Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми и порното
Веднъж намерих порно филм в папката, където тегли филмите си. Казах си, е, веднъж, може би е имал причина. Наскоро ми беше казал, че е гледал "образователен филм за секса" го нарече той, и се засмя. Аз исках да видя какво е и като го отворих- ми порно си беше. За някаква Q точка, която нз дали съществува реално или беше просто за сценария на филма (не съм се заинтересувала).

Днес, когато отворих браузъра му (тъй като последната отворена страница си остава), попаднах на филм, който е гледал в замунда и най-вероятно е свалил. Върнах назад страниците, е не го е отворил от любопитство. Търсел си е в каталога... Влязах в профила му, за да видя това, което е свалял- ПОРНО, ПОРНО, ПОРНО! Имаше сваляно порно по цялата страница измежду другите филми, които сме гледали заедно!

Защо по дяволите? Мисля, че това до известна степен ме засегна. Не съм сигурна какво точно, но се почувствах кофти..едва ли не не го задоволявам, та има нужда да гледа и да си представя други жени? Ами ако и мастурбира докато ги гледа? С какво не му достигам?

Казвал ми е, че съм му достатъчна и го задоволявам, но честно казано имам притеснения относно това, тъй като той ми беше първия. Вече от много време правим секс, мисля, че се отпуснах и "бързо се уча", но все пак ме притеснява.
Защо гледа порно и има ли това нещо общо със секса с мен?

Коментари

1.   Не знам защо момичетата/жените изпадат в такива драми когато момчета/мъже гледат порно.

2.   Всеки мъж (женен, ерген, обратен и т.н.) гледа (е не точно всеки, но все пак почти всеки). А и повечето жени също. Не виждам какво те притеснява?

3.   Не знам кога повечето жени ще се научат:
1-во да не се бъркат в личното пространство на половинката.
2-ро (което е по темата) мъжете гледат порно дори когато са задоволени в сексуално отношение. Тове е нещо съвсем нормално и обичайно за тях, в което не влагат никакви чувства и мисли.

Престани да си фантазираш и внушаваш глупости и го остави човека да си гледа порно на воля.

4.   Не го мисли толкова, това е нормално поведение за мъжете. В началото на връзката си с моя приятел и аз бях така. Много се дразнех, постоянно проверявах дали е свалял пак порно, стана ми мания. Това се оказа напълно безсмислено и в крайна сметка само съм си въобразявала, че не съм му достатъчна и т.н. Общо взето детска работа :) Сега след 6-годишна връзка даже аз го подтиквам да гледа филми, за да не ме закача постоянно. Така че не се притеснявай, просто мъжете имат нужда от малко разнообразие.

5.   Е, цяла тема със n-коментара има!!!! чети!! стига едно и също вече сте писали!! аман с тва порно! голяма работа!

6.   Не си му достатъчна.. чрез порното се задоволява и от други жени - виртуално..

7.   Порното не е нещо лошо. Гледало му се, гледал. Защо ще се засягаш? Просто филм като всеки друг.

8.   Не, няма общо със секса, с теб! Набиите си го в главите бе! Мъжете имат желание от време на време да гледат порно - в зависимост от човека - я по-рядко, я по-често! Не се научихте! 50 хиляди теми има по тоя въпрос.

9.   Моят съвет е да прегледаш и изчетеш всички такива теми в сайта, като игнорираш женските мнения и четеш само мъжките такива. Много неща ще си обясниш и ще се успокоиш.

10.   Икакво от това? Аз съм жена, имам постоянна и удовлетворяваща връзка, правим страхотен секс и гледаме порно. Правим го поотделно и не само не се притеснявам, а споделяме видяното. Сексуални сме и това буди интересът ни. Колкото до тази точка - всеки средно интелигентен и сексуално информиран човек знае за т. нар. G / Ж / точка. Има ли я или не и всяка жена ли се възбужда при стимулирането й - това е друг въпрос. Според мен би било по-притеснително един млад мъж да не проявява интерес към порното отколкото обратно. Но зависи ти колко си разкрепостена и колкоси падаш по секса.

11.   Здравей, искам да ти кажа, че всеки мъж гледа порно-филми. Не много често, но го правим. Има си някои неща, които могат да се научат от такива филми. Ако толкова те притеснява, просто говори с него и се разберете. Не бива да ревнуваш от някакви филми.

12.   Ами, какво да ти каже, да те обиди ли, че сексът ти не е още на ниво? Правиш ли му всичко, орал анал, облизваш ли го от краката до главата? Има такива жени в живота, радвай се, че за сега се задоволява с порното!

13.   Естествено кой мъж не е гледал или не гледа порно? Мене да питаш предложи му да гледате заедно. Намирам го за много готино. И двамата ще останете доволни.

15.   Порното няма нищо общо със реалния секс, успокой се и не се засягай. Това е все едно да ревнуваш, че си бие чекии - друг тип удоволствие, но не значи, че би те заменил за него...

16.   И аз не знам защо трябва жените и момичетата да се сърдят, ако половинките им гледат порно. Аз пък никога не бих се разсърдила, ако приятелят ми/съпругът ми гледа порно. Като му сегледа, ще гледа. Нали не ти е изневерил? Успокой се! Не е нещо фатално.
*Яса

17.   Ами...номер 15, не знам но всъщност това с чикийте също не съм много склонна да го приема...Ако сексът с мен му е достатъчен, дали ще има нужда от подобно удоволствие?

18.   Чуйте ме ясно:
Порното за мъжете е като сапунките за жените!
Разликата е, че жените могат да си гледат сапунките по всяко време и в хола и да надуят звука, а мъжете могат само сами или по тъмно.

19.   Номер 17 - Ами не - и ти обичаш шоколад, но не би се отказала от хляба в името на шоколада, нали ;) ето ти примерче, че това са различен тип удоволствия и едното не може да замени другото - ако си гладна, ще ти се повръща от мисълта за шоколад :) Ако чекиите бяха нещо по-хубаво от секса с жена, то приятелят ти нямаше изобщо да си търси приятелка, щом може и сам с ръката...

20.   Точно това казвам! Щом сексът е по-добрия вариант, защо да продължава да се самозадоволява когато е с мен?

21.   20, защото е по-лесно и разнообразно. Ако обичаш шоколад и си гладна, но те мързи да идеш до магазина, няма ли да си хапнеш хляб, а?

22.   Ако си сигурна, че не е извратен (в смисъл нещо, което ти не би понесла) тип, тогава всичко е наред! Не се коркай!
А ти погледа ли малко порно? Може би ще откриеш техники, пози, неща, които да разнообразят или подобрят сексуалния ти/му/ви живот. Имай предвид, че порното е малко измислена работа - ние мъжете това си го знаем!
Мъж съм, гледам порно и го признавам на жените си (така се стараят повече ;)). Успех!

24.   Мога да кажа само едно

Сутрин , вечер онанизъм - здрав и бодър организъм!

25.   Кога ще се научите, че това нещо нормално и необходимо за мъжа и ще спрете с тази тема. Голяма работа станала имал порно филми. Аве много сте задръстени и несигурни в себе си. Сядаш с него гледаш и научаваш нещо ново. Всички са доволни. Що си мисите че сте единствените, които стават за гледане не мога да разбера. Не може само сирене да ядеш, разберете го. Ако не ги гледаме, ще трябва да ходим да ги чукаме. Дори да си най-секси на света пак писваш. Това е истината. И бъди сигурна, че това че гледа порно няма нищо общо с тебе.

26.   Ееее много е тъп поне да си търка историята от файърфокса мокса ахахахах Егати проблемите егати чудото

27.   Виж от коя категория порно сваля :D
ако е с гейове, има място за притеснение, ако не, споко!

28.   Е, поне се успокоих, че не е нещо извратено и ненормално! :D

Авторката

29.   авторке, много си зле!

30.   Авторке, дишай спокойно! Всеки мъж понякога има нужда да гледа порно, може би за повдигане на собственото си самочувствие! Недей да му правиш сцени или нещо от сорта, просто го остави го да си гледа, пък може наученото да ти го покаже после! А ако и ти се поотпуснеш малко може изненадващо да включиш телевизора някои път на порно канал и да му вземеш акъла!