Споделена история от Секс и интимност

Къде най-често си намирате партньорки?
Здравейте, млад активен мъж съм, търся секс с жени, нямам време да ходя по дискотеки и барове, къде най-често си намирате партньорки за секс, в интернет, сайтове за запознанства, мобилни приложения и др...?

Коментари

1.   никъде!

3.   В тоалетните на заведенията.

6.   80% в интернет. И почти никога не правя секс на първа среща след като сме се видели. Чак на втора или дори трета. В сайтовете и приложенията нещата стават много лесно и неангажиращо. Просто си харесваш мацки, които търсят неангажиращ секс и това е...

7.   Пробвай в сайт за запознанства.

От жена

8.   В ало.бг

9.   На магистралата.

10.   Аз не си търся, защото съм женен. Но като се замисля, свободен човек къде би могъл да си намери? На работа, на някой курс или нещо подобно, ако се намери нещо, ще е инцидентно по ред причини: не е редно на работа, няма голям избор, защото ти реално работиш с 10-тина колежки обикновено, а и хората там са отишли с идеята да работят/учат, много то тях са и обвързани и често някак не са благоразположени.

Остават вариантите дискотеки/компании/купони и сайтове, ако не броим платените. Но тези места обикновено са за по-вървежните, останалите пак рядко ги връзва. Другият вариант е на морето, но това е само лятото и пак си трябва малко вървежност.

Общо взето където и да ги търсиш, освен ако не си вървежен или ако не си плащаш, ще е инцидентно да удариш нещо. Нека ергените да кажат, но аз така виждам нещата поне на теория.

11.   Трудна работа. Аз съм в София и макар, че е най-големия град, това не ми носи успех. На работа има 2-3 колежки, но те не искат да демонстрират близки отношения с мен, за да не подразнят шефа. Защото, всъщност, вниманието на жените трябва да е за шефа. Във фитнеса мадамите са с гаджетата си или пък не им се занимава, искат да тренират и да си ходят. В басейна е същото. В блока, където живея, имаше едно момиче, което ме харесваше, но пък там бащата май не ме хареса и работата се разсъхна. В мола или на улицата не ми е приятно да заговарям момичета, много случайно ми изглежда. Не е лесно, просто не е лесно. За всеки човек обстоятелствата са индивидуални. Има жени, но все по-хубавите са отдавна заети ...

12.   Под червените фенери!

13.   Последно с една мацка от Тиндър се видяхме 3-4 пъти. Това беше точно преди около година и от тогава това ми е секса. Не е лесно да си мъж. Аз искам връзка, но няма къде да намеря жена за връзка.