Споделена история от Секс и интимност

Вариант за секс според дамите
Интересно ми е според жените кой е най-приемливия вариант за секс на един мъж с високо либидо, който търси любовта, но известен период от време не се очертава да срещне подходяща за връзка.

Чекии? Не са в състояние да задоволят пълноценно. Но пък остава неопетнен.

Качествена и реалистична секс кукла? Малко по-добре, но пак не е като истинска жена.

Компаньонка? Жена, но долна, принизява се и той.

Еднократен секс със случайни жени? Не са много по-възвишени от компаньонка.

Секс със секс партньори? Не одобрява подобни връзки от морална гл.т., но пък сякаш е най-компромисния вариант. Но рискът от влюбване на жената си остава. Но пък е секс с релна жена.

Коментари

1.   Ами преди са се женели млади и не са се чудели, били са по - морални, сега мъжа иска различни...

2.   Последния вариант на 100%.

Ж.25г

3.   За мен най-приемливите варианти са приятелка с привилегии или секс за една нощ.

4.   Не мислите ли, че мъж, правил секс за една нощ или имал приятелки с привилегии би бил по-склонен към изневяра?

5.   Да не прави секс изобщо, няма да умре от това. така най ще се запази за бъдещата избраница. Като не може да устиска да прави секс за 1 нощ без ангажименти.

6.   Оф, жените не може да ги питаш такива неща и да очакваш обективни отговори. Те просто не виждат реалността от нашата камбанария. Една жена с тегло под 100кг ако е много загоряла просто трябва да се пусне в Тиндър и в рамките на 3-4 часа може да си намери секс. Един средностатистически мъж в Тиндър няма как да намери секс седмици, даже месеци, наред. Същото е навсякъде - жените си мислят, че е много лесно да си намериш жена, с която да сте "фък бъдита", защото на тях им е лесно да си намерят. Е, да ама не.За по-голямата част от мъжете дори и това не е реалистично. Имал съм фък бъди по огромна случайност и късмет. За мен лично решението са проститутки и чикии, както и гореспоменатият ми късмет ми в Тиндър (невероятно но след половин година там намерих момиче, което искаше само секс). Естествено, че най-много бих се изкефил на сериозна връзка с подходящо момиче, но къде ти късмет за това?

7.   Трай си. Не се умира от липса на секс. Намери си занимания и ще видиш как няма да мислиш изобщо за секс.

8.   От номер 3 до номер 4: не мисля, че има такава закономерност. Например за един мъж, който е градил кариера и е оставил връзките на заден план, това е единственото решение. Моят мъж също е такъв и предполагам какво е миналото му, но не искам да знам прекалено много. Важното е да съм сигурна, че не ми изневерява. За мен няма лошо мъжете да си намират начини за секс, докато не са във връзка. Само с проститутка ми се вижда най-изпаднало и гнусно, но не бих отхвърлила някой свестен само заради това. Миналото трябва да си остане в миналото.

9.   Приятели с привилегии. 2 пъти в живота си съм имала такива отношения и са идеални за задоволяване на нагона. Много хора ги устройват идеално.

Само не разбрах какво значи не се очертава да срещне перспективна връзка? Човек или търси такава или не.

10.   На жените също ни се прави секс. Някои от нас са много сексуални. Но! Бъди напълно искрен какво търсиш. Обикновено, когато сексът е хубав единия или и двамата се влюбват, така че имай едно на ум.

11.   С животни-подържа либидото, не се страхува от болести и бременност, а и винаги има шанс за нещо ново.

12.   Последният вариант е най-добър, но както казаха и други - не лъжи! Бъди винаги честен, за да получиш същото в замяна и за да може нещата да вървят гладко. Не разбрах, обаче, защо си мислиш, че има риск жената да се влюби?

13.   Жените трябва да са правили секс само във връзка а вие не?

14.   Хахахах много сте ми интересни. Тука един пита дали е приемливо да спи с проститутки, а в една друга тема един друг се чуди да зареже ли гаджето си, защото е спала с 8 мъже, а един друг го съветва да я зареже, защото 100% щяла да му изневери някой ден, защото била много палава. Като си намерите приятелка първия ви въпрос е с колко е спала. Не ви харесва жените да имат много сексуални партньори, но за мъж искате да се приема нормално, че спите с проститутки.

15.   14, аз лично не съм спал с проститутки и не съм курвар, съответно изисквам същото и от жената. Разхлопана жена не искам и затова си взех нормална.

16.   14, интересно как пък така - ще кажеш, че сайтът се посещава от много различни мъже с различни гледни точки? Как ли е възможно това?

Може би единственото общо между мъжете е, че имат пенис и топки вместо вагина и яйчници, и това не значи автоматично, че всички имат еднакви мнения?

Има мъже подкрепящи проституцията, има и такива, които я отхвърлят. Има такива, които са ок с това партньорката им да е била с много мъже преди тях, има и такива, които не са ок с това. За съжаление в озлоблението си към мъжете като цяло вие не може да приемете, че всеки мъж е индивидуална личност със свое мнение и като видите нещо казано от един мъж (или дори няколко, но със сигурност не всички), което възприемате като несправедливо и веднага скачате "ау всички мъже какви са мизерници".

17.   Като цяло не разбирам как к*рвите и к*рварите се мислят за оборотни? Предпочитам смотан мъж, не с такъв “опит”. Но да кажем нека е бил на проститутка, ще му кажа “браво”, че не е лъгал жени и така. Приятели с привилегии ми се вижда тъпо, на практика няма приятелство, само секс и ме отвращава повече от ходенето по жрици. Надуваема кукла - ОК. Чикии най-добре. Ако се е замесвал в интриги и е лъгал, хич не ми говори добре. Стига да е бил честен, какъв ще секс да е правил или не в крайна сметка.

18.   За мен е без значение какви ги е вършил преди това, стига да не е спал с мъже. Предпочитам мъже с опит, които знаят какво искат и как да се държат с една жена в леглото. За миналото каквото и да се разпитва е без значение, човек ще ти каже каквото прецени. Прекалено много внимание отдавате на секса. Ако влагате толкова енергия и мисъл в отношенията си с една жена ще е различно. Няма гаранция за жена/мъж, че след/под определена бройка е повече/по-малко склонен/на да изневери. Всичко това е до човек и до късмет. Има хора, които кръшкат веднъж и се учат от грешките си и не поглеждат назад. Има и такива, които просто им е в кръвта. Гаранция за нищо в живота няма, за това когато намерите човек, кокто ви харесва се погрижете да му го покажете и да изградите заедно отношения. Въпросите коя/къде/какво и т.н са излишни.

Кенди

19.   Евала, шести. Ей т'ва е истината. Жените наистина нямат АСБСОЛЮТНО никаква идея колко е трудно, пак повтаряме, за средно-статистически мъжки индивид, който не блести с красота, финансово положение и нещо друго ексклузивно привличащо жени.

Тези хора, в периода на "преход" от една до друга връзка, ако са с много високо либидо, трябва да пробват да намерят вариант 3, после вариант 2 и в краен случай, ако не връзват предните две, което е много вероятно - се ходи на проститука. Ебе се. Хормоните се нормализират, самочувствието не страда от липсата на секс и като цяло човек е в по-голяма хармония със света.

Но, тук идва голямото но. Жените са глупави. Не разбират как функционират простите физически и психически закони.

Защото ако питаш какво харесват жените в един мъж... на първо място, винаги ще бъде САМОЧУВСТВИЕТО.
А ако ги питаш... искат от мъжа, преди да е с тях, да не бара нищо долно, нищо платено и като цяло... да гние преди да ги срещне.
Ама тогава пък няма да го харесват, деа...

Жените са глупави... не ги питай за мнения.

Братан.

20.   Много си прав, Братан! Наистина понякога се срамувам, че съм жена като чета лишените от елементарна логика, женски коментарчета. Една жена направо с грозна външност има малко повече шансове от мъж със средна външност и нормални възможности (външността е до голяма степен въпрос на гледна точка, но говорим за общоприетата - стройно тяло, правилни черти и красиво лице). Просто природата така е пригодена, жената да избира и да има повече възможности. В Тиндър си пишех с много красиви мъже и те казваха, че пак не им връзват често. А аз като жена със средна външност, реална самооценка, имах всякакви, които ми се бутаха. И в живота е така. Всеки ще прави секс както му е кеф, стига да не лъже и насилва някоя, както и да не разваля бракове/връзки, нека. Проститутка, особено елитна, ми се вижда най-логичен вариант.

Джен

21.   #20, глупости, точно мъжете с последните теми показаха пълна липса на логика, а уж са рационалния пол. В една тема някакъв реве как съпругата му била с 8 преди него и се скъсаха да му обясняват, как не може да й се вярва и ще му изневери, а иначе пуснаха 5 теми да си оправдават ходенето по проститутки. Едно на ръка е да вършиш съмнителни откъм морал неща, друго е да не можеш да си застанеш зад действията, да се тръшкаш, че не те удобряват и да прибягваш до всякакви смешни манипулации и изкривявания на реалността за да излезеш с чисти ръце. Как после да харесваме мъже, които не показват грам мъжество? Да бяха казали, долно е, но ми се е*беше, имах възможност и е*ах, повече щях да ги разбера. Но те ако имаха достойнството да си поемат отговорността, едва ли щеше да им се налага да плащат за жени.

22.   Като жена бих казала чекии или проститутка. Приятелите с привилегии е рискове. Винаги има вероятност един от двамата в даден момент да поиска нещо повече. Най често това е жената.

24.   21, не съм Джен, но ходещите по простутки и осъждащите онази с 8-те бройки са различни мъже. Аз поне я осъдих и не съм ходил по проститутки.

И много добре знаеш, че не е въпроса в 8-те бройки, а в това, че е изневерявала, което е много по-долно от това свободен мъж да ходи на проститутка, който поне не лъже никого и не прикрива нищо. Много се засегнахте от тази жена с 8-те бройки и деликатно и умишлено изпускате момента с изневерите.

26.   #24, от къде знаеш, че не са едни и същи? Най-малкото масово мъжете подкрепиха ходенето по проститутки и масово осъдиха съпругата на онзи. Колко хора мислиш, че пишат в тоя сайт, та да няма припокриване? Попринцип съм съгласна за изневерите, но повечето коментари там също не наблегнаха на това. Говореше се за бройките, както в други теми се е говорело за това. Колко страшно било, ако жената има повече от трима, направо най-добре било да е девствена. Ако четеш сайта, много ясно си личат определени тенденции в мисленето на пишещите тук.

27.   Мъж съм м ще се включа.. Според мен по - добре да си лъскам бастуня хахах отколкото по проститутки.. Може би съм смотан ли не знам ама ми се иска да имам връзка за да го правя.. Имам познати жени с които с кеф бих станал приятел с привилегии ама накрая пак ще има един сърдит мисля...
А по темата с бройките мисля че няма кой знае какво значение стига да не е нещо фрапатно..
Поздрави

29.   Като жена приятел с привилегии ми се струва най-доброто.

30.   26, точно на изневерите се наблегна и даже казаха, че за днешните времена 8 даже са нищо. И да, има различни мъже. Представи си дори и в този сайт. И вероятно различните типажи влизат в различни теми според това кой какво го вълнува. Ако някой има непоносимост към курви, нормално е да влиза повече в теми като онази, а този, на който не му дреме и е толерантен към тях, просто не го вълнува тази тематика и влиза в другите теми. Обаче ти като влезеш и в двете и като видиш различните мнения и срещаш илюзорно противоречие, но то е само в твоята глава, понеже не виждаш кой коментар на кого е. Ако имаше псевдоними, нещата щяха да си дойдат на мястото.

31.   30, погледнах темата отново и в момента точно бройките се дъвчат там. Но приемам, че изневерите също бяха повдигнати като проблем. Затова предлагам, за да не омешваме двата спора и да не се превърне в дискусия кой кой е в коя тема, следното:

Нека всички, които смятат, че е ок да се ходи по проститутки и го сравняват с пияните забивки в заведенията, да отговорят, дали биха били ок сериозната им приятелка да има голяма бройка или да я е навъртяла по дискотеките със случайни мъже? Въпреки, че не приемам двете за равносилни, съм склонна да се съглася, че тогава имат някакво право да очакват тя да не им се сърди. Иначе обаче, мнението им е тотално лицемерно.

32.   31 зависи какво разбираш ти под голяма бройка... За едно голяма бройка може да е и 3 за други е 8 за трети и 25 няма да е проблем.. Всеки мисли различно