Споделена история от Секс и интимност

Объркана съм
Здравейте. Влюбена съм в един човек наскоро признах за чувствата ми. Почнахме да си пишем почти по цял ден. Накрая ми каза за известно време да престанем да контактуваме освен по телефона когато е нещо важно а причината не мога да ви я споделя тук. Въпросът ми е възможно ли е да му е спаднал интереса. Отказва ми няколко пъти среща поради лични причини не ме търси а чака аз да го направя. П. с. секс не сме правили. Какъв трябва да е проблемът посъветвайте ме какво да направя. Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Според мен той си има и друга приятелка и просто с теб се е зарибявал и не иска нещо особено. Не иска да излиза с теб, защото мисли, че някой може да го види, да каже на приятелката му и да се разделят. В началото явно си е мислил, че не са толкова сериозни нещата между вас, но като е разбрал, че ти имаш чувства се е уплашил и гледа как по- бързо да избяга. Поради тази или други причини, той иска да намали контакта с теб, за да не си наранена накрая. Ти сигурна ли си, че всъщност си влюбена или просто той ти е обръщал повече внимание и тийнейджърския ти мозък си мисли, че изпитваш чувства към него?

Ж, 20 г.

2.   Определено се оттегли. Ако има интерес ще намери начин да е с теб. Едно време, когато срещнах съпруга си, тъкмо приключвах връзка, която ме беше ранила доста. Той така ме беше харесал, че не спираше да ми прави подаръци, да ме кани на вечеря и да идва да ме вижда за по 5 мин, където и да се намирам. Та, исках да кажа, че ако си му интересна ще намери начин!
А връзката, която приключих преди да съм с мъжа си, момчето правеше точно така - все намираше оправдание да не се видим, не ми пишеше, макар че като го оставих ми подпали телефона, но вече беше късно.
Моят съвет е да се отдръпнеш. Ако някой те харесва ще те потърси, иначе насилваш нещата и после ще страдаш.

3.   Няма интерес. Не се унижавай да търчиш след него.

Ж. 25г.

4.   Той не те харесва. Нищо не можеш да направиш.

5.   Да спреш да му се натрапваш, това може да направиш

6.   Какво можем да ти кажем, като не знаем защо ти е ограничил контакта? Това би била най-показващата информация и бихме ти казали дали ни звучи сериозно или като оправдание, ама не знаем. По малкото, което си ни дала, човека не изглежда супер заинтересован и колкото и да те е страх от въпроса, смятам че трябва да го питаш директно как се чувства относно контакта с теб и взаимоотношенията ви като цяло.

7.   О, като гаджета, жена ми една сутрин каза "объркана съм", което винаги ще помним и двамата. След един купон, тя беше доста пияна, а след това в квартирата и разгонена. На сутринта ми казва "Объркана съм! Защо усещам задника си особено и защо е намазан с крем за ръце? " Замисли се, и след секунда сложи ръце на кръста "Ти отзад ли ме чука снощи, говедо гадно? ". Напомних и, че тя го предложи.

8.   Авторке, само ти ли не разбра, че за онзи историята е приключила (преди да започне)? Съвет - забрави го.
И спрете малко с това писане, бе хора! Някои надминаха Иван Вазов! В живия контакт с човека постигате повече.

9.   Да, номер 8, прави силно впечатление, че някой изживяват живота си като Шекспир, в безкрайно писане на сонети. Виртуалът ги побърка. Нямат реална представа къде са. Много важно, че си пише някоя по цял ден с някой. Както в случая, той се е изпарил, когато му е дотегнало. Мъж, който се интересува от жена е до нея, не на компа си. Луди жени, мозък нямат.