Споделена история от Секс и интимност

Относно тройка
Здравейте.

Мъж съм на 24 и искам да разбера какво мислят повече мъже относно едно свое сексуално желание от много години. Хетеросексуален съм, напълно, без отклонения, имам приятелка, с която добре си пасваме откъм сексуални предпочитания и сме доста разкрепостени. Говорили сме си за тройка с още едно момиче, но още не сме опитали. Идеята много ми харесва, но повече ми харесва идеята за тройка с още един мъж. Гледал съм доста порно с двама мъже и една жена и съм яко навит да пробвам. Просто много ме кефи мисълта чужд мъж да прониква в приятелката ми и заедно да я чукаме. Мисля, че мацката ми ще се навие, но имам малки опасения доколко ще ми хареса това действително. Смущава ме факта да съм в такова положение с мъж, от близостта по време на акта. Понякога ми се струва доста педерастко и се отвращавам, но пак остава голямото желание за двойно проникване в приятелката ми, просто много ме кефи.
Та въпросът ми е какво мислят мъжете тук за това, биха ли опитали, опитвали ли са? Също така се интересувам какво мислят и жените по темата и би ли им била неприятна фантазията на гаджето/съпруга им, т. е. биха ли го помислили за педал, защото фантазира за такива неща?

Коментирайте по въпросите ми. Ако тройката не е за вас – подминете. Досадно е да се четат възмущения от хора с други нагласи и извън поставените въпроси.

Благодаря предварително.

Коментари

1.   Възбудата ти е съвсем естествена. Като си представиш, че някой друг чука приятелката ти и може да по-потентен, по-плодовит, ти се амбицираш да го надминеш. До колко ще ти хареса в действителност е друг въпрос.

2.   Аз бих се радвала, ама моя е консервативен малко. С жена ще го навия, но за друг мъж никога :/

3.   Зависи. Ако на оня другия не му стигне само гаджето ти, а докопа и теб, става кофти за тебе. Сега сериозно - на такъв дето се кефи друг да чука жена му се казва куколд/ рогоносец. Отделно, ако човек обича някого не си прави извратени експерименти с него и не е ок да пуска трети във връзката си. Ами ако гаджето ти хареса другия повече от теб, и иска да се чука само с него. ок ли си? В живота не е като в порното, разберете го!

4.   От автора

При мен 80% е желанието ми приятелката ми да бъде оправена от двама едновременно. Влудява ме мисълта от това как ще се чувства тя по време на акта, удоволствието, което ще изпитва, как ще бъде смазана от секс с два кура. Останалите 20% е желанието ми да виждам как го прави с още един мъж, да се държи като курва.

И не, не се страхувам, че може да си хареса другия повече от мен, заедно сме от около година и всеки е свободен да излезе от връзката, ако нещо не му е ок. Не я приемам като вещ и не я ревнувам, просто ни е много готино заедно и обичаме много експериментите.

До номер 2: ами пробвайте с още една жена, нека се изкефи мъжа ти. :)
Благодаря за коментарите.

5.   Аз лично бих се изкефила изключително много. Дори си го представям с някакво по-близко действие между двамата мъже, не чак да се стига до секс, но.. Разбира се, това ако се случи с мой партньор никога не би ми променило мнението за него или начина, по който го възприемам. Все пак ако сме истински влюбени би трябвало да можем да сме напълно себе си един пред друг!

8.   Аз бих се навила, даже съм го правила. Но никога не бих го направила с мъж, който обичам и с който искам да имам сериозни отношения и за в бъдеще.

9.   Лошото е, че така ще се създаде у приятелката ти различно чувство и може да почне да й харесва от там нататък не очаквай да създадете семейство, да бъде свестна и т.н. Ще я развалиш и после няма спасение. Нито ви трябва жена, нито ви трябва мъж в отношенията. След много години, ако сте си омръзнали и можете да приемате такива неща, да, ок, но сега ми се струва излишно да стигате до тези неща. Мен лично ме притеснява подобна ситуация, а фантазиите са винаги развалени, те нямат нищо общо с реалността и точно защото е забранено уж ти харесва, реално не очаквай нещо кой знае какво !

10.   Аз си фантазирам такива сцени, да ме обладават двама здравеняци, без задръжки. И аз да съм безпомощна между тях. Но е само фантазия. Не съм смела да го направя.
ж 36

11.   Ако приятеля ми предможи бих се навила. В никакъв случай няма да ми хареса другия повече, защото си го обичам и не съм с него само заради секса. Той обаче никога не би се съгласил, казвал ми е много пъти, че не би могъл да ме гледа с някой друг. Аз реално също не бих се съгласила на тройка с друго момиче, защото после ще ме побърка мисълта, че той е харесал нея повече, а и той няма да иска и това. Много е консервативен, но на мен това ми харесва. В представите ми обаче би било възбуждащо да го видя как чука друга и гледа мен примерно.