Споделена история от Секс и интимност

Колко от Вас, са намерили своята половинка от сайт за запознанства!
Здравейте, колко от вас, са намерили своята половинка, от сайт за запознанства?

Коментари

1.   Аз намерих приятеля си в Badoo(приложение). Вече 3 години сме заедно. Но повечето хора там са за секс.

2.   Моята половинка не, но първото си гадже, с което бяхме заедно 9 мес., го хванах от стакъв сайт. Това беше 2002 г. и тогава все още в интернет влизаха предимно нормални хора. След това съм пробвал многократно да си намеря от такива сайтове, но вече имаше прекалено много такива, които не стават и вече беше трудно да намериш 1-ия % читави жени. След това само веднъж (2004) излязох на среща от такъв сайт. Като човек не беше зле и тя ме хареса, но от моя страна нямаше химия.

Сега вече е много много по-зле и 99% от мъжете там търсят безплатен секс, а 99% от женските профили са или фалшиви, или нямат никакво намерение да излизат, а само да си вдигат самочувствието и да се лигавят, или са някакви курвета. Последно бях влязал преди няколко години и не издържах повече от няколко дни. Дойде ми тъврде много простотията. Да не говорим, че дори в най-популярния сайт имаше 20 души на кръст редовни, които ги научаваш на втория ден и после дори няма и с кого да си пишеш. Другите профили като ги разгледах, те не бяха влизали от месеци и години. А в повечето сайтове си беше чудо, ако въобще намериш жена онлайн. Абе умряла работа.

3.   Аз срещнах моята съпруга преди 13 години в Елмаз и съм много щастлив!
Това през 2006...
Сега не зная как е вече, не влизам в подобни сайтове

4.   Аз, вече сме женени и чакаме дете.

5.   Аз, тогава сайтът се казваше Aha, не знам дали съществува още. Заедно сме от почти 7 години и имаме дете.

6.   Имаше и един chat.bg, от първите беше. Пак с 30-40 души на кръст.

7.   През Тиндър, година и 1 месец сме заедно вече

8.   И аз се запознах с моя съпруг от Aha. Заедно сме от 4 години и чакаме дете.

9.   през гепиме за една седмица 2100лв ми изл връзката ;) успех

10.   9 - Това не е връзка, а проституция.

11.   От флиртчето, преди 10 години, имаме 2 деца и сме щастливи заедно. Въпрос на късмет е всичко.
Между другото тя ми писа първа и беше доста настоятелна и упорита :)

12.   Сайтовете за запознанства Не са това, което бяха преди 10 год. Нещата се променят.

13.   Предишната ми приятелка беше от Tinder. Година и половина бяхме заедно преди да реши че иска друг.

14.   Навремето бх срещнал една от бившите си в един от сайтовете, забравих кой. Сега се запознах с мобилно приложение.

15.   Всичките си намират половинки от сайтове, после същите тия пак висят по същите платформи, само че с други профили (анонимни).
;)))

16.   Според мен - никой нормален човек не се занимава с подобни глупости.
По сайтовете висят разни закъсняци и измамници и от двата пола.
Истинските хора се срещат по лекции, по танци, в обща компания, по спортни състезания или курсове по йога, фотография и други креативни дейности, хобита, интереси.
Не видиш ли с очите си и не поговориш ли 5 минути с някого да видиш как се държи и колко му е акъла, да уетиш излъчването и при съствието ми - забрави за нормално запознаване и общуване. Отсреща може да е всякакъв.
Сигурно има и изключения, но са единици на десетки хиляди. Демек - не си струва човек дори да опитва. А шансът да налети на всякаква отврат е максимален.

17.   Аз се запознах с бившия ми в Тиндър, бяхме заедно близо 2 години, докато той без да иска си беше забравил другия телефон на леглото му ( човекът действал с отделен телефон, за да не му се налага да трие приложението нон стоп и да знае, че в телефона му няма нищо, ако проверя), а аз от моята женска любопитност само видях нотификациите и ми стана ясно- само от тиндър и най- различни жени му бяха писали. Бих му шута и повече никога връзки от сайтове/апове за запознанства!
Ж, 22

18.   Аз се запознах с моя приятел в Badoo. Заедно сме година и три месеца и живеем заедно.

19.   Намерих половинката си по обява за запознанства във вестник. Тогава още нямаше интернет. Тя отговори на обявата ми. Следващата седмица се запознахме, тя дойде в моя град. По-следващата седмица, беше точно преди Коледа, аз отидох при нея. Беше студентка. Останах в общежитието, наебахме се здраво, през цялата нощ, няколко пъти и така...вече 25 години, много я обичам и я желая.

20.   № 16, изобщо не е така, зависи в каква среда ще попаднеш. Като почнеш работа и около тебе само семейни колежки, трудно ще си намериш жена. Не чакай да я хванеш от кръчмите!? Сайтът, а едно време вестникът с обявите за запознанства, просто ти дава още една възможност, кой как ще я използва е друг въпрос.

21.   До номер 16

Ами нали излизате на срещи бе човек? Не е като да си пишете една година без да се видите и после да се ожените. И само да кажа че всички сърцераздирателни теми дето ги пишат тук все са от хора дето са се запознали с другия на живо. Хората са еднакви навсякъде.

22.   Номер 16 нямаш си представа какво е това да се запознаеш чрез такъв сайт. Първо си харсваш някой. Той ако също те харесва, започвате да си пишете. Ако всичко върви добре, си уговаряте среща. Излезете няколко пъти на кафе, на кино, на разходка... После вече се вижда дали ще излезе само секс, връзка, приятелство или повече няма да се и видите.
Иначе средата в която се движиш в университета, на работа, в групичката приятели, е доста ограничена. Ако не ти харесва никой от твоята среда, какво? Сам ли ще стоиш?

23.   н. 16, не всички сме имали възможност за контакти с достатъчно жени (в моя случай). При мен например на работата ми нямаше жени, нито колежки, нито клиентки, на фитнес не ходих (защото като си блъскал здраво цял ден на работа някак не върви и вечерта отново във фитнеса). В компаниите, в които движих (а действително движих много с приятели тогава) всички момичета бяха обвързани, а необвързаните не ставаха за сериозна връзка. Работех много и за танци манци и подобни просто нямах енергия, тогава бях на 27. Запознах се с много момичета от сайтовете, излизах с няколко, с други само си пишехме. По онова време дълго бях влюбен в обвързано момиче, и това ми пречеше да създам нова връзка.
Тогава се случи така, че се появи ТЯ, бъдещата ми жена. Запознахме се във флиртчето, беше упорита и ме спечели накрая.
Така, че коментари като твоите са неуместни. Сайтовете са просто още една възможност, стига да можеш да прецениш правилно от наличните възможности за комуникация по този начин. Психопати и откачалки също можеш да срещнеш при запознанство на живо, да не говорим за запознанствата в дискотеките на пияна глава.
от н. 11

24.   Аз имам лош опит. През 2004-2006 беше едно, вече през 2013-15 беше тотално различно, просто 90 % женени, откачалки, дъртаци. Сега ме е страх да си помисля. Никакъв шанс. Освен това този вид запознанство има голям, мвого голям минус - за човека не знаеш нищо, освен това което той ти казва за себе си. Нямаш полед върху средата, което е много важно и също - на снимка е едно, на живо съвсем различно. Снимката не може да се помирише, примерно, а това е основното! Ние не сме само визия, а преди всичко физика. Тоест опознаваш някого, може би си допадате, минава време, виждате се на живо - и о, ужас. Идва ти да избягаш с триста. Един път, втори път, трети път...и натрупваш отвращение.