Споделена история от Секс и интимност

Любовница
На 35 години съм. От 2 години съм разведена. Имам връзка с женен мъж от 1 година. Луда съм по него, обичам го истински, никога в живота си не съм се чувствала така. Никой мъж не се е държал така с мен както той. Не искам от него да се разведе, не искам да живея с него, а просто искам това да не свършва никога. Никога не съм мислила, че мога да бъда любовница но това е съдба, наказание, много голямо наказание. Немога без него и той без мен. 1 година не е пропуснал ден в който да не ме е видял поне веднъж. Щастлива съм и в същото време нещастна. Знам, че трябва да си тръгна, да го оставя, но не мога, вярвайте ми не мога. Какво да правя...

Коментари

1.   Това наистина е голямо мъчение. И колкото времето минава ти става все по-гадно, защото не може да бъде твой. И аз съм била в твоето положение и моя съвет е: наслаждавай се и бъди благодарна на тези мигове които сега ги изживяваш, защото рано или късно ще се разделите, независимо по чия инициатива-негова или твоя. Зная че си нещастна, че не можете да бъдете постоянно заедно, но така може би е по-добре, защото ако сте непрекъснато заедно като съпруг и съпруга ще си омръзнете и ти ще се озовеш в ролята на жена му. Така че греби с пълни шепи от тази любов която блика от сърцето ти и дано не останеш разочарована, така както аз останах.

2.   Жена му рано или късно ще разбере и тогава не само твоя брак ще си развалила ами и техния. Само едно не мога да разбера... защо ви е по-сладко да сте с женен мъж вместо със свободен, който да е с теб и да ти помага. Познавам малко мъже, които са с омъжени жени и стотици жени, които са с женени мъже. Скъпа на това му се казва мазохизъм, защото ТИ след време много, много ще страдаш!

3.   Ти си смела жена, така поне мисля аз. На мен също ми предложиха да стана любовница и то на мъж който и аз харесвам, даже мога да кажа, че съм безумно влюбена, но не смея от нещо ме е страх, дори направих така, никога да не го видя повече измъчвам се обаче винаги си казвам, не не и любовница. Моя съвет е ако искаш да си с него бъди, а ако е писано той да се разведе ще го направи дори и да не е с теб едвали щеше да е с теб ако в къщи нещата стояха както трябва. Никога не се знае сърцето къде ще те отведе, при женен или не. Успех!

4.   Така е по-добре, да знаеш! Нищо че съм мъж, но и аз съм минал по твоя път. Бях женен, имах омъжена любовница 5 години, криехме се като мишки, но много се обичахме и бяхме щастливи! Разведох се, след 1 година и тя се разведе и заживяхме заедно, но не беше същото както докато бяхме любовници. Започнахме да се караме за глупости и след още 1 година се разделихме! Така че, радвай се на това което имаш сега и да не ти пука че е женен и не можеш да си постоянно с него! Повярвай ми, така е по-добре!

5.   Мила иживеи монента с този мъж но не се увличаи по него рано или късно ще те заболи много от раздялат ви наслаждаваи се на момента и толкова.

6.   Към автора. Живота е един ти реши как ще си го изживееш. Само не приемай съвета на номер3. Всички други са прави по своемо. Желая ти да вземеш най мъдрото решение за себе си.

7.   Има истинска Любов, има и човешка влюбчивост! Първата е чиста и благородна, втората е тази, която греши и вкарва човек в прелюбодейство! Моя съвет е да спреш и да не продължаваш! Защото от това "сладко", после ще ти горчи Много. Има лоши неща, които идват в живота на човек, точно заради такива грехове. Животът на всеки човек е изпит и с делата си, той прави избор за Вечността. Бог е дал на всеки Съвест, която ни подсказва, кое е добро и кое зло, нека всички да се вслушваме в нея!

8.   А бе хора тука не става въпрос само са двама души, нали има и трети! Той какво? Той няма ли чувства? Е баси лицемерите--целувате се с едни се таковате с тях, а се прибирате при други.

Искреноста винаги е правилния избор. Ако вече не изпитваш нещо към някой по добре се разберете очи в очи. Ами ако този с когото живеете още ви обича? Как ще се почувства ако разбере? А вие ако бяхте на негово място?

Хората са го казали: не прави това, което не искаш да ти се случи на теб!!!!

9.   Здравей. Аз съм мъж, женен с дългодишен брак.
На твоите години няма как да знаеш какво е да си
любовница по времето на комунизма. Тогава бяха
любовниците, сега чисто и просто ги няма. Сега такива
като тебе обикновенно казват на избраника си "Хаде
да си помагаме." Аз няма да те съдя. Даже те подкрепям.
Но за да няма сътресения, бъдеща болезнена раздяла и
всичко останало те съветвам да направиш следното:
Направете така, че да си останете приятели. Такива
приятели които да са готови да дадат живота си един за
друг. Помагайте си, обичайте се. Любовниците идват и
си отиват. Истинските приятели остават за цял живот.

ГС1

10.   Смятам, че ако живеете заедно ще започнете да си намирате косури и няма да я има тази любов която е сега.

11.   От автора: № 9 благодаря ти за съвета. С този човек съм израстнала с него сме най-добри приятели от 18 години и вярвай ми не ми е необходим, за да му кажа "Хайде да си помагаме". За първи път в живота си се чувствам истински щастлива и то точно с него - моя истински приятел. Не мога да повярвам, наруших всичките си принципи. Никога не съм мислила, че мога да бъда с женен мъж, но не съжалявам. Ще живея за мига, ще изживея това щастие пък каквото ще да става. После ще бъда нещастна, знам, но нама да ми е за първи път. Неучила съм се и на това. Благодаря на всички за съветите.

12.   Мога да разбера, че нямам право да нарушавам семейството му,но как да живея без него?

13.   Еми той имаа ли деца, уточни, ако наистина те обича ще зареже всичко само и само, за да бъде с теб :0

14.   Минали са 4 години. Авторке как си? Получи ли се нещо?

15.   Ами всичко си е до тръпката, криеницата, обикновено това са мъже и жени със ниско самочувствие - ти се самозалъгваш, че си много желана, защото си предпочитана от мъж, който вече живее със жена, а той от своя страна си вярва, че още е на върха. Общо взето, заживеете ли заедно, всичко ще рухне. Има вероятност жена му да знае и също да си живее живота някъде. Но нито един от трима ви не е щастлив истински. Рано или късно, страстта ще угасне, каквото и да говориш и да си самовнушаваш подсъзнателно. Разбирам те, но не те оправдавам. Е, историята познава случаи, когато наистина става дума за любов, но ако е така във вашият случай, то тогава е редно той да остави жена си и да бъде с теб. Така е лицемер и с двете ви, надявам се не вярваш на приказките му, че не спи с нея. Или ако спи, дори рядко-това устройва ли те? Може би имаш много дълбок психологически проблем, който ще ти докара големи ядове и то, скоро.

16.   М-59 Живей си така и се радвай на мига. Аз съм така с една жена от 15 години, аз семеен а тя свободна. 15 години не си омръзнахме, а с жена ми и не съм и изневерил, дори със съпругата си. Тя е разведена и също не може без мен. За сведение на жена ми и изневерих след 1 година. Така, че ако сте семейство няма да е същото. "НЕ РАЗВАЛЯЙ КАФЕТО СЪС ЗАХАР, УИСКИТО С ЛЕД И ЛЮБОВТА С БРАК!!! "

17.   Номер 16 - голям си глупак, че не си се събрал с любовта си. Ние се събрахме и си създадохме семейство - 10 г. му бях любовница, от 5 г. сме семейство - народиха ни се и дечица и не си изневеряваме, не можем да се наситим един на друг и не само, че бракът не ни развали Любовта, но и станахме повечко с дечицата и сякаш Любовта стана по-голяма и повече.
Съжалявам любовницата ти, дано поне си има деца, защото твоята любов явно е фалшива и интересът от фалшивия брак е по-голям

18.   аз незнам какво да кажа за някой съм крива за други права и аз имам същия проблем само че при мен е от по скоро от половин година авторке не спомена човека деца има ли

19.   Бреййй... № 16, голям девиз, голямо нещо! Къртиш зъби, дето има една приказка! Само, дето не ти разбрах идеята на поста? !? Жената се похвали, че е намерила мъжа на живота си, макар и да са само любовници, а ти тръгна да и даваш житейски примери, които впрочем са твърде неясни за четящата аудитория! Другия път като решиш да публикуваш нещо, вземи и го прочети преди да го "постнеш"!