Споделена история от Секс и интимност

Моля дайте ми съвет, чувствам се използвана
Искам да споделя какво ми се случи с приятеля и ви моля да си кажете мнението. Днес по време на секс с приятеля ми му звънна телефона. Беше сестра му, която пристигаше от друг град и приятеля ми трябваше да отиде да я посрещне. Поради това приятеля ми се разочорова и трябваше веднага да тича до автогарата, за да стигне на време.

Но ние още не бяхме свършили, бяхме още в първите минути на нашата интимност. След което моичкия вместо да продължи с ласките и нормалния секс, се качи върху мен и продължавайки с мастурбиране се изпразни. Това ме обиди изключително, показах му го с изражението си и мълчанието, което ме обзе. Баси почуствах се като секс играчка, необходима му за да задоволи сексуалните си потребности, без да се интересува от моите. Той мисля, че се усети, защото непрекъснато по пътя ме питаше какво ми имало, усещал че сякаш съм нямала настроение.

Е как да имам кажете ми? Дори като отиде на автогарата да чака сестра си, ми се обажда под някакъв елементарен предтекст, но по-скоро според мен искаше да провери дали не му се сърдя. А аз незнам как да подходя. Права ли съм да се чуствам използвана и обидена или издребнявам. Вие ако бяхте на мое място как щяхте да подходите- щяхте ли да му покажете, че сте обидени или щяхте да си замълчите? Благодаря!

Коментари

1.   Естествено, че ще съм засегната и няма да си мълча, а ще му кажа какво чувствам. така като си мълчиш той няма да разбере къде му е грешката. Ще му кажеш направо, че те е оставил незадоволена. Аз така веднъж бях с гаджето ми и той не знам защо, но както ми правеше френска и аз току да свърша и се отдръпна-направо щях да се гръмна. Никога до този момент не беше постъпвал така, а винаги ме е докарвал до оргазъм. Казах му как се чувствам и той след малко си довърши работата. Като сте двамата трябва взаимно да си доставяте удоволствие, а не само единия да свърши, а пък другия да го духа. Не става така.

2.   LOL доста гадна постапка.

3.   А ако ти беше свъшила а той не и те остави щеше ли да си доволна? Това е егоизъм. Ако е редовно да, но инцедентно не бързай да го съдиш.

4.   Абсолютно съгласен съм с "номер 3" според мен правиш от мухата слон... както каза "номер 3" инцидентно не бързай да го съдиш.

5.   Да споделя и аз един инцидент. Бяхме се усамотили с гаджето и секса беше напреднал. Звънна телефона му. Той стана и отиде да се обади. Беше шефът му за някаква глупост, разбира се.

Аз, естествено се почуствах, сякаш са ме заляли с кофа студена вода. Не си спомням някой да ме е обиждал по подобен начин някога. Още не съм му простила. Добре де, звъннал телефона! Трябва ли непременно да вдига, че и да говори, все едно мен ме няма на тоя свят?! Изобщо някои хора не заслужават да имат партньори за секс, камо ли да искат любов.

6.   Да ви кажа аз как постъпвам... ако случайно вдигне телефона по време на секс се качвам отгоре му ако не съм и правя точно това движени което го остава без думи. Много на бързо забравя кой е на телефона и повярвайте ми и Господ да се обади ще му затвори.

7.   Права си, малко му е било! Казваш му в прав текст всичко това, което си написала тук. Гадна постъпка...

8.   Браво на коментар №6 ! Ще го имам предвид, много е хитро!

9.   Ами да ви кажа на мене ми се е случвало подобно нещо и не съм се чувствала използвана, защото също така ми се е случвало аз да имам работа и да го оставя гол на легло. Подобни неща се случват постоянно още повече, когато единия от двама ни има много сериозна работа. Въпроса е вече психическата настройка, а и другото което е, че на повечето жени не ни пука ако не свършим, така или иначе някои от нас доста често симулират оргазъм, докато при мъжете има един такъв момент в който ако не свършат се започва с едни ужасни болки в стомаха и половите органи, което си е и доста опасно.

Въпроса е вече после той да се реваншира. Но преди всичко драга сподели проблема с него, за да знае в бъдеще да не прави така, щом не се чувстваш добре.
Не крий нищо от него, защото се нараняваш себе си така.

10.   Да, обидно е, но всичко друго ли е наред, че за толкова малко нещо да реагираш така? (дано да е така де)

11.   Ами погледни го от друга страна - не те ли възбужда мъж, който мастурбира върху сексапилното ти тяло? Мен - да. Защо и ти не мастурбира заедно с него?

12.   Вариант - ако пак си вдигне телефона докато правите секс, почни да стенеш на висок глас.