Споделена история от Секс и интимност

Проблем ли е миналото ми
Първите ми две връзки бяха сериозни и продължиха съответно 2 и 3 г. След втората обаче бях много наранен, разделихме се по лош начин и се зарекох никога повече да нямам сериозна връзка. Тогава бях студент още и явно съм бил твърде неопитен да разбера, че все някой ден ще искам сериозни отношения и дори семейство и реших да компенсирам по свой си незрял начин и да правя секс със случайни жени. Започнах да излизам много по купони, дискотеки и там от време на време се намираше нещо.

След завършването си нещата продължиха с пълна сила. От сайтове, приложения, клубове правех секс с всичко, що можех. Не отбирах много и макар от време на време да случвах на красиви и малко по-стойностни жени, правил съм го и с не малко низки - омъжени, възрастни, пияни, откровено леки жени, дори направо пропаднали. Случвало се е да лъжа, че имам сипатии и сериозни намерения, само и само да ги вкарам в леглото. Правил съм го и със семейна двойка, с две приятелки едновременно, както и няколко мъже с една жена. По морето също с няколко рускини, а в Турция това лято и с една разведена полякиня го направихме на бързо в нейната стая, понеже детето ѝ си играеше с другите деца от хотела на нещо като открита площадка между стаите, подредени в кръг. Тогава ми се стори забавно, но след като се прибрах и мина еуфорията, се замислих, че това можеше да бъде моето дете. Може някой ден и аз да се разведа и на моето дете някой непознат чичко да чука майка му в хотелската стая, докато то си играе. Тази мисъл не ми дава мира вече няколко месеца.

След 10-тина години разхайтен живот, започвам да осъзнам, че се чувствам празен и не искам с това да ме помнят, като умра. Искам една нормална сериозна жена, с която да създам семейство и да се обичаме. Само че все си мисля, че нормална жена не би приела добре миналото ми, а аз искам да съм максимално открит, искам да има пълно доверие и никакви тайни между мен и бъдещата ми съпруга. Питането ми е към жените дали това би било проблем за тях?

Коментари

1.   Ничие минало не е проблем, стига да не започне да прозира в настоящето и да контролира бъдещето. Ако наистина Вашата мъжка дума е, че сте приключили този начин на живот - трябва да Ви се гласува доверие. Но ако го казвате просто така и си продължавате постарому - не сте никакъв мъж.

2.   Естествено, че миналото ти би било проблем за мен. По-добре недей да разказваш това на никоя, защото свястна жена едва ли ще приеме такова нещо.
Ж19

3.   Абе какъв проблем бе човече!!! По-скоро великански проблем щеше да е ако си девствен на 30, отколкото ако си спал с 1241 жени. В очите на жените (а и на много мъже) ти си раздрънкан опитен пич....щом толкова жени са те намерили привлекателен и са ти се пуснали.
Жените имат силно развито стадно чувство. За една жена е привлекателно това, което е привлекателно за другите жени. Никоя жена не иска да е с мъж, който другите жени не намират за привлекателен.
Девствеността преди брака се цени от мъжете, не от жените.
Дано успееш да си намериш, някоя свястна жена, с която да си прекараш живота. Успех!

Буци

4.   А тази която ще вземеш сигурно ще е света вода ненапита-самото олицетворение на морала и праведността, превъплътени в женския и образ.

5.   Не си ли чувал, гузен негонен бяга. Много ти е гузна съвестта, и затова те е страх от сериозна връзка, мислиш си, че и жена ти така е живяла. Няма да имаш доверие на никого, защото самият ти си покварен. Не погубвай свястна жена, вземи си някоя която се е чукала като тебе!

6.   Брат, ако не си спал с проститутки, не само няма проблем, ами даже е плюс. Защото това да спиш с проститутки, от жените се приема за долно, понеже за тях проститутките са най-долните жени. Но ако си спал с безплатни курви, наркоманки, стари, грозни и всякакви, няма проблем, даже е предимство. Аз поне това разбирам от темите напоследък.

Виж, че момчето, спало с 2 проститутки го направиха на 5 ст., а ти си изчукал най-долните жени, но още никой не те е разпънал на кръст и си траят, защото са безплатни. Мислиш ли, че е случайно?

Ако беше казал, че си си плащал,до сега да се бяха изредили 20 жени да те плюят колко и гаден. Единият коментар от онази тема беше нещо от сорта "по-добре да си бил желан от жени, отколкото да си си платил да те изтърпят 1 час". Пък че тези 100 били по-долни и от проститутки, голям праз. Много вярно го е казал горния, че стадния инстинкт е особено развит при жените.

7.   Типична женкарска история- ходил, ходил, пък сега коя ще ме вземе такъв. Ами да си мислил. Да, проблем е, защото трудно се отвиква от женкарството и може да нараниш жестоко някоя нищо неподозираща жена. Типична женкарска история наистина.

8.   Какъв проблем може да бъде миналото ти? Мъжете имаме тази привилегия, че можем да бъдем с много жени. Не се съобразяваме с биологичен чосовник и възраст. Нищо не ти пречи, след като си се налудувал да забършеш накоя сносна женица. Имаш опит, имаш поглед върху взаимоотношениата с жените. Това е голям плюс за теб.Ти да не раждаш, че да се пазиш толкова. Никой не гледа сериозно на развратница, защото друга и е биологията. Миналото на жената е важно. Мъж да си на тоя свят.

9.   Кажи и "бъл съм със 80 жени" и не кавай нищо повече. Ще си помисли, че лъжеш ... освен ако няма 400 сними с азлични жени във фейса ти.

10.   Човече, на мен не ми дреме да си спал и с 2000 жени. По-добре да се прави това на младини, а не когато имаш семейство и да го разрушиш. За мен това не би било никакъв проблем в човека до мен, стига да не е хванал болест и когато влезе във връзка с мен да приключи с този начин на живот! Разбира се, за по-комплексирани жени с ниско самочувствие ще бъде проблем миналото ти, затова подбирай на кого какво казваш!

11.   Ти гледаш само назад. Сложил си си сам граници, заричаш се.....проблемът е в теб. Каква е връзката, че тя е разведена и има дете и ти си я....ти още жена не си си намерил та се и разведе и ако детето е твои....глупости. Отиди и поговори с психолог, нямаш нужда от форумни психолози, като нас. Иди и поговори със специалист, за да ти помогне с други очи да погледнеш та живота и на жените иначе ще се въртиш с собствената си обърканост и ще продължаваш Всеки си имаъквояга историята, може истински да се влюби някоя в теб, но ти с твоите терзания надали ще задържиш и надали ще иска да знае да сексуалните ти преживявания. Стига с тези предрасъдъци. Затова и жените все казват, че сте вторият й партньор.

12.   Извинявай, ама правиш много лошо впечатление с епитетите, с които наричаш тези жени. Ти за много извисен ли се мислиш, че да ги наричаш пропаднали? Тези жени и те с хора, ти дори не ги познаваш добре, че да си вадиш заключения. Имаш проблем с егото. Не си по-добър от тях изобщо. Много дори може би са се надавяли на връзка с теб, но не, за теб те са "пропаднали", сигурни сме че ти си идеален, нарцис такъв! Да си се замислял, че някоя уж обвързана може да я прибива мъжа й вкъщи примерно? Или пък някоя друга да пие, защито примерно е била изнасилена или друга подобна гадна житейска история? Обаче ти си повърхностен и не можеш да вникнеш в живота, май всичко се върти около теб и това какво "нещо" си си намерил. Жените не са предмети! С това мислене просто не губи времето на никоя, не го заслужава. А най-малкия проблем на оная майка е, че спи с някакъв в хотелска стая, проблема е, че е оставила детето само! Това трябва да те притеснява, а не че някой може да спи с жена ти в бъдеще...

13.   Не би трябвало, но може и да стане проблем. Ето, например аз съм с един, дето все ми мели за един свингърклуб, в който на всичко отгоре и се запознахме, ха, ха. Но да видим докога ще го изтърпя...

14.   Да, проблем ще е за жени с нормално сексуално поведение, като мен. Ще ме е гнус от тебе. Понеже съм имала порядъчен брой мъжки курви за ухажори (предполагам, че всяка жена е попадала на подобни), и знам колко ми е било неприятно дори да си помисля за някакви интимности с тях, дори и целувки. Буквално ме е гнус. Щом всяка може да го има само с щракване на пръсти, аз отказвам поръчката. Мъж за обща употреба е също като жена за обща употреба. Закъсалите ще го ползват, но никоя няма да го иска за постоянно. Преди въобще да изляза с някой, внимателно го проучвам, и ако усетя, че е курва, въобще не излизам с него, или минавам на приятелска вълна, ако ми е интересен като събеседник или имаме общи интереси, като му обеснявам, че заради лични съображения, не желая нищо повече. Криенето на фактите също не е вариант. Вярно, отначало да речем ще скриеш, но рано или късно се разбира. И тогава ще стане още по-гадно. Според мен си вземи жена с по-леко поведение и минало, подобно на твоето. Ще имаш много по-малко проблеми във връзката, защото няма да си упрекван за миналото, нито пък ще си и неприятен заради поведението ти преди, а не се знае дали не и сега.

15.   Миналото е минало, имал си 2 сериозни връзки и след това просто в един дълъг период от време си търсил нова връзка, бил си с няколко жени и не се е получило и толкоз.
Идеята е че няма и не си длъжен да се обясняваш и отчиташ пред когато и да е било.

Ж33

16.   Аз като жена не бих имала проблем с мъж като теб. Разбира се да си здравословно ок. Мисля, че най би ти паснала с по бурно минало. Това в никакъв случай не значи, че такава жена не може да е отговорна съпруга и майка. Казвам ти го от преки наблюдения

18.   Да, огромен даже. Не бих се занимавала с мъж като теб, дори за веднъж. Съжалявам да ти го кажа, но си си осрал бъдещето.

19.   Сами по себе си, тези бройки не биха ме притеснили. Но ме притеснява, че травмата от първите ти връзки и последващият начина на живот са изкривили представите ти за жените и за връзките и си станал неспособен да водиш нормална такава. Познавах един като теб, първата му сериозна връзка го беше зарязала грубо след като дошли заедно в София. И той се отдал на краткотрайни връзки и изневери. Имаше тежки проблеми с интимността, тотално недоверие към жените, неспособност за нормална комуникация и бягане от всички емоционални проблеми, които той забъркваше. Каквито и чувства и желания да има, не съм сигурна, че нещата могат да се получат, ако човекът отсреща е емоционално осакатен. Не знам дали твоят случай е такъв, авторе, но е добре да изчистиш травмите от миналото, ако наистина искал нормална връзка.

21.   Здравей, авторка съм на темата "Съмнения за двойнствен живот". Моят мъж е бил като теб, не е бил максимално открит с мен. Още отначалото темата бивши е табу, нито иска да знае за моето минало, нито да споделя за своето. Аз разбрах за миналото му 8 години и 2 деца по-късно. Сигурно е бил с над 100 жени. Адски странно ми е, откакто разбрах. Чувствам се измамена, а него го чувствам непознат. Иска ми се да ми беше казал всичко в началото, а не да съм поставена пред свършен факт. Нямам представа какво щях да направя, обичам го и обичам семейството ни, добър е, дори чудесен баща. Мисля, че имах право на информиран избор, и че пак щях да избера него. Сега тези признаци от миналото му вероятно ще ме преследват винаги. Дори да се е променил, дори да се е наживял и аз да съм последния му избор, аз вече няма как да го повярвам. Не виждам никакъв смисъл да му казвам какво съм открила, вече няма думи, с които да ми върне доверието. Коментарите в темата ми се делят на "вълкът козината си мени, но нрава не" и " ти си луда да съдиш човека за неща преди връзката ви".
Ето, аз ти казвам, бъди искрен и ще получиш шанс за хубаво семейство. Бъди честен и ти, възможно ли е да се промениш и знаейки, че навън е пълно с лесни жени, да останеш верен на една?

22.   Напротив. Миналото никога не е проблем :) Важно е настоящето и бъдещето. Заедно съм с моят приятел от три години, живеем заедно и сме абсолютно моногамни. Преди и двамата бяхме разхайтени, аз не си поплювах, но той ме биеше от всякъде по бройки. Съответно се влюбихме и нещата просто потръгнаха. Когато си с правилния човек ти самия няма да искаш да си лягаш с всяка втора :)

23.   Изобщо не бих се занимавала с теб. Пълен отврат.

26.   Важно е настоящето и бъдещето с жената, която избереш, както и отношението ти към нея.
Поживял си, помъдрял и си се спрял.

27.   Жена съм, казвам ти в прав текст - не те харесвам, авторе. И такива като теб - „всеядни“ животни и от двата пола. Да не кажа по-обидна дума с буквата К в началото. Не вярвам в никакви катарзиси, радикални промени, внезапни „проглеждания“ и пр. Миналото е като задника- все е зад теб и навсякъде го носиш. Ти си покварен човек, как да вярвам на такъв? За някои може да си напълно приемлив, разни хора-разни идеали, както е казано. Аз говоря само от мое име.
Дано , както са казали и по-горе, се събереш с някоя себеподобна, че да не страда някоя не развратна жена заради теб.