Споделена история от Секс и интимност

Бутат ми жена за секс/връзка, която не желая!
Ще започна с това, че бях обвързан 5 години, след което бях като съсипан, приятелката ми изведнъж ми каза, че не върви, омръзнали сме си и сега е моментът да живеем, защото на практика се събрахме като бяхме на 17. Половин година бях като смачкан, но вече започнах да изпитвам желание да се срещам с нови жени, пък каквото излезе. Като цяло си падам по връзките, но не бих се впуснал пак главоломно. На 22 съм както се досещате от данните.
Неволно споделих на сестра ми, която е с година по-голяма от мен. И тя веднага тръгна да ми търси тя. Изнамери ми някаква 24-годишна девственица, която е някаква нейна далечна приятелка и почна да ми я бута. Значи момичето било искало връзка, но и на само секс с мен било съгласно, защото товарът на девствеността й пречил вече. Това ми стана много смешно. Другото, което е външно ми прилича на ромка и съм сигурен, че наполовина е, защото майка й си е баш ромка, а баща й - българин (разрових се във Фейсбук). Не ми харесва. Не съм капризен, грозна е много силна дума, но не ме привлича някак си. Нямаме и общи теми, някак си вижда ми се тъповата. Но е много досадна. Пише, нахалства. А сестра ми не спира да ни сватосва по заобиколни или не начини. Затова ми е жал да съм груб или да я блокирам. Но не искам нищо да правя с нея. Как да обясня на сестра си да спре да се меси и на момичето да си търси друг? Намеквах, тя се откаже, сестра ми нещо й каже и пак започне. Плюс това аз имам някакъв успех с жените и не съм стигнал до там друг да ми търси и избира гаджета.

Коментари

1.   От намеци хората не разбират. Жена съм и се научих да режа без никакви заобикалки и завъртулки, не ме интересува кой как ще се обижда или не. Директно казваш на сестра си-тази не я харесвам и няма да стане нищо с нея и толкова. Същото го казваш и на момата-скъпа не те харесвам, няма да стане. Какво е сложното? Да, живеем във фалшиво общество и за това са всичките тези проблеми в отношенията между хората, ти пък можеш да избереш да си истински, нали? !?

2.   Какво го усукваш- казваш им в прав текст и на двете да си гледат работата и толкова. Какво му е толкова трудното. както казва и № 1? Насила хубост не става.

6.   Казваш директно не те искам и толкова. Наистина е кофти някой да ти бута човек, когото не те влече. Кажи на сестра си да и обясни на момичето, че в момента, а и като цяло не я искаш. Мохе да прозвучи грубо, но си е така. Ако бях на твое място отдавна да съм го направила.

8.   Директно режа, грам не ми е жал, по-тъпо е да храни празни надежди като и отговаряш и си мил.

9.   Бъди мъж тогава и откажи директно.

10.   Как не си казал на сестра си досега? Веднага трябваше да и кажеш, че не ти харесва и толкова. Момичето го отрежи, но без грубости все пак, че кой знае сестра ти какви ги е наговорила

11.   Вземи я, щом до 24 годишна възраст се е опазила девствена значи е свястна. За какво ти е някоя разпоретина с 20 - 30 бройки зад гърбът си ? Ще и свикнеш, външността се променя и дори красивите след време погрозняват.
Приеми нещата по философски, гледай характера и да е красив и благ. Явно момичето държи на теб. Дайте си шанс. Успех.

12.   По-добре бъди честен с момичето вместо да и даваш направзни надежди. Кажи и, че нищо няма да излезе и да си търсиш мъж, който наистина ще я харесва, а няма да е с нея заради сестра си или от съжаление. Ако има поне малко гордост, ще разбере и ще те остави.
А на сестра си можеш да обясниш, че не се е получило и сте разбрали, че не сте един за друг. И друг път не разчитай някой да те сватосва, че виждаш какво става.

13.   Е, какво, от сестра ти ли те е страх :D Ми кажи и ве, "сестро, не ми допада приятелката ти, стига ми я тика, и стига ми търси жена, че ще се скраме накрая"

14.   Отрежи ги и двете. На момичето направо и кажи, че не я харесваш. А ма сестра си и обясни, че вече си голям и да не ти се бърка в интимните работи. Не става въпрос да бъдеш груб, а просто да бъдеш директен. Аз имам по-малък брат, ама през ум не би ми минало да му натрса някоя. Бих го запознала ако видя хубаво и свястно момиче, ама дотам. Той сам си решава.

15.   Бъди мъж а не жена !

16.   Ох, аз след един купон, доста се отрязах. Преспах в съседство. В някакво пълно момиче, цяла нощ ми се натискаше, но аз не я харесвах. По някое време усещам, че лежа на легло, тъмно е, тя ме е надървила и ми слага презерватив. Въртеше ми се главата, предпочетох да се правя на заспал. Девойката клекна над мен и си го вкара. Пъшка, клати се, изпоти се дори. Спря да си почине и опита и отзад си го вкара, но влезеше малко и излизаше. После не помня. На сутринта се правеше, че нищо не е ставало.