Споделена история от Секс и интимност

Не харесвам българските жени, защо толкова се фукат колко са красиви?
Грозно е да обобщавам така, знам. Нямам предвид всички, но едно 85% грубо. Като цяло не харесвам балканските жени изобщо - особено стереотипа. Чалгаджийка, облечена като елитна проститутка, но мислеща се за красива дама с класа. Неслучайно в песните си толкова често пеят колко са яки, защото не са, иначе нямаше сами да си го казват. Винаги чакат мъжът да ги издържа, ползват секса като метод да изнудват (кажете ми, защо сексът за жената да е по-различен и тя да “пуска”, не може ли аз да “пускам”). На вас толкова ли не ви е кеф да правите любов или спите с чак такъв некадърник? Колко теми излязоха как на едно момиче майка й все си търси мъж, който да й плаща всичко, как една млада майка иска да се премести при друг мъж, предлагащ й автомобил и жилище, още много от този тип. Нейното си е нейно, твоето е общо. Не си изсипвам помията върху българската жена, всяка, която не влиза в тези критерии, които по-горе споменах за мен е супер. Но предвид факта, че фалшивата Николета е идеал за красота? Това трябва да ми плати, за да го докосна, не аз на него. И нека говоря за красотата. Тя е доста субективна, но ако става на въпрос - рускините, украинките, повече славянски народи (без сръбкини, хърватки, босненки и подобни) за мен са много по-красиви от нашите. Не ми говорете, че пиели много и били пълни, бил съм в Москва и всяка втора искаш да я чукаш, а за всяка трета направо да се ожениш. Латините и мулатките са супер красавици. Азиатките, особено тези по-екзотичните много ми харесват. Гаджето ми е наполовина филипинка. Без грим слага много нашенки в джоба си, гримирани и нагласени. За характера какъв е благ нямам думи. Срещнахме се в Англия, къде работя. Много се изненадвам как тук (и като цяло в чужбина) българите все се присламчват към свои за партньори - аз си търся всякакви приятели, уважавам си народа, но далеч от българки за връзки. Мога ли да попитам сънародниците мъже и жени какви хора търсят за партньори, националността има ли значение? Защо искат/НЕ искат свои или чужди? Англичанките не са нещо особено, но са много разкрепостени без да искат финансови облаги, така че за някой, търсещ само секс е добре. Съгласен съм, че във всяка страна има красиви и не толкова, както и свестни и не толкова. И мъжете българите не сме много хубави и свестни, ще си го кажа направо. Но говоря за жените, тъй като не ходя с мъже и не ме засягат. Но ме провокираха теми и коментари, че едва ли не трябва да си гледаме нашите... аз длъжен ли съм? Като не ми харесват и маниерите им също. Хубави жени са били Невена Коканова, Паша Христова, хубава е Нина Добрев. Но не Николета, Андреа, Галена, кифли, наподобяващи Кардашиян/Дженър. И българките също не са длъжни да са с българи. Темата не е провокация, а лично мнение и запитване към хората, дано бъде одобрена.

Коментари

51-61 от 61

54.   Българките са най-грозните славянки, но на фона на англичанки или гъркини са бижу. Средна работа са като цяло, но все още не са толкова дебели младите. Истински красавици обаче почти няма, а са и прекалено ниски.

Като теглим чертата бих казал, че мъжете у нас са една идея по-добре изглеждащи от женските.

55.   Какво друго може да се очаква от цяло поколения необразовани момичета с промити мозъци. Натъпкано им беше в глупавите тикви, че за да успеят в живота, не им трябва образование, а само да вдигнат краката и да си намерят някой заможен чичка. Те свястен мъж не могат да привлекат, защото нямат нито култура, нито обноски, нито стил. С напомпените си надървени устни в стил кокоши гъз, приличат на лезбийки с ерекция. Държат се като надойни крави, защото са закърмени с чалга "култура" и речника им е пълна трагедия. Жените които имат тил не пият като свине, не пушат, не се друсат, не приказват на висок глас и не се държат просташки. С тях дори не можеш да проведеш и един нормален разговор. Наплескани с дебел слой грим, риличат на извънземни в мензис. Никой нормален човек не им обръща внимание и за това се хващат с цигани и негри, защото само те са на тяхната мозъчна вълна. Живи да оплачеш горките им родители, защото ги виждат, че освен за проститутки, за друго не стават. Като поостареят малко, повечето от тях ще живеят меду буклучийските кофи.
"Да живее ориенталската чалга! "

56.   Бях пуснал един пост за красотата на жените от държавите, в които съм бил, само че не го публикуваха. Не знам защо. Моля модераторите да го публикуват. Благодаря!

Мнението си е лично мое. Ще се радвам ако го коментираме. Почвам от ниско, по десетобалната система:
-Китай, Монголия и САЩ 0. 01/10
-Англия, Гърция и Унгария 0. 5/10
-Германия, Холандия, Франция, Италия, Испания, Португалия 1/10
-Словения, Словакия, Чехия, Тайланд, Филипини, Турция 3/10
-България и Виетнам 4/10
-Молдова, Русия, Литва, Латвия, Швеция, Финландия, Корея, Сърбия, Хърватска, Румъния, Беларус 5/10
-Япония 6/10
-Полша и Естония 7/10
-Украйна 8/10

Българката преди 30 години беше ПОНЕ 7. Сега под влиянието на запада нещата клонят към наднормено тегло, целулит и фон дьо тен.
Съгласен съм с автора по много точки.

57.   Фукали се че биле много красиви!!! ХАХАХА... Ще падна, дръжте ме!
Нали ги гледате че повечето от тях приличат на кучета! Трябва само да видите на какво прилича новата "Мис България" и всичко ще ви стане ясно. Прилича на оран гутан бит с мокър парцал по главата, с големи джуки като на бабун задника. Ако тя е най красивата жена в България, само си представете на какво приличат останалите българки.

58.   Единственият вид красота е тази, която се предава по наследство. Оттам нататък всяка може да се издокароса с дрехи и прическа, ама късите крачета и най-високите токчета не ги крият. Да не говорим за хирургическите подобрения , които понякога са съвсем ненужни и съсипват иначе симпатичното лице - но там недостатъците са вътрешни - липса на мозък, трезва преценка и чувство са реализъм - все “качества“, които карат нормалния мъж да се отдръпне. Естествено , ще ти дрънка какво ли не ,за да те накара да му скочиш в леглото, но вътрешно в себе си е наясно, че за съпруга не ставаш.

59.   Нали знаете: българките - най-красиви, българите най-ебливи, най-умни, най-яки, най-големи пиячи, биячи, ебачи и т.н. Това е типичната фанфаронщина и избиването на комплексите за малоценност на една загубена и жалка нацийка като българската.
Българките не са нищо особено, не са грозни но не са и супер красиви. Примерно големите цици не са много характерни за нашенки, както за германките и рускините. Говоря за жените от моето поколение (40-50 годишините) за изчадията на прехода не говоря а и не ме интересуват. Навсякъде има и красив и грозни жени, но представата за красота и сексапил е много индивидуално. За съжаление младото поколение което не чете и няма обща култура се зомбира от американската порнокултура.

62.   Чалга поколението вече си има деца, какво очаквате? Кой да ги възпита? Училището? Аз съм учителка, трябва да ви кажа, че идва нещо страшно. Още на 15 16 са измазани с тежък грим от първия час, нарисувани като клоуните от цирка, понеже още толкова могат. Смешно и грозно. Дълги нокти, едва цъкат по телефоните, ако го питаш нещо - "Туй за кво мий? " "Къде ще ми трябва, в магазина ли" вече се отказах да отговарям на такива въпроси. Помежду си говорят (момичета) на Брат, поздрави грозни псувни, седят разкрачени, срам ме е да ги гледам. Снимките от тоалетните са задължителни, ако са били вечерта в планета, по подразбиране на другия ден ги няма. на училище. Ужас някакъв.

63.   Твърде си права уважаема 62. Идват идиоти и дебили цели поколения, бъдещето на България, то се вижда и като чета повечето публикации в тоя портал, написани от 15-16 год. пикли и пикльовци.

64.   И аз съм бил доста пъти в Европа, но не мисля, че проблема е само в нашите жени, нито в младите поколения! А в манталитета на българина като цяло. Ние винаги си мислим, че нашето е най - хубаво, когато това ни изнася, или най - лошото когато сме недоволни от него. Според мен има доста красиво момичета в България, но жените Русия, Украйна и Чехия са много повече. Всеки който е бил в тези държави може да потвърди това. Но съм виждал Англичанки и Италянки със огромно самочувствие и нищо насреща. Просто хората се харесват такива каквито са.

65.   Чакай, чакай!
1. Грешка 1 - Николета, Андреа и прочее не са жени, а манекени от онези, които ползват в магазините, за да си закачват дрехите на тях. Нова версия са - говорят, движат се и правят секс, но са си манекени. В краен случай като онзи филм с Робин Уилямс, където той беше робот и го направиха смъртен.
2. Грешка 2 - слагаш манекени в една група с жените. Има много красиви българки. Е, има и киборги, които си правят операции, за да станат по-подобни на Арнолд Шварценегер! Но да ползваш последните като оправдание, че българките не били красиви... Хайде, няма нужда!

Имаш право да не харесваш балкански жени или нашенки, но се ограничи до "мое мнение" вместо да ми разправяш, че красавиците, които виждам, не са красавици, защото били родени в тази или онази държава!

66.   Абе какви глупости сте изпонаписали тук, не е истина! То не бе манталитет, националност, чалгория, селения и прочее. А, истината е очеизвадна. Авторе, женският пол е много грозен и въобще не може да се сравнява с мъжкия. Мазен, дебелогъз, тесноплещест, късокрак, целулитен и лошо миришещ. Но, пък е с огромни претенции без никакво покритие. Има всеобщо схващане: - "Нямало грозни жени, имало трезвени мъже!!!!!" Мъжкият нагон е определящ женската красота, която е измамна. Днес жените са от грозни по-грозни, и душите им са също много грозни подли и лукави, без значение народност или раса! Мъжкият пол е благороден и за това допуска грешки. Вместо да сложи жената където и е мястото, той е издига на пиедестал. Добре, че все още има и умни мъже, които наказват женското безумие!

51-61 от 61