Споделена история от Секс и интимност

От къде на къде мъжете си мислят, че някои неща им се полагат в секса?
Например на аналния секс, който за мен е гнусен, вреден и неприятен, вече се гледа като на задължение жената да го прави за мъжа. Колко истории прочетох как мъжете карат партньорките си, а жените неохотно се съгласяват, за да задоволят принцовете. То има и обратен случай, не всеки мъж харесва да влиза там, където изпражненита излизат, но нимфоманките им жени изискват. Но говоря за мъжете, тъй като съм хетеро жена. Видяли сте го във филм, който е измислица, а на актрисите им плащат за това. Като искате толкова - намирате някоя любителка или проститутка. Защо ще държите сметка на жените ви, че не ви дават? И вие имате дупета, защо не ги давате? Така би било честно, защото на вас G-точката ви е там и даже ще ви е кеф, а на нас по-малко. Нямаме членове, но има играчки, юмруци. Защо не си дадена вие отзад да ви дупчат, мъже? Аз анален секс никога няма да правя при никакви обстоятелства! От любопитсво съм бъркала там и то нежно с лубрикант и БОЛИ! Който иска да си го прави. И нали сексът е физическата форма на любовта или удоволствието, защо гледате само вашето? А жените, на които не им харесва и се съгласяват само заради мъжете са тъпи парчета.
Другото, което е оралната любов. Не познавам мъж, който да не иска свирки, но много отказват да върнат жеста. Значи на мен свирките ми харесват, честно, но ако мъжът не ми прави френска, ще забрави той да получава! Сексът не е направен на вас да ви харесва, а на двамата партньори.
И изобщо всяко желание, което се нрави на мъжа, но на жената не? Защо си мислите, че ви се полага по природа? Намирайте си партньорки със сходен вкус, тези неща трябва да се говорят от самото начало. Ако той харесва груб секс и някой път иска да доминира, тогава ще ме остави и аз да го душа, шамаря и доминирам. Иначе не виждам файдата, както се казва. Съжалявам за леко вулгарния речник, но въпросът ми е към мъжете, които си мислят, че всичко им е позволено и жените, които ги търпят? Защо така?

Коментари

51-79 от 79

57.   Ботев е бил прав, още навремето е съзрял, че свестните у нас считат за луди!? Като този №56, - онези които правят нормален секс били "залупени", а той , на който трябва да бъркат в осраният гъз за да се възбуди, той бил нормалният!? Божее, до какво доживяхме, ненормалните да ни учат как да живеем. В порнографията няма чак такова падение, в живота е било пълно с извратеняци, показват се из форумите.

58.   Имаме дълъг брак и нищо не е било насила. Аз не си искам отзад. Когато жена ми поиска, тогава го правим. Не разбирам къде е проблема!

59.   Ох, и аз имах една случка с един, уж голям пич. Не стига, че още на втория секс му пуснах отзад, но го вади от там и иска да му го лапам и да свърши на лицето ми. МОЛЯЯЯЯ, хайде без теб, нещастник такъв. Ама не бил свършил, още бил надървен. Свършвай си сам, отворко. Набързо дрешките и чао! Извинява се, само дето не се разплака. Два дни вися като сопол пред входа ми, триста пъти ми звъня. Омръзнало ми е от прости мъже!

61.   Ооо знаеш ли кво, сексът не е за теб зашии си оная работа и не го практикувай, имаш комплекси.

62.   До жената си е. Едната не иска да чуе за анален секс. Другата се ядоса, че е дощла за анален секс, но нямахме терен.

63.   Съжалявам за авторката, но моята жена харесва анален секс. И аз не я карам, тя казва кога иска. Няма такива глупости между нас, които описва авторката. Жена ми казва, че не е проблема в секса, а в партньора и.

64.   До 59!

Действително, трябвало е да те попита преди да тръгне да го прави!
Логично е, че малко жени биха се съгласили на такова нещо. За някои дами е хубаво и се забавляват много...!

Но ти си постъпила прекалено! Да отхвърлиш изцяло мъжа, заради такова нещо, въпреки че той ти се е извинявал многократно; т.е. разбира, че е допуснал грешка (това на теб не ти харесва)!
Е, не е ли проява на фалшив морал и надуто его, да го разкараш, заради това?
Очевидно си от онези моралистки със задръжки в секса, които дори го използват като оръжие спрямо мъжа - аз ти давам, значи ти ...(еди к'во си)! Иначе, защо си стигнала до крайност в отношенията си с него. Едно такова нещо, което за теб очевидно е обидно и гнусно, да провокира желание да го накажеш, да го отхвърлиш тотално... Че той нито те е насилил, нито обидил пред хора, злепоставил и пр...
Все едно си царската дъщеря, която обиди не може да преглъща и раздава правосъдие. Жалко е!
Поредната надута дама с голяма уста и лош език!...
Мислиш ли, че на някой мъж това му харесва???

65.   Да, индивидуално е. Не сме обсъждали темата с моята, защото я е срам. Аз не си искал анален от нея. Когато на нея и се прави, ме пита в началото "искаш ли ме отзад?". Сякаш аз настоявам да го правим. Няма лошо, разбирам, че се срамува. И нарочно и отговарям, че имам голям мерак за дупето и. И тя доволна отговаря "добре, добре, ще ме имаш". В нашия случай жената смята, че периодично и се полага посещение отзад.

66.   До 59. Не онзи идиот е прост, а ти си такава. Не се обиждай. Жена, която на втората среща с мъж е пуснала анален секс, какво може да очаква от него освен простотии. Мъжете, които получават лесен секс от жени се възползват, но нямат високо мнение за тях.

67.   При нас става по-често когато на нея и се прави секс, но е уморена. Казва ми 'съжалявам, нямам сили. Ако искаш, може отзад". И така сме го правили. Въпреки, че е уморена, се възбужда. Казва ми, че отзад и е хубаво, но не може да свърши.

69.   До 64

Не съм 59, но според мен всеки човек е в пълното си право по всяко време да прекрати отношения, в които повече не желае да бъде, ако ще и без никаква причина да е. До вчера някой може да ме е кефел, ама днес като се събудя - вече не, и какво, да стоя при него насила ли? :D
Никой на никого не е длъжен, ама явно на много хора тази концепция ви е непонятна. Точно вие сте надутите принцове и принцеси, дето всеки е длъжен да ви играе по свирката и да ви търпи мизериите и няма право, видиш ли, да ви отхвърли, защото се имате за единствени и неповторими. Смях.

70.   до 59. Много добре си постъпила, мила! Трябва да има уважение. Да не гледа на теб като на парцал. Аз много трудно правя стъпката към анален секс. Трябва мъжа да ме е спечелил изцяло, да съм хлътнала до уши, да е страхотен любовник, преди да го пусна на задната врата.

71.   И възрастта на жената е важна. Имал съм връзка с 4 неомъжени жени над 30. Да не ви казвам колко са разкрепостени в леглото! Един пример. Само една от тях не правеше анален секс. И тя не каза не, а "ще видим". Но се разделихме преди да видим.

72.   Чудесно звучи 69!!!

64 съм!

Би било чудесно да спя с теб един път.
На втория път ти да ме пуснеш отзад...
...пък после ме отхвърли!!!

Няма да имам нищо против.

Поздрави!

73.   Почетох този пост и реших да изпробвам приятелката ми. Тя обича да и пиша еротични неща във вайбър. За това и написах иска ли довечера да го направим отзад. Очаквах да се шокира, а тя веднага ми отговори "защо не". И го направихме. После не сме говорили, тя заспа. Сутрин става преди мен за работа и пак не говорихме, дали и е харесало. Но докато го правихме снощи, казваше, че и е хубаво. Писах и на вайбър как е днес? Тя ми прати сърчица и намигащо човече.

74.   72, помечтай си, няма лошо. Не пускам ей така на някого, с когото не сме във връзка и нямам чувства, пък за отзад не пускам изобщо, не ме влече както се казва.

А иначе това, че някоя е правила секс с теб, не значи, че автоматично е задължена да продължи отношения с теб, само защото ти е "пуснала". Някой път хората откриват, че характерите им не си пасват и това не може да се компенсира със секс. Някой ако се държи зле с теб и те прави нещастен ще го търпиш ли, само защото сте спали веднъж/няколко пъти, та ако ще и години наред?

75.   ИДИОТЩИНА!!!
Автора(ката) е с милиционерски манталитет. Начинът и на изразяване го показва, цитирам: „От къде на къде мъжете си мислят... ”

Нека Ви кажа, че мъжете, както и жените имат желания, фантазии и подобни. Нормално е във всички случай да има стремеж за осъществяване. Друг е въпроса, ако единия от партньорите иска, а другият не, ако има насилие или заплаха. Ние говорим за нормални човешки отношения. Аз години на ред отказвах анален секс на съпругът ми. Макар че бях правила такъв и правех с един човек на който много държах. Той за мен и днес е идол за мъж. С времето обаче всяка нощ по време на секс си мислех, че тормозя съпругът си. Че злоупотребявам с любовта и уважението му, лъжейки го, че не понасям анален секс. Всъщност винаги исках да проникне и там. Философиите на някои хора, че това е отвратително, гадно и унизително са израз на комплекс. Това са хора- жени, които живеят в българското средновековие. Макар че и тогава се е практикувала содомията.

Всеки има право да пожелае нещо в секса. След като осъзнах, че злоупотребявам с доверието на човека на който държа, с които живея и деля всичко реших да му разреша. Беше доста изненадан, но грееше от щастие. След това му споделих всичко, разбра ме. Аз също бях много доволна. Можех спокойно да се наслаждавам и на анален секс.

Префърцунени ГОСПОИЦИ И МЪЖКАРЕ не понасям! След като един човек го прави за удоволствие, от любов към другия в името на любовта си, не виждам къде е грозотата, къде е пошлото и гадното.

Изразът които авторката употребява е просто сигнал за изостанал от времето и обиден от живота човек. Самоуверен нарцис! Нищо повече! Когато партньорите се обичат или просто го желаят, нормално е да го практикуват.

Използвачката

77.   Аз не съм искал от моята приятелка анален секс. Един път като започвахме, тя ми каза, че мисли за нещо различно. Видях, че си масажира ануса и се прониква с върха на пръста. Така започнахме.

78.   75!!

По-лошо е!
Не само, че е с милиционерски манталитет, изостанала в мисленото си дама, но по всяка вероятност и нарцисизмът, който я тресе, не ѝ позволява да бъде достатъчно интимна с мъжа до нея, да му се отдаде от сърце и да се любува на близостта си с него...

Т. Е. РАЗБИРАЙ - ЛЮБОВ НЯМА!!!

Не и това, на което му се вика любов.

В днешно време стана изключително разпространено, особено сред госпожиците, сексът да се използва като оръжие срещу мъжете. Също за извоюване на статус, привилегии, получаване на блага.

За съжаление съм свидетел и на такива "красиви" нашенки, които предпочитат да не правят секс с години (т. е. да не влизат във връзка умишлено), докато не попаднат на "точния" човек - мъж, БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ НА КАКВА ВЪЗРАСТ, който би бил склонен да се ръси с български лева (а може и във валута) по тях, за каквото те, кукличките, преценят -я пантофки, я сандалки, я Миконос, Тасос, Барбуда, Мартиника и пр....

79.   Добре, ако аналният секс не ми харесва и го мразя, трябва ли да го правя, за да му е кеф на него? Ако моето най-съкровено желание е да го чукам в дупето с дилдо, то той трябва да го направи ли? Не съм авторката, само питам дашните!

81.   до 79. Ти го каза - ако мразя аналния секс. Щом не ти харесва, не го правиш. Ти не приемаш, че има жени, на които им харесва.

82.   Добре де, пуританките, какъв точно ви е проблема с аналния секс? Не ви харесва, не го правите, ясно кратко и точно. Кой ви дава право да отговаряте за другите жени да казвате какво да правят, какво не, кое е унизително, кое е възвисително и така нататък? Ако искате изобщо не правете секс, това си е ваша работа, научете се да гледате само във вашето канче.

83.   78

Mъж съм.

Това което казваш, мисля че винаги е била нормата от както има homo sapiens :) Нарича се hypergamy и има много логика в нея. В миналото ако си вземеш слаб мъж, по време на бременност и след нея, жената е уязвима и зависима от мъжа си, буквално нейното оцеляване е зависило от мъжа.

В днешните модерни времена, взимането на беден мъж е равносилно на това да живееш в робство. Ако направиш сметка колко струва да изглеждаш едно дете до 22г възраст, да го образоваш добре и т. н, говорим за колосални суми. За това жените "прощават" на хипербогатите, любовници и т. н, защото си вършат другата работа. Това е суровата истина, всичко друго е шум и гледане през розови очила. Аз като мъж отдавна съм приел тази истина - или си "ТОП" или си роб, просто е.

84.   79, на колко години си???

Мъжът и жената не са създадени равноправни; ИМА РАЗЛИЧИЯ - БИОЛОГИЧЕСКИ, ПОВЕДЕНЧЕСКИ, СОЦИАЛНИ и др. Оттам следват и различните права, които в съвременните общества са уеднаквени за двата пола до степен на биологическо приравняване, каквото в природата няма. Но в социалния инженеринг това е известно като ФЕМИНИЗЪМ, който на вас ви е много изгоден и приемате безкритично, което иде да докаже, че различия има!!!

Очакването ти мъжът да е равноправен на теб в секса буди ирония или снизхождение. Лесният начин, по който премахваш границите за това, какво е нормално за жената и какво за мъжа, пак е неосъзната реакция в теб вследствие на феминизма като идеология, проникнала дълбоко в съзнанието на хората, която провокира определен тип схващане
на нещата и поведение. Ако се осмелиш да потърсиш мъжко мнение за това, кой от двата пола се манипулира по-лесно, ще разбереш защо нещата са такива в много направления от живота ни! Ако за теб мъжкото мнение не е меродавно, обърни се към учени, психолози...

Ако ти имаш неистово желание да набуташ нещо в задните части на мъжа до теб, то това говори за отклонение/я!
Ако мъжът до теб иска да правите анален секс - това е нещо нормално!

Не зная дали ще откриеш разликата между нормалността и отклоненията, но пиши да видим какво разбра и отговори на въпроса за възрастта. Не ти я искам, за да се подигравам, спокойно!

85.   Моля, редакторите да одобрят коментара ми!

79, на колко години си???

Мъжът и жената не са създадени равноправни; ИМА РАЗЛИЧИЯ - БИОЛОГИЧЕСКИ, ПОВЕДЕНЧЕСКИ, СОЦИАЛНИ и др. Оттам следват и различните права, които в съвременните общества са уеднаквени за двата пола до степен на биологическо приравняване, каквото в природата няма. Но в социалния инженеринг това е известно като ФЕМИНИЗЪМ, който на вас ви е много изгоден и приемате безкритично, което иде да докаже, че различия има!!!

Очакването ти мъжът да е равноправен на теб в секса буди ирония или снизхождение. Лесният начин, по който премахваш границите за това, какво е нормално за жената и какво за мъжа, пак е неосъзната реакция в теб вследствие на феминизма като идеология, проникнала дълбоко в съзнанието на хората, която провокира определен тип схващане
на нещата и поведение. Ако се осмелиш да потърсиш мъжко мнение за това, кой от двата пола се манипулира по-лесно, ще разбереш защо нещата са такива в много направления от живота ни! Ако за теб мъжкото мнение не е меродавно, обърни се към учени, психолози...

Ако ти имаш неистово желание да набуташ нещо в задните части на мъжа до теб, то това говори за отклонение/я!
Ако мъжът до теб иска да правите анален секс - това е нещо нормално!

86.   Аз пък имах гадже, за която вагиналния секс беше досаден. Тя се възбуждаше невероятно силно от анален секс. А е съвсем нормално момиче, интелигентно, работи във финансова институция. Авторката какво ще каже за нея?

87.   Пълни глупости! Разликата между мъжа и жената е в половите органи, белези на външния вид и детеродни способности. Ако искам анален секс, ще го правя, ако не искам - няма. Няма нормално и ненормално! Ако и двамата искаме да опитаме дупето му, ще го направим и това. Има мъже пък, които обичат анални игри (в тяхното дупе) и жени пък, които не искат ануса им да се докосва. Стига с вашето пък изветряло сексистко мислене! Не говорим за феминизъм, а равноправие. Моят мъж нито ме гледа, нито нищо. Абсолютно равни сме.

88.   Аз започвам да се стресирам от аналния секс. Жена ми се сърди, че свършвам бързо. Тъкмо и ставало хубаво, и край! Вдигам го втори път, да я довърша. После съм като пребито куче. Годините натежават. Не мога да и се сърдя, защото аз я научих да го прави отзад и сега тя си търси своето.

90.   Погледнете колко хаша има този: 15f8ffe6d8...

Човече, не се ли умори да пишеш стотици коментари от имената и на жени, и на мъже??? Голям си фантазьор. И само в темите за аналния секс пишеш. Срамота.

51-79 от 79