Споделена история от Секс и интимност

Не харесвам българските жени, защо толкова се фукат колко са красиви?
Грозно е да обобщавам така, знам. Нямам предвид всички, но едно 85% грубо. Като цяло не харесвам балканските жени изобщо - особено стереотипа. Чалгаджийка, облечена като елитна проститутка, но мислеща се за красива дама с класа. Неслучайно в песните си толкова често пеят колко са яки, защото не са, иначе нямаше сами да си го казват. Винаги чакат мъжът да ги издържа, ползват секса като метод да изнудват (кажете ми, защо сексът за жената да е по-различен и тя да “пуска”, не може ли аз да “пускам”). На вас толкова ли не ви е кеф да правите любов или спите с чак такъв некадърник? Колко теми излязоха как на едно момиче майка й все си търси мъж, който да й плаща всичко, как една млада майка иска да се премести при друг мъж, предлагащ й автомобил и жилище, още много от този тип. Нейното си е нейно, твоето е общо. Не си изсипвам помията върху българската жена, всяка, която не влиза в тези критерии, които по-горе споменах за мен е супер. Но предвид факта, че фалшивата Николета е идеал за красота? Това трябва да ми плати, за да го докосна, не аз на него. И нека говоря за красотата. Тя е доста субективна, но ако става на въпрос - рускините, украинките, повече славянски народи (без сръбкини, хърватки, босненки и подобни) за мен са много по-красиви от нашите. Не ми говорете, че пиели много и били пълни, бил съм в Москва и всяка втора искаш да я чукаш, а за всяка трета направо да се ожениш. Латините и мулатките са супер красавици. Азиатките, особено тези по-екзотичните много ми харесват. Гаджето ми е наполовина филипинка. Без грим слага много нашенки в джоба си, гримирани и нагласени. За характера какъв е благ нямам думи. Срещнахме се в Англия, къде работя. Много се изненадвам как тук (и като цяло в чужбина) българите все се присламчват към свои за партньори - аз си търся всякакви приятели, уважавам си народа, но далеч от българки за връзки. Мога ли да попитам сънародниците мъже и жени какви хора търсят за партньори, националността има ли значение? Защо искат/НЕ искат свои или чужди? Англичанките не са нещо особено, но са много разкрепостени без да искат финансови облаги, така че за някой, търсещ само секс е добре. Съгласен съм, че във всяка страна има красиви и не толкова, както и свестни и не толкова. И мъжете българите не сме много хубави и свестни, ще си го кажа направо. Но говоря за жените, тъй като не ходя с мъже и не ме засягат. Но ме провокираха теми и коментари, че едва ли не трябва да си гледаме нашите... аз длъжен ли съм? Като не ми харесват и маниерите им също. Хубави жени са били Невена Коканова, Паша Христова, хубава е Нина Добрев. Но не Николета, Андреа, Галена, кифли, наподобяващи Кардашиян/Дженър. И българките също не са длъжни да са с българи. Темата не е провокация, а лично мнение и запитване към хората, дано бъде одобрена.

Коментари

1-50 от 61

1.   И аз нещо Николета и Андреа не мога да ги възприема като красиви. Много пластмаса, много гума. Ми то ако си купя от онези реалистични секс кукли, ще ми е по-естествена.

2.   Абсолютно съм съгласен с казаното от теб, авторе.

Чалга културата погибва балканските народи чрез простотията, грозията и елементарността си. Българката, както всяка друга жена, силно се влияе от модните тенденции, от това което медиите и културата представят като търсено и желано. Показват й някоя чалга кифла с 5 кила грим и жената започва да си мисли, че и тя трябва да изглежда така и тогава ще е харесвана и желана, защото ще прилича на чалга кифлата от телевизията. Супер много социални течения като цяло разчитат на стадното поведение на жените.

3.   Разбира се, че не си длъжен. Красотата е въпрос на вкус. Изкуствената красота, която на теб не ти харесва се харесва на много мъже, за това и жените изглеждат така. Тази мода дойде от порното. В Русия също има много изкуствени красавици. Но и всички в русия си приличат. Жените са красиви докато не родят. Там типажа е един, азиатките също са един и същ тип. В западна европа красива жена рядко можеш да видиш. Французийките и италианките не са красиви и е някакъв мит, че там има красиви жени.
А за проституцията, има я във всяка бедна страна. В Русия е страшно. Азиатките с това са известни, специално филипинки и тайландки. Там са много бедни и жените мечтаят някой европеец да ги хареса и да ги вземе в европа. И твоята приятелка явно е дете от майка филипинка и баща европеец. Добрички са, забавни са, слабички са и въпреки че са късокраки и нямат гърди, са склонни да бъдат с европеец, който няма успех сред жените в неговата страна, само заради шанса да се измънкат от беднотията.
Българките също се опитват чрез външния си вид да се измънкат от село, от бедността. И за това, че са бедни не са виновни те. Ако родителите им печелеха добре и ги издържаха, повечето нямаше да си търсят чичко паричко. А и възпитанието има значение. Инстаграм също много изроди психиката на младите момичета. Но не си мисли, че само тука е така.

Шч

4.   Те тия дето ги изброи са си много хубави но поведението им ги прави дразнещи и гадни. Никой не обича надменността. Без грим не знам дали са хубави. С грим Николетка е хубава.

5.   Имаш много ограничена представа за българските жени. Примерите, които даваш, говорят за липса на читава среда, в която да не виреят чалгарки, кифли и меркантилни коври. Аз такива не познавам. А Николета е идеал за красота на разни мазни батки и мутри, не на нормалните хора, така че не виждам какво те касае точно теб това? Както никоя адекватна жена няма да идеализира аграри като Коцето и Фики например. Силиконът и простащината са световно явление, не само при нас. А намирането на читави и свестни хора (и за двата пола) никога не е било лесна задача. Нито днес, нито преди 2000 години.
Но съм съгласна, че голяма част от жените ни са занемарени и с лош вкус, което, може би, идва и от ниския ни стандарт на живот. Не че са грозни и криви. За мъжете важи същото.

6.   Ако си чувал за toxic femininity, това са българките - принцеси, неземно красиви, чакат мъжа да прави всичко, и ако не и купи или направи каквото иска, почва да реве къде са изчезнали истинските мъже.
Иначе аз съм си чалгар, ама разликата е в манталитета. Аз слушам музиката щото ми харесва, а тия дето ти описа буквално се хипнотизират с тези песни. Просто манталитета на българките е боклук. В източна Европа може да са по-красиви, обаче са също с толкова нисък морал, култура и същите курви като тукашните.

7.   Съгласен съм с номер 6 за манталитета. Аз чалга слушам рядко, но не всеки, който слуша слага типични постове на разни самозабравили се селянки от типа " държа си главата високо, че да не ми падне короната" чшшш алоо дай го малко изи брат, мн аристократки мн чудо все роднини на кралицата мани, мани ! До известна степен и родителите са виновни за това. Едно дете - на мама и тати лиглата, всичко и се дава, не е лишавана и тя е свикнала само да взима... Аз познавам момичета живели бедно, но не се държат надменно, дори се раздават, въпрос на възпитание. А що се отнася до половинка в живота мисля, че всеки има право да бъде с която/когото си иска нито ще е пъврия нито псоледния случей така че..

8.   Като спомена Нина Добрев (която аз мн харесвам) освен, че е много красива, известна, има възможности и т.н по държанието си личи че нито е надута, нито се е самозабравила, което на мн момичета тук им липсва като качество щом се видят у пара или са свикнали мама и тати им наливат. Вижте ме коя съм аз !
- Даниел -

9.   Никой на никого за нищо не е длъжен. Разбирам те защо не харесваш българки, аз пък не харесвам българските мъже. Мъжът ми е германец, който пък не харесва жените от своя народ и затова е с мен. Човек не трябва да се води от стереотипи, а да слуша вътрешния си глас в избора на партньор.

10.   Каквото е търсенето, такова е и предлагането! Докато има мъже, които се прехласват по жени като Николета и другите силиконки, ами ще има и момичета, които искат да са като тях. Представи си едно малко момиче на 12, всеки ден по телевизията, в интернет и по списанията тя вижда как жени като Николета и Алисия живеят в лукс без да полагат никакви усилия, а в същото време голямата и сестра работи на две места за да могат с мъжа и да си позволят горе-долу приличен живот без лукс. Е, какво мислиш, че ще избере като порастне? Дали няма да си мечтае да обикяла моловете с кредитната карта на някой вместо да става в 6 и да тича с градския транспорт на поредната 12-часова смяна?! Така, че вината не е само в тези момичета, а и в медиите, които от жени като Николета и разни посредствени певачки направиха ВИП и модел за подражания от младите момичета. Ами ти само погледни нована Мис България! Силикон, патешки устни... грозно, та грозно, обаче от всички телевизии ни го показват като идеалът за красота и поведение на "модерната" българка. Е, после как младите момичета да не си мислят, че ако станат като тези ще имат хубав живот, а пък съответно младите момчета да не си мечтаят приятелката им да е някаква кифла с тон грим, есктеншъни, ноктопластика, изрисувани вежди и устни като ударена с лопата? Ами явно това е идеалът за красавиците в 21 век...
Е, както казах каквото е търсенето, такова е и предлагането. Ако жени като Николета и останалите рабитех като продавачки на пазаря или в някоя квартална бакалия никой нямаше да иска да им подражава, но след като направиха от тези жени без никакви качества или талант звезди... ами иди обяснявай на децата, че всъщност всичко по тях е грозно и изкуствено и са "кухи лейки". Като детето ти ще се обърне и ще ти каже, че може и да са изкуствени, ама карат еди си каква кола, ходят на шопинг еди си къде, а ти като много си учила и си се старала, какво? Работиш за 800 лева и нямаш сили вечер да се довлачиш до леглото от умора. А кажи ми какво да отговориш на това? Как да обяснеш на един тийнеджър, че е много по-престижно да си изкарваш с честен труд и знания парите вместо да идеш на дискотека и да си намериш някой чичко-паричко, който ще те води в Дубай на шопинг. Така, че вината не е само в тези млади жени, а в цялото общество и в медиите, които ни налагат подобни жени като Николета като модел за подражание. И ни втълпяват, че ако нямаш силикон и ботокс не си "истинска" жена! Точно както под "истински" мъж се разбира татуиран мачо, с размерите на трикрил гардероб, със златен ланец и голям черен джип, който една книга не е прочел, но пък за сметка на това знае как се изкарват пари от далавери. И после образованието и честния труд били по-важни... ха де! Така, че не съди много тези жени, те просто са продукт на цялото ни общество. Сам си забелязъл, че на всякъде има такива, но в повечето нормални държави такива индивиди не се издигат на пиедестал. Е, може би кланът Кардашиян е изключение. И все пак повечето млади американки не си мечтаят да са в визията на Ким.

11.   Те тия принцеси, големите красавици, с вирнат нос, пластични операции, развратни и покварени ореваха сайта. Жалват се , че не са оценени правилно, че на 30 и косур години живеят с котки. Мъжете са им виновни. Не погледнат в злобните си , меркантилни душички за истинската причина за проблемите им. Прав си, авторе! Българката много снижи и морала, и ценностна система. Истинско съкровище е читава жена. Има, но са много рядко.

12.   10, не точно търсене определя предлагането, а предлагането си е калпаво без значение какво е търсенето.

Има и много мъже (даже повечето), които си падат по нормални жени, но кифлите от Инстарграм и Фейсбук не искат да бъдат харесани от тях, защото и тяхното ниво е като на мъжка кифла.

13.   3Айде две деца родих , сега грозна ли съм ?
Всяка иска да е красавица с големи гърди , но ...

14.   Харесвай си когото искаш, защо търсиш одобрение?

Не ми харесва това тъпчене по собствената нация. Впечатлението ми е, че го правят хора, които или са отхвърлени от другия пол или наранени от някой и обощаващи цял пол и нация. На мен лично ми се иска да се събера с български мъж. Има и тъпанари, има и готини. Същото важи и за чужденците. Каквото стане, стане, но няма заради гнилите ябълки да анатемосам и тия дето стават.

15.   И аз живея в Англия и съм съгласна с теб, че българките не са нищо особено. Украинки не познавам, не ги знам как изглеждат, но да рускините са много красиви. Лично в града, в който живея аз виждам страшни красавици и като се прибера в България чак ми е странно. Защото все се говори, че българките били много красиви. Да ама не сме, това го разбрах от как съм тук. Искам обаче да вметна, че тук виждам много повече грим и кокетничене, отколкото в България. Тук всяка втора жена е с грим и то с доста грим. Китайки, японки и там подобни на тях се гримират доста. Рядко виждам естествени момичета, а в България са доста. Щом ти е готино да не си с българки недей, никой не те спира

16.   80% от жените пък не харесват скръндзи, авторе, красиви или не. Забравяте, че ние раждаме и това до голяма степен прецаква кариерата, външния вид и така нататък. Разберете, че всеки иска най-доброто за себе си. За мен това не е меркантилност, а чуство за съхранение. Никоя жена не би погледнала клошар, нали се сещаш.

17.   Българки,туркини,азиатки,африканки,германки...няма значение.Всичко идва от същността на човека.;) А ако става дума за външния вид...да , всяка нация според мен си има някои отличителни черти ,но много зависи как се поддържа момичето и какво й е дадено от господ.:D Примерно аз съм българка ,но изключително много бия на туркиня,всеки ми го казва.

18.   Авторе, що не си гледаш джигитайката? Това че според теб 80 % сме чалгаджийски курви, говори, че средата ти е такава. И твойта майка също...

19.   Проблема е глупавата нашенска музика (чалга) и затворената ни държава (България). Момичетата са по-склонни да живеят светски начин на живот - дискотеки,барове, големи компании и т.н.
И се влияят много от модата и всякаш са някакви немислещи създания. Ходят накъдето ги духне вятъра на модата и правят това което е прието за модерно. После седят на пейка пред бара с приятелка и се обясняват как Оня не бил свестен.
Не виждат ли, че в бара свестен няма да намериш,не знам.
Нашите момичета са с прекалено светски начин на живот. Към 90% от тях са така и това е проблема.

Еко-тип

20.   Лично съм се уверил, че най-готините са в Украйна. На другите места просто има хубави. На украинките и характерът им е доста благ. Огромна концентрация на готини жени и на 40 г. И слагат малкият си джоб българки на по 20 години. От Хубаво До хубаво има голяма разлика, дано го разберем скоро. Факт е, че аз не съм изживял нищо готино в интимен план тук в БГ.

21.   Авторе ти донякъде си прав. Но има едно голямо НО. Признай си, че редовно влизаш в профилите и гледаш как се снимат кифлите по прашки и изпитваш наслада от еротичните снимки нали? И между кифлите също има естествено красиви момичета без грим и устни и не приличат на чалгаджийки те пак се снимат голи. Повярвай ми всяка вечер ровя нета и има Естествено красиви и сладки момичета с нежно излъчване. Нямам си и на представа защо се снимат голи и с какъв акъл. Докато Тайно си мечтаеш такава да ти върже нямаш право да протестираш.

22.   От автора: Не говоря каква е моята среда, а каква е масовата среда в България. Това е, че и чалгаджийката, и “доброто” кротко момиче от библиотеката - тичат по напомпани (подчертавам, че става дума за анаболчета) или тотални лигльовци. И не, не ми се струва никак нормално жената да не е успяла, а да иска успял, амбициозен мъж. Преди да роди има доста време да се развива. Обратното също е много грозно, дори по-грозно - мъж туфлек, легнал на плещите на жена си. Цялата тази просташка култура ме дразни. Но най-много манията за величие. Като на жените това е в мнението им колко са красиви. В различните краища на България се срещат по малко естествени красавици, често на снимани в носии, но да не смятате, че това е навсякъде? Красивите, естествени и скромни момичета не се снимат по кенефите, пъчейки задник и устни - това за мен не са красавици. Саня Борисова е една красива българка, ето още един пример. Не която и да е чалга певица, измислен модел или нещо подобно. А за филипинките няма да говоря, всяка нация си има красиви и грозни, но само вижте Лиза Соберано и тогава говорете. Самият факт, че някой се изтъква за красив, значи, че не е или не е сигурен. При рускините и украинките има доста фалшиви, но много са красавиците, наистина. Французойките по Ривиерата са красавици и много стилни, но там са много смесени и има доста чужденки, иначе като цяло французойките не са чудо невиждано, особено парижанките. Италианките също по морските краища са най. Обиколил съм и съм виждал. Не се мисля за човека, който да определя коя жена е красива, но е грозно пък някоя сама да се изтъква. Рускините и украинките даже в САЩ ги признават за най-хубави, а американците би трябвало да са предубедени. Докато българките, французойките, италианките са най-самохвалните и прехвалени жени, да ме извините.

23.   Не съм автора, но ми прави впечатление, че някой като каже 80% са аморални, което мисля, че всеки нормален човек го вижда и е достатъчно очевидно, веднага го обвиняват, че средата му била такава и бил калпав. Ами само се огледай, не е необходимо да живеете в гето, за да видите масовата пошлост и евтиния. Достатъчно е най-малкото само да покарате кола няколко часа или да влезете в институция или няколко магазина и ще се натъкнете доста фрапиращо низки хора. Ако щете прочете дори няколко коментара от този сайт. Каква среда, какви 5 лв?

24.   Ами, защото българските мъже ги харесват.
Авторе, жена съм. Мога да кажа, че не съм такава. Нито грим нося, нито имам големи бомби, нито се обличам разголено, поддърам си тялото, заради себе си. На мен не ми харесва този стил на жените тук, изкуствен, лигав и капризен. Прав си, че повечето са така, а защо, само те си знаят, обаче си е очевАдно... Просто са със съмочувствие, доста голямо, което не е хубаво, а и с покритие да бъде, пак не е желателно. Има и още...но ааа Човек трябва да си зная границите и възможностите. Аз лично като малка бях грозна, исках да бъда момче и от там всички ми се подиграваха, а и аз си имам ниско самочувствие. Не бях калпазанка, не пуша, не пия и бях явно от не готините. Никога не съм се мислила за страшно красива, но доста мъже ме смятат за такава. Не полагам никакви поцедури във фриз. салони или пък маникюр, дългите нокти не ми харесват. Не знам, честно да ти кажа какво намират в мен. Стила ми е леко бунтарски, симпатична съм, но чак пък красавица. Не знам. Иначе късмет си имам, че най-страхотния човек се влюби в мен, и си ме обича, за него се превърнах в най-прекрасната, която не съм, няма идеален човек, или пък може и да има, но да е дал всичко само заради едната му красота, обаче не тя е всичко, по-важното е човек да се чувства щастлив, отколкото красив. На моите наборки, а тези около моя набор им липсва обстоятелствата. Имаше едно изказване - Трудните времена раждат силните хора. Родителите явно ги глезят, те са си виновни. Не им правят забележки, само защото са "техни деца". Възмутена съм. Не знам, аз ли съм задръстена, или света се побърка ? Какво щеше да е ако се бяха родили преди сто години... Света сега е супер разглезен.

27.   Ние мъжете им вдигаме самочувствието в Инстаграми и Фейсбуци, но го правим с една цел - секс, а те си мислят, че са неземни красавици - НЕ, просто една заблуда и лъжа, която е важна за да я спечелиш и изчукаш. Никой не ги иска за постоянна връзка, а за един-два пъти. Адски заблудени са момичетата в днешно време и си мислят, че са някакви супер-специални, че даже и те след втория път те режат и прочие, но те стават ку*ви, а не ние. ФАКТ.

28.   Това, че българките са красиви е лъжа от времето на комунизма. Тогава е било забранено да се ходи в чужбина и на хората им е било обяснявано как българските жени са най-красиви, как българските домати са най-вкусни и други глупости. Не са пускали хората навън, защото ако видят в Западна Европа как живеят, никога няма да се върнат в България. Както стана сега - отвориха границите и българите избягаха.

29.   Приятел, ти изобщо показваш ли си носа навън или за всичко черпиш инфо от телевизор и интернет? На вън е пълно с красиви и нормални момичета, все пак ако излизаш от вкъщи, забелязваш ли ги или все гледаш кифлите.

30.   Ха-ха! N27, страхотно си го формулирал. Кратко и ясно ги светваш каква е истината. Съмнявам се обаче, че ще я разберат, но това си е тяхна работа.

31.   Много са си хубави българките. Някакви се настройват срещу тях, защото нямат успех. Така искат да си го върнат, а и смятат, че ако им смачкат самочувствието, може и да им излезе късмета. Но женската психика не работи така.

32.   Живея на Запад, тук жените определено са “орел с ориз”, няма за какво да се хванеш, но като си идвам в България, окото ми се плаши!
Тук не ги вълнува да се направят и нагримират, но българките в по-голямата си част, прекаляват с всичко - защо насила се оприличават на проститутки?!
Мярка се иска във всичко!
Нито да си прекалено захлупена, нито прекалено отворена..
Тези, които намерят баланса, са за поздравления, но са наистина малко!

33.   От чужбините съм бил в Турция, Испания и Англия. От това, което видях, мога да кажа, че в Испания са в пъти по-грозни от българки, имат едни странни сплескани черепи и много от тях са дебели и то несъразмерно дебели - с малки глави и огромни дупета и крака.

В Турция са горе-долу наравно, но с по-различно излъчване - няма го този кич. А в Англия определено са по-красиви, поне където бях аз. В Англия очаквах да гледам дебели лелички, така ми бяха разправяли - нищо подобно. Нормални симпатични поддържани жени, облечени и гримирани с вкус, но като казвам поддържани - нещо елегантно и с вкус и нищо фрапиращо и натрапчиво, просто гали окото, нямаше такива нацапотени фолк тупалки с къси поли и дълбоки деколтета. Но все пак аз бях там, където учат млади интелигентни хора от заможни семейства. Не знам, може по другите места да не е точно така.

34.   Аз също рядко се впечатлявам от някоя българка (говоря за външния вид). Има доста момичета на моите години, които изглеждат по-големи за възрастта си, това го забелязвам най-вече от телосложението и лицата им. Не мисля, че е редно младо момиче на 21 да има тяло, сякаш е на трийсет и няколко години. Надявам се да ме разберат правилно хората. Познавам едно момиче, което е украинка и въпреки, че е на 17-18 изглежда така както трябва да бъде - нежна и миловидна.

М21

35.   От автора: Типично за българките да наскочат за темата ми и коментарите срещу кифлите. Хем подчертавах, че не става дума за ВСИЧКИ, а за повечето. Но ние сме “най-красивите”, не търпим да има по-красиви. Ако съм мъж и критикувам, значи не ми връзват, ако съм жена, значи завиждам. Имал съм две българки приятелки, една французойка и сегашната ми приятелка има баща англичанин и майка филипинка, не сте ги виждали, но веднага имате мнение. Никого не настройвам, дразни ме това тъпо самочувствие. За мъжете също казах, че не сме най-красивите, за територията си може и да съм хубав, но пред скандинавците или тези в Москва бледнея. Нямам проблем коя ми е вързала и коя - не. А жена тип Николета по-добре и да не ми връзва. Да, моята “джофитайка” ми харесва повече от такъв тип джукеста риба.

37.   33 и на мен ми разказваха същото за испанките ! Това лято сестра ми и мъжа и бяха на гости в Испания за седмица на техни сем. приятели и като се върнаха точно това обясниха . Ако горе има цица, надолу тавата е огромна буквално тип коледна елха, ако в задник и крака е добре нагоре плоска дъска..

38.   Човек пълно е с красиви ненаправени жени в България има много аз съм от малък град и като изляза на центъра всяка втора е красива а другите симпатични това, че ти гледаш жените в наргиле баровете и дискотеките не значи, че няма красиви жени изобщо.

39.   Авторе, голяма омраза голям негативизъм. Защо така? Аз не нося грим, и нямам нищо общо с тип " Николета" такива са ми противни. Не виждам смисъл да сипеш тази омраза, като ти харесват чужденките оставай си с тях. Всеки има право да се събира с когото си поиска, този сайт е за хора с проблеми, и тука хора с проблеми пишат и искат съвети. Не виждам, нито смисъл нито причина, за твоята тема. Никой не ти е наложил с каква да бъдеш, и ще ти кажа и нещо последно. Такива с големи претенции по принцип на нищо не приличат - Дано ти да не си един от тях. :)

Хелга

40.   Въпросът, авторе е, защо толкова те дразни? Повечето хора няма да пуснат цяла тема и да напишат цял ферман пълен с доста квалификации и обобщения за нещо, което не ги засяга лично. Остави хората да си живеят.

41.   Сара Малдонадо е Идеал за красива жена!

42.   Липса на ценности и адекватност в мисленето. При повечето е така. Само с мухъли излизат, искат пари, нищо умно не можеш да си кажеш с тях. Като им кажеш за някой проблем "Ама ти само ме натоварваш и се оплакваш" за всичко искат да е иху-аху. Само като се сетя, че имам един приятел от детството, който е пълен мухъл, интригант и сеирджия, а за 10 години толкова момичета му вързаха и припадаха по него, по един непочтен човек, който се забавлява с чуждото нещастие. И после тук в този сайт те обсипват с негативи и критики, че им казваш истината. Нито могат да преценяват един човек, нито реагират адекватно според преценката си за него. Е вчера гледам едни се натискат.. ако наплюя момчето ще се удави и разреве, а тя го гушнала все едно е великият мечтан мъж. Един смачканяк кинта и 70 - 70 кила с мокри дрехи. Кой знае с какво се занимава този балък. Сигурно й намира вещества или просто е някакъв офис лузър с 1. 5 заплатка. Като видя такива с хубави момичета и ме избива на смях. Не са ми мъже. Ето ти примери защо не харесвам масовата българка. Всичко е интересчийство, лукавост и тотално деградивно мислене. Ако съм баща на такава ще я наказвам доста сурово.

Шеф на кокошките

43.   Ох, авторе, Лиза Соберано щом ти е идеал за красота май нямам какво да ти кажа. Не само че не е нищо особено, ами има и доста грозни крака.
Българка съм, живея в чужбина от много години и съм видяла много свят. Най-красивите жени, които видях населяват Ферьорските острови. Съвършени просто...

44.   От автора: Извинявам се на българките, които не са такива. Сега да отговоря какво предизвика темата - не защото съм комплексар или отхвърлен, а защото на всяка тема за брак/връзка с чужденци има някой псевдопатриот, който ги плюва и пита дали са се свършили българите. А никой не е длъжен да излиза или не излиза с човек заради национална принадлежност.

45.   Нещо не мога да разбера защо си пуснал темата. Не ти харесват българките, ходиш с чужденка, живееш в чужбина, ами добре, ако си щастлив защо пишеш тук? Не мога да се въздържа и да не изразя несъгласието си, макар темата да ми се струва измислена с цел провокация. Всичките ми приятелки са красиви, интелигентни и забавни момичета, които се спукват от работа. Към автора и всички съгласили се с него - вие защо нямате подобни жени в обкръжението си? Аз защо не се сещам за нито една в моето, която се държи или изглежда като Николета? Това сте търсили, това сте намерили. Или сте били отрязани от някоя подобна кифла и сега избивате комплексите си в този сайт. Позволявате си да плюете по българските жени, а кой знае какво представлявате самите вие.

46.   Първо красотата е нещо много относително. Красиви жени има навсякъде по света. Останалото си е наша българска простотия. Българите сме елементарен и прост народ, както жените ни, така и мъжете! Все копираме "запада" но го правим толкова грозно, маймунско и смешно, че ефектът е обратен. Всички тия простотии които ни заляха след 1989 г.: епилации, силикони, ботукси, хиалорони, пирсинги, татуировки и пр. превърнаха българките в нацапондрени ощавени маймуни и меркантилни кучки!

47.   Шеф на кокошките, ти нямаше ли регистрация със същото име (само че на латиница) в друг сайт и то за видеосподеляне?
По темата - и аз не съм особено голяма фенка на българските мъже. Много от тях (не всички, естествено) станаха някакви мазни чалга момченца или лоши батки. Парадират с колите си и ги вълнуват главно повърхностни неща. Много от жените също станаха едни надути кифли, без да са нещо особено. И не говоря за хора, които слушат някоя друга чалга песен, а за тези, които прегръщат чалга културата... Наблюдавам тази картинка още от ранни тийн години, ако че завърших в училище по изкуствата... Никога не съм смятала, че българските жени са най- красиви или че българските мъже са най- умни. Нека да бъдем реалисти.

Black Sabbath

48.   Аз пък най-мразя такива българи като теб, които отидат в друга държава и тръгнат да плюят България! След като си доволен от положението си, защо пишеш тази тема? Ама като гледам темата и доволен не си. Нямам нищо против чужденците, всеки ден си пиша с чужденци. Такива с много претенции на нищо не приличат - дано не си един от тях. И не забравяй,че българска майка те е родила.

Хелга

49.   Българките са едни от жените с незаслужено ниско самочувствие. Имам база за сравнение! Дори едни испанки, дето са като мишки в лицата и мечки в телата се имат минимум за нещо средно между Афродита и Клеопатра...но мъжете им си ги харесват, както между впрочем гърците - гъркините. Които масово знаете какви са. Но знаете ли как гъркът нарича жена си? Короната на моята глава! А вие - само обиди срещу българките, вашите майки и майките на вашите деца!!! Авторе, казаха ти по-горе - харесваш мелези, ок. Но не ни натрапвай своя избор, по метода на отричането чрез нападение и агресия.

50.   Аз съм българка, която не слуша чалга и си няма представа от грим и ще живея с някой, който много обичам независимо дали е българин или е от другия край на света. И понякога започвам все повече да искам да си намеря някой чужденец точно, заради глупавите патриоти. Живота си е мой и някакви непознати глупаци не могат да ми кажат с кой да го прекарам.

51.   Прочетох заглавието на темата само,коментарите не съм чела,но мога да ти кажа на 99% че си прав и те подкрепям с двете ръце!!!! Българките безспорно сме много красиви жени, но с това преиграване и филми, капризи,самочувствие ,без покритие в повечето случай пак никой не може да ни бие. Много си прав,че българските жени много претендират,че те са най-умни,най-красиви и всичко най най. Аз съм обикаляла много държави Гърция,Италия,Испания, и съм видяла много жени, който са красиви,успешни,богати,но такова самочувствие като наще няма никъде. Чужденката и дъщеря на папата да е ,ще поздрави,ще бъде мила, любезна от сърце,нашите жени правят всичко през зъби. Много надути,много напомпани,много гримирани,като коледни елхи, с нищо естествено по тях,но претендират ,че са красиви моля ти се. Чужденката не им пука,и те са поддържани,но не и така накипрени, слага си къси дънкови панталони,тениска,кецове и тръгва. А бг 2,3 часа се правят и пак не са добре. Като цяло и при мъжете са така, нещата ,манталитет,вечно претендират с това което имат, а тези който реално имат,никога не демонстрират имането си. Много е жалка тая картинка

52.   Нещо странно съм забелязал по белия свят-жените там дори да не са много красиви само нещо лекичко да си бутнат по лицето и да облекат някоя секси дрешка веднага изглеждат секси.А българкатае красива, уж се кипри с часове пред огледалото,слага тоалети и дрешки последен врясък на модата и....прилича на проститутка.Та се чудя дали не е нещо от менталността в главите им или от липсата на такава.Не се бъзикам,просто съм го забелязал и ми прави впечатление.

53.   51, такава неграмотност като твоята, дори и тук рядко се среща. Вече ти казах - слагай кошницата на главата и се връщай в Англия.

1-50 от 61