Споделена история от Секс и интимност

Липса на желание за секс , проблем с ерекция.
Здравейте, имам приятелка от 2 години, живеем заедно, преди известно време получих проблем, не можах да го вдигна и това адски много ме изненада и буквално ме смаза психически, защото съм свикнал от малък да мастурбирам на ден по 5-6 пъти и да гледам порно доста (което мисля че може би е проблема). Ежедневието ми е натоварено, имам достра забързана работа и постоянно гоня часа, срок и т. н. Не знам дали това е причината или, че гледам доста порно и мастурбирам и от там после не ми се прави секс с приятелката ми.. Опитвам се да спра порното и мастурбацията, но аз просто нямам желание за секс и по -конкретно НЕ с НЕЯ (понякога ме възбужда понякога не). По-често и лесно се възбуждам от порно и някоя жена която загледам на улицата, но аз не искам да й изневерявам искам да го правя само с приятелката ми, правим секс 1-2 пъти седмично (на 23 съм, тя е на 19, правим само анален, а там е толкова тясно, че трябва да си яко възбуден за да проникнеш, а това прави нещата още по-трудни. ) Лошото е, че този мой " проблем " с ерекцията, откакто се получи веднъж, сега постоянно ми е в главата и изпитвам страх да не се повтори и оттогава много често се случва да не ми е станал на макс и за мен секса е като изпит, а не удоволствие.. Моля ви кажете ми къде може да е причината, да не би да съм изгубил вече интерес в приятелката си? Не искам да се разделям с нея тя е много свестен човек, разбираме се адски добре, единствено секса ни куца искам да оправя нещата, възможно ли е да имам нисък тестостерон?? Забравих да кажа, че когато бяхме в отпуска лятото и бяхме на почивка, правихме секс всеки ден и чувството беше съвсем различно, но в момента когато работим секса е последното нещо, за което мисля, но не съм единствения който работи, проблема се крие някъде другаде и много съм притеснен не знам къде е проблема и какво да правя моля за съвет..

Коментари

1.   Ако работата пречи на секса, трябва да си вземеш отпуска.

2.   Иди на сексолог. На него това му е работата да помага на закъсали в секса. И във всичко трябва да има мярка, в това число и порното и чекиите.

3.   Еми ти си го каза сам. Ако се наядеш преди ядене дали ще ти се яде после пак. Спри порното и мастурбирането и ще се оправят нещата. И вземете се оженете и ще се обичате

4.   Напрежението от работата си оказва влияние и мисля, че това е проблема. Аз до скоро бях същото, което описваш, и се чудех от порното ли е (макар че гледам 1-2 пъти седмично), жената ли ми омръзна, одъртявам ли. Правех го макс. 1 път седмично и то с не добра ерекция. Дори когато се усещаш сравнително спокоен, подсъзнателно пак си притеснен и стресиран. После се случиха едни неща и си промених перспективата и осъзнах, че не си струва толкова да си го слагам на сърце и нещата се оправиха внезапно като с магическа пръчка - сега жената си знае всяка вечер като заспи детето какво следва и е доволна. Аз винаги съм си бил максималист и все искам всичко да перфектно и все го мисля, но едва на 33 се научих на баланс. Предполагам и ти си прекалено отговорен и искаш всичко да е ОК и затова много си се стегнал.

5.   като имате приятелка защо гледате порно и мастурбирате, не сте тийнеджъри все пак и да не правите секс,нямам думи,много сте зле, а как правите само анален секс,вагина няма ли това момиче или е момче,но не казваш ???

6.   Коментар 4 , точно ме описа , да аз съм максималист във всяко отношение и искам всичко е да е точно без грешки без пропуски или е перфектно или нищо! Ще се обърна към сексолог предполагам.

7.   Сменяй работата! Предполагам си чувал за дауншифтинг ?! Западния модел на работа за все повече лъскави играчки и вдигането на самолета са несъвместими !!

9.   6, от 4. Не мисля, че си за сексолог. По-скоро трябва да се научиш напрежението от работата да не влияе на личния живот. Приеми, че за работа се мисли само на работа, вкъщи се мисли само личен живот. Когато си вкъщи няма как да оправиш нещата на работа, ще ги оправиш утре, когато си там.