща.

99.   Май повечето не правят.
Ако правеха проститутките отдавна да са умряли от глад.

100.   Ако проститутките се хранеха основно от мъже със съпруги над 55-60г., едва ли щеше да има много оцелели ;)

101.   Аз съм жена на тези години. Направо не знам какво ми става постоянно ми се иска и то анален. Освен мъж ми имам и вибратор. Вляза ли в банята почти сигурно е че дръжка на четката ми за коса ще е в дупето ми. Усещам че когато ходя по голяма нужда в тоалетната също съм вэзбудена. Не съм очаквала такова чудо на стари години. Няма да си легна с друг мъж но вчера си представях как краставицата която режа ще влезе отзад

102.   Жена ми е на 50 и много и се ебе. Ползвам турския "епимедиум маджун" за да я задоволявам. С него няма проблем, 1 кафеена лъжичка и след 10 мин. си като младеж с навирен пишок. М. на 56 г.

103.   "№ 18. Жената най-вероятно ти отказва, защото се срамува от старото си тяло вече... Направо ми е гнусно да си представя, 60-70 годишни да правят секс.... "
Отдалеч се вижда че си тъп пикльо чекиджийче найсигодишно. Когато обичаш истински една жена, тя и на 60 години, ще те възбужда.
Но за изхабени хора като тебе, възпитани от американската порнокултура на интернета, тези чувства са напълно непознати.

104.   Има жени, които на 60 години и повече, се поддържат. Да, не са много, защото българката по принцип от това поколение не е така възпитана. Сегашните 40 годишни обаче след време ще са още по-яки.
Преди 10 години, като бях на 35, срещнах една госпожа на 60. На висока позиция в работата си, тренираща, стегната, изпънато тяло, поддържана много. Разведена и с едно дете – живеещо и учещо в чужбина. Много я мъчих, докато накрая успях да я изчукам. Ами доста добре беше, стегнато дупе, на задна прашка отлично
Обаче и тя все пак е българка – смята, че това тяло го е направила, за да си хване мъж, да си бъде обвързана, "завинаги". И търсеше такъв, на нейните години, също изпънат, стегнат, трениращ. Ама те тия 60-годишни мъже си хващат млади мацки, како…както и да е, поредното несъответствие на търсене и предлагане. Но наистина много добра беше, тясна, стегната

105.   Естествено, че на 50-60 години жените правят и ще правят секс. Предишното поколение може и да е вярвало, че любовта и сексът са за младите, най-много, докато се появят децата.

Жените в миналото като че ли са възпитавани, че на 35 трябва доброволно да се самосъстариш и спреш да живееш като жена, иначе си разпоретина, несериозна жена. Има, разбира се, и модерно мислещи, но съм се изумявала как доброволно се отказват от много неща, от срам, че "не им приличало на годините".

Сега обаче тези стереотипи отпадат и ако имаш желание за живот, няма да си физическа и душевна развалина още на 40. В наши дни много неща зависят от самата теб. Битовите условия не са като преди 100 години, не гледат сама 5-6 деца и 10 внуци, не те кара никой да се раздаваш на 100 фронта, че иначе каква жена си, ако не почваш втор смяна вкъщи след работен ден. Ако има и адекватен мъж, който мисли и за жена си, а не само за своя кеф, тя трябва да положи ама наистина много усилия, че да е "баба" на 50-60. Достатъчно сън, време за самата теб, умерен живот, гимнастика, хобита, богат културен живот, любопитство към света - и това е напълно достатъчно, за да младееш за годините си, да не се оставяш на живота да те изхаби. Е, да, гените са си гени, задълженията и работата оставят следи, времето не можем да го спрем, но без вредни навици и токсични хора наоколо всичко е постижимо.

106.   Аз съм жена на 46 г. Искам да дам съвет на жените в пред- и менопауза.
За да ви се прави секс, взимайте хормони, които с възрастта започват да намаляват, докато желаете да сте сексуално активни.
Дали една жена ще иска секс с мъжа до нея, си зависи от мъжа. Напр. моят ме пренебрегва доста често, защото работи на смени и все му се спи, ляга си рано, а аз обичам много секса.
Ако продължава така, ще го зарежа, защото аз без секс се чувствам като парцал.
Преди да го срещна, 1 г. не бях правила секс, това съвпадна и с Ковид-пандемията.
И съм решила, -като започне да ми намалява менструацията, започвам с хормоните-естроген, тестостерон, прогестерон и т. н.

107.   Чуках една на 74, в тяло нищо интересно, обаче поведение в леглото.... върховна, истинска звезда от филмите.... и не съм само аз младият, който я е оправял... как да кажа, че е на 74???

109.   За какво са ви възрастни жени, като има толкова много загорели младички. Сегашните започват да се почкат на 15г, и на 20г вече са опитни.

110.   Аз съм 48-жена на 46 г.
Чудя се на тия курви, дето се хвалят, че много обичали да го правят отзад. Явно повечето, които пишат тук с много ниско IQ и липса на елементарни медицински познания
По стечение на обстоятелствата, съм живяла на квартира в Германия с травестити, които го правят само отзад. Всичките имаха проблем с изпускане отзад, някои бяха и шити.
Това беше причината да се откажа от аналния секс-опитвала съм няколко пъти, винаги е боляло. Тъй като не искам един ден да се изпускам отзад, аналният секс при мен е награда за партньора ми няколко пъти в годината-за рождения му ден и Нова год.
Даже останах потресена от една, дето писала, че дори като се изхождала по голяма нужда, се възбуждала. Жал ми е за тази жена, не знае какви проблеми ще си докара след години, тогава само ще може да си мечтае за секс и мъж.
Написах това, не за да ме критикувате, а просто, да си имате едно наум, колко опасен е аналният секс, когато се практикува редовно и то с години наред.

116.   107, къде и как ги намирате тези възрастни жени?

118.   Номер 110, обиждаш и раздаваш квалификации.
Аз пък познавам много жени, които си практикуват анален без никакъв проблем от много време. Това валидно ли е за всички? Въпрос на интелект ли е или на медицинска култура?
Това, че познаваш хора дето си навират в задниците конуси от пътното, нали се сещаш, че не всички са така?
М52

123.   На 34г съм и ми се е случвало да се закачам с лелки, над 50г. Няма случай да са ми отказали секс.

130.   Естествено че правят секс, стига на мъжети им да става. Ако не става - турски епимедиум маджун и няма проблем!

132.   Разбира се че правят. Но и трудно става със старите партньори. И епимедиумът не помага, защото освен него трябва да има и желание. За това и зрелите жени по принцип очакват по-млади мъже. По-младите мъже пък са готови защото с по-големите от тях каки и лели става по-лесен секса. Всяко търсене си има и своето предлагане.

140.   Жени всякакви. Вече три години работя в една стая с две възрастни колежки. Едната на 49г, разведена, без приятел, даже и вицове със сексуален подтекст не може да понася. А другата на 57г. омъжена, мъжът и се отчита веднъж седмично, но и е малко. Заключваме се в стаята, качва ми се и докато не ме изпразни 2 пъти не слиза.

146.   Мъж съм на 46 години. Само да замине жената на работа и тъщата вече се е измила и сама идва при мен. Отваря врати и пита: Няма ли да правим нещо? Е как да и откажа след като знам че е готова на всичко, слага си го на всякъде. Така е от петнадесет години, тя в момента е на 69.

51-100 от 115