Споделена история от Секс и интимност

Странни желания?
На кратко в последните няколко години имам желание за по-груб секс. Имам си приятел от над 1г. , но той просто не е такъв тип.... нежен и романтичен е. Преди това излизах с мъж, който беше също така мил и грижовен, но в леглото беше по-извратен. Често ме биеше и душеше (понякога брутално) синините ми седяха със седмици.... но адски си падах по него. Успяваше да ме предразположи. Винаги избираше подходящ ресторант за вечеря, добра обстановка и след няколко питиета.. нещата просто ставаха сами.
Обичам много повече приятеля си сега, но вече секса започна да ми омръзва. Всичко е някак си нагласено между нас. Споделих му за тези свои желания (до накъде). Разбра ме и един вид научи нещата, които мъ казах, че ми харесват. Прави ги, но не изглежда така, че владее положението.. всичко се усеща много заучено. Няколко пъти му правя намеци (доста сериозни), но явно оставам нечута. Предложих му да отидем някъде събота и неделя, да си вземем секс играчки.... но той просто не иска и това е. Казва ми, че е съгласен и се усмихва, но после не прави нищо. Напоследък мерака ми за такъв секс се засилва. Иска ми се мъж, който да е доминантен и да владее положението. Посъветвайте ме какво да направя и как да постъпя с него. Не искам пак аз да съм водещата в тези неща. Така ми се убива желанието и всичко усещам нагласено...

Ж 23

Коментари

1.   Някой май е прекалил с 50 нюанса сиво и жанровото порно. Момчето си е съвсем нормално, но за да ти угажда е приело роля, която не му харесва. И я изпълнява без особено желание, може и ти на него да си му омръзнала. Разделете се като цивилизовани хора и кой откъдето. Гледай следващият да е някой батка от групировките или някой от силовите спортове, дето са го били повечко по главата. С тях те чакат неподправени изпълнения и са ти гарантирани върхови моменти и несекващи удоволствия в любимия ти жанр. Като процента на доминацията , синините и травмите ще е значително над 50.

2.   Откакто излезна 50 нюанса сиво им се проби мозъците на 90% от женското съсловие.

5.   50 нюанса е за камшици и BDSM, тука говорим просто за по-груб секс. Айде да се образоваме малко преди да коментираме някоя тема :D

6.   На 23, след една година... секс играчки... мхм... всичко е топ при вас.

Братан.

7.   2 Не, просто сте смотани и не ставате, а за капак на всичко сте и все с малък все не можете да го вдигате.

8.   7, явно не им го вдигаш. Аз не съм 2, ама много добре си се вдига даже и е 17/5.

9.   Ако той не иска груб секс, а на теб много ти се иска и не ти минава... това е проблем. Не си заслужава за едното ебане да се разделиш с любимия човек, но ти си преценяваш. Обясни му нещата много сериозно и му кажи, че за теб това се явява проблем. Опитай се да му покажеш колко е готин грубичкият секс, пробвайте разни неща... Може да пробвате една игра, в която той няма да се празни няколко дни, а ти ще го редовно възбуждаш, целта е да го побъркаш за секс. А когато дойде времето, от теб се изисква да се проявиш като ненаситна мръсница. Тогава вземи нещата в свои ръце и му покажи как искаш точно да го правите. Може и да му хареса и да поиска пак...
А на колко мъже им се иска такава мацка като теб...

М 24

10.   Хаха, много правилно № 8, от № 2 до № 7 - Ти пА си много Убава, за това не може да им го вдигнеш, за размер да не говоря, че ще се обидиш ако ти кажа, че явно ти хлопаш. :)

За протокола - Жена съм.

Авторката не е видяла груб секс, хайде попадни на наистина доминиращ да те посинява и да стоиш с болки седмица наред да видим ще искаш ли пак.

11.   Всеки човек има извратени желания, колкото и да го подтиска. Моето е да чукам 50 годишни мръсници грубо и анално. Дано някога ми се сбъдне...

D

13.   10 Повярвахме ти, че си жена. ;)

14.   Спокойно, не е само при теб този проблем. Аз също съм жена на 23 години и моят приятел и мил, скромен, романтичен. Той просто не може да изглежда груб и не може да се държи така. Не съм имала приятел който до сега е бил такъв, но като гледам порно страшно много се възбуждам от душене, шляпане по дупето и всякакви такива. Като мастурбирам успявам да свърша точно на такива груби сцени. Споделих на моят приятел, че искам да ме души и да ме шляпа силно, но когато се опита да го направи беше адски смешно, шляпаше ме толкова леко, че даже не усещах и започнах да се шляпам сама, за да види как искам, но той не прояви никаква реакция. За душенето, дори не е правил опит. Говорихме и той всеки път казва, че просто забравя. Аз се отказах да го карам, защото точно както при тебе ще бъде заучено. Аз също харесвам доминантни мъже, които са груби в леглото, но моят мъж не е такъв за жалост. Именно затова и секса не върви, той свършва, но аз не, защото не се възбуждам изобщо. Той изглежда супер мил, а аз си падам по мъже които изглеждат груби. Въпросът е, че искам мил мъж в живота и груб в леглото, но явно е време да проумея, че това са двама различни мъже, а не един и същ. Така, че не си само ти. Споделям проблема ти.

16.   До н 11

Аз съм на 45, недоебана, зажадняла за разгонен, млад жребец, но...парадоксално хич не си представям анални и всякакви грубости, а дори напротив - да е много разгонен, надарен и сексуален, но да ме нажежи с ласка и нежност и да ми извади душата с памук, да ми го даде със страст, никакво блъскане...
Явно ще си ходя недоебана, защото младоците все си мислят, че копнеем да ни порят брутално...Да ама не, животът не е порно...

17.   Преди няколко теми една дама пусна жалба как мъжът и я правел на паприкаш по време на секс, не можела повече така. Написах си мнението, че доста жени харесват подобен секс, и веднага разни жени ми скочиха трупешката. И ето...Няколко дни по-късно ти си пускаш темата как искаш по-груб секс, и аз лично се чувствам отмъстен :)
Може би е добра идея вие двете някак да се свържете и да вземеш назаем мъжът и за проба. В днешния свят, мъжете доста са се изнежили и са рядкост тези, които могат да ти предложат истинска доминация в секса.
Вариант е и да си пуснеш тематична обява в сайт за запознанства и да го правиш тайно от приятеля си. Направи нещо, защото това желание ще става все по-силно и накрая ще се разделите. Гаджето ти няма да се промени в сексуално отношение - сигурно е, това или го имаш по рождение, или не.

18.   това порно хептен ви изврати наистина

19.   Такива размивания в секса КАТЕГОРИЧНО разделят хора. Не питай старило, а патило... бях 6г с жена с която навсякъде си писваме, но не и в леглото. Накрая я оставих, причинявайки огромна болка и за 2-те ни. Секса е номер 1 фактор, дали връзката ви ще устои на времето... няма ли сексуален контакт, вие не сте двойка вече а приятелчета.

Иначе до 7 и 14... и 2-те не бихте ми смогнали :Д 1.92, с 20 см... и пулс под 50... доста доминантен, често ми се налага да питам, колко ми е позволено, защото ме е страх да не ги уплаша;) Трябва обаче доста да съм привлечен към жената.

20.   Ще емигрирам май, някъде към по-"неразвитите" страни, че като гледам в развитите страни, към която се числи и нашата поне в културно отношение, жените са едни такива... по-развратени от мъжете. Няколко жени тук вече се оплакват, че мъжете им били "романтици", а те искали грубиянин. Ужас направо. Разврат на макс.

21.   Вие сте несъвместими остави го и търси доминиращ в секса и живота.

22.   До №16,

В средата на трийсете години съм и не ми липсва стандартен секс, но именно затова ми е странно желанието и не мога да си го обясня защо толкова ме възбужда самата мисъл. Иначе много добре знам, че не става от вратата за краката, трябва си подготовка, предразполагане и настройка...и постепенно вдигане на оборотите.

23.   Мисля че трябва да се ориентираш към Факултето, там е разковничето и популацията, ако това не ти достига!?

24.   Номер 1 го е казал/а най-добре. Помъчило се е момчето да ти угоди, да се напасне на твоите мераци, но уви, насила хубост не става. В тези неща, колкото и да се старае човек, не му ли идва отвътре, просто не се получава. А и да ти кажа печеливши няма в тази ситуация - и на него не му е кеф, и на теб също. С други думи: или ти забравяш за грубостите, или продължаваш да го тормозиш да се прави на нещо, което не е, или се разделяте. Друг вариант няма.

25.   Ъм, аз съм широко скроена и ми е все тая за личния живот на хората, но като прочетох, че си ходила със седмици със синини и се усъмних вече, че имаш някакъв проблем. А и душенето по принцип, както го описваш не е много нормално, едно е да искаш да те хване за врата леко, друго е да искаш буквално душене. Преди да свършиш в някоя болница, посети психолог. Не мисля, че целта на бдсм-а е да остават синини със седмици, това е болно. Мен малко ме съмнява, че това е писно от жена.

26.   Ако аз ти бях приятел, и бях прочел това, което си написала, щях просто да те напердаша, без изобщо да се интересувам харесва ли ти или не, и какво мислиш по въпроса.

27.   Благодаря на всички за коментарите. Не очаквах да се образува такава дискусия.
Относно това дали съм прекалила с порното, 50 нюанса сиво и имам ли психически проблеми - категорично не. Не гледам порно повече от 1-2 пъти в месеца. След като опитах такъв секс в миналото просто открих, че много ми харесва. Нямам психически травми или болни фантазии. Нещата са в границата на нормалното. Не искам такъв секс през цялото време и не съм човек лишен от човешка емоция. Харесвам и класическият секс, нежен и чувствен. Просто имам нужда от разнообразие. Харесва ми един мъж да владее положението и да е доминантен. Относно синините - лесно получавам такива и без да ме блъскат. По време на секс не изпитвам болка, а се отпускам изцяло. Душенето и ударите предизвикват еуфория и възбуда.. не е като някой да ми забие шамар на улицата.
Във връзката си сме изцяло пълноценни, мислим и скоро да живеем заедно. Това е единственото, което не ми достига. Търся начин да побутна този човек да поеме инициативата и да ме натисне той без аз да давам намеци и т.н.

От авторката

28.   Мацко, пиши ми бе...мен ми е по-убаво да ги прая паприкаш, в леглото, под душа, абе където се случи баш както си трябва, сес се, па те все едни милички ми се падат, хич па не ми праят кефа така...друго си е да ти хване някой хубаво косата и вратът, абе разбираш ме