Споделена история от Секс и интимност

Защо родители придружават по големи деца, до тоалетните?
Питането ми е от любопитство, нито съм педофил, нито се интересувам. Конкретно си задавам въпроса защото ставам свидетел на тази картинка и ми е интересно, на 21 години съм и работя сервитьор в механа, родители придружават малките си дъщери до тоалетната, а даже влизат и заедно, не майката да я изчака пред вратата, а момиченцата не са толкова малки, на възраст са за да се оправят и сами в тоалетната. не са на по 3-4 години, всъщност става въпрос за момиченца на около 9-13 години, видимо, е на тази възраст би трябвало и сами да могат!

Коментари

1.   Ами и майката ползва тоалетната, бе, не се ли сещаш? А, ако не я ползва, придружава детето си, за да го пази от такива като тебе - вместо да зяпаш момиченцата, си гледай работата.

2.   "нито съм педофил, нито се интересувам." - не се интересуваш, а теми пишеш!? Както си искат, така ще си ходят до тоалетна. Пълно е с извратени по заведенията, а тоалетните са най опасното място.

3.   Ами не знам как не си забелязал, че жените по начало ходят вкупом до тоалетната без значение дали са на 10 или на 50.

Питал съм жена ми защо го правят, а тя ми отговори, че те имат чанти-манти, кърпички мъкнат, пък гъз папир мъкнат, пък не знам си какви гелове, работи, глупости и трябва някоя да ги държи всичките тези неща и да се редуват коя да ги държи, докато останалите пикаят. Според мен това са глупости, просто изпитват някаква странна привързаност помежду си. Защото примерно 8-годишната ми дъщеря още няма дамска чанта, но пак ходят с всичките си прителки вкупом. Аз не мога да си представя да се изтърся в кенефа с още трима мои приятели. Защо са ми - да ми държат хуя ли? Мога и аз да си го държа.

Не го разбирам, но отдавна съм се примирил с факта, че жената има странна логика и дори вече не търся логични обяснения на поведението ѝ.

4.   Сега ще ти обясня защо жените ходят най-малко по две в тоалетните.Ако случайно едната е имала "Гросс Арбайт" и се забави после една друга ще се защитават казвайки,че са се изчаквали.Така де,щото нали някой случайно може вече да им е хвърлил око и ако случайно се окаже,че и жените ходят по голяма може никой никога да не ги вземе.

5.   Най-вероятно се притесняват за децата си.

6.   Какво му скочихте на човека?!? Не той е извратен да пита, а жените, които пикаят пред 13-годишните си дъщери. Това не е нормално и показва неприемане, че детето ти е голямо вече и може да се оправя без теб. “Децата” могат да се пазят и като седиш и ги чакаш пред вратата. Не е необходимо да си вътре. Аз лично не приемам това да се случва и с момченцата. Вместо да ходят с бащите си до тоалетна, ги води мама в женската?!?

7.   В днешно време много ги глезят децата. Мен на 9-13 никой не ме е водил до тоалетната, абсурдно и смешно ми е. Но забелязвам и аз такова нещо. Днешните родители първо пазят децата като в саксия, много ги глезят. Правят ги негодни за живота.

8.   Дъщеря ни е на 15 и винаги иска да я придружавам в заведение до тоалетната. Сто пъти съм й казвала да се оправя сама, но тя по-скоро ще се напишка, отколкото да отиде. И аз нямам представа защо, но това е инициатива на децата, не на родителите.

9.   Почти всички жени ходят заедно до тоалетната. Дали , за да я ползват и те, дали да се пазят взаимно от навлеци и перверзници, или да си услужат с нещо една на друга.

10.   Защото са ненормални и имат по едно дете. Сега до 12 години има бая деца, които не могат да си връзват обувките.

11.   Не си педофил, а пишеш тема за деца в секця секс иинтимност. Заради извратени животни като теб родителите придружават децата си, помияр такъв. Гледай си работата и не зяпай по беззащитните деца, помияр подчовешки.

12.   Само че във влаковете не съм виждал такова нещо, освен когато децата не са малки, но това което си видял в механата, във влака няма как да видиш, защото там просто не се прави така! Отдавна пътувам с българските влакове, авторе-да, за теб се отнася, но това, което ти описваш, просто не става никъде другаде, освен на твоето работно място! Явно нямаш наблюдения извън твоя си "свят", но това, което лично съм видял и запомнил, ти едва ли си виждал! Във влаковите тоалетни не влизат десетки жени, а максимум една, тъй като и пространството не позволява това, а малките деца са винаги с придружител!

13.   Как не те пипна аз!!! Да ти обесня защо нямали какво да гледаш.

14.   Не ти ли е идвало на ума, че обществените тоалетни масово са мръсни и гнусни. Дете на 10 години не е кой знае колко голямо. Ако видиш баща да влиза с 15 годишния си син, тогава има основание да се чудиш.

15.   Не знам кое е по-странно - защо го правят или защо те интересува? Може би, защото 8-10 не е малко, но не са и много големи, някои още се държат ретардно или родителите искат да ги пазят. Колкото до жените, моето обяснение е просто. Ако сме на място, където не се сяда като на заведение, а сме в мола, някоя гара или летище, бензионостанцията и подобни - приятелката ще ми държи нещата, защото е много противно да наблъсквам всичко в кабинката. Но ти не обясни във вашето заведение кабинката слята или отделно с пространството с мивките е? Абсурд е приятелка или който и да е да влезе вътре докато съм по нужда.

Джен

16.   А тебе какво те касае причината?

17.   Ами защото ако влязат в тоалетната сами, трябва да мълчат няколко мин. докато си свършат работата, после да се измият, да си огледат косата грима а-у пък като са глутница се донапудрят една друга, оглеждат се питат се как са и между временно си обменят малко инфо, ако нещо им е направило впечатление и няма как да го изтъпанчат на масата.
= Даниел =

18.   Е не тва не е нормално. На 13 някой секс правят вече.

19.   До номер 3
Ами да, все пак жените се бършем, не като вас да го изстръскаме пишока и да вдигнем гащите...превръзки, тампони, къде да ги държи ? В г**а?

20.   Аз по принцип съм много срамежлива и като бях по- малка винаги карах майка ми да идва с мен, защото ми ставаше тъпо да стана сама от масата и да изчезна нанякъде. Иначе с приятелки винаги си отиваме всичките и докато едната си действа, другата й държи чантата, третата се гледа в огледалото и т.н Плюс това и разговора може и да не приключва :)
Женска му работа с три думи, ама явно така се чувстваме сигурни и защитени, като има една банда женски да чакат пред тоалетната.

21.   Абе, номер 6, ти пък какво скачаш? Майката не пикае пред детето, в тоалетните има кабинки, ти в заведение ходил ли си?
Много е прав номер 11.

22.   На 21 години съм, а брат ми е на 10 години. Понякога се връщам в родния град и го изкарвам навън. Често сядаме в някое кафене, където има детски кът и каквито там катерушки се сетиш. Ами, детето няма представа къде е тоалетната. Срам го е да попита сервитьорите, ще му окапят веждите. По-скоро ще се напишка, отколкото да се стегне, да попита персонала и да отиде до тоалетната. Ставам и го водя до там. Обикновено влизам и го чакам до мивката, а той е на врата и кабинка разстояние от мен. В смисъл, че не му светя. Страхувал се бил. Откъде да го знам, детска му работа. Казва, че се притеснява сам и аз отивам и го чакам максимално близо, за да е спокоен. Същото се случва и с малката ми братовчедка, където филма е още по-сериозен. Детска работа, много му мислиш и ти. Съмнявам се, че някой зрял човек изгаря от желание да си прекъсне разговора, да си остави кафето, за да отиде да кисне пред тоалетната, просто така за удоволствие. Моите наблюдения като най-голямото "дете" в семейството са, че децата често изпитват страх или срам и са по-спокойни, когато някой ги придружава.

23.   А защо пък да не ги придружават, до тоалетните, извратеняк нагъл такъв? !? Ето, точно наличието на такива теми, писани от болни мозъци като тебе, само по себе си говори защо трябва родителите ВИНАГИ да придружават децата си до обществените тоалетни!!! Ами, точно, за да ги пазят от извратеняци като тебе и да им попречат да постигнат целта си, точно заради което тебе те е яд, та чак от яд си пуснал и тема тук!!! И да, педофил си си и те интересува, иначе нямаше да питаш само, точно конкретно за момиченцата, без момченцата. Това са си чисти педофилски наклонности, и трябва да се лекуват, защото колкото повече се пренебрегват толкова по зле става. Надявам се в най- скоро време да ти бият шута от тая механа, за да я направят по -безопасно място за децата, посещаващи я и да те натикат където ти е мястото, сред дебелите, мазни чичковци, дето само чакат някоя млада, сочна, апетитна мръвка като тебе, и ще ти скъсат халката от шлифоване!!!

24.   Щото в тоалетната може да падне голяма ебань ако много не внимаваш!

25.   Наистина защо тази е тема в "Секс и интимност"? Номер 11 има право.

26.   Прав си авторе, аз снощи цяла вечер наблюдавах входа на женската тоалетна и беше точно както го описваш. Наистина е приятно за гледане и гъделичкащо. Вече редовно ще сядам по-близко до дамската тоалетна, може пък да зърна нещичко.

28.   Стига, на 2 може и да е нормално, на 9-13 не е нормално. Това са вече разглезени истории. Аз например съм жена, но с жени не ходя до тоалетната, защото не искам да съм закачалка за чантите им.

29.   За всички, които се чудят, защо жените ходим заедно. Защото ни харесва да има с кой да си говорим. Често в женските тоалетни има опашка и е скучно. А както казаха други, хубаво е да има и кой да ти задържи чантата, якето или каквото друго там носиш. Няма нищо сложно или тайно в цялата работа.

30.   Щото не знаеш в съседната кабинка кой може да влезе. Тя разбира се на 9 може да иде сама, ама ако след нея влезе някой чичко- педофил? Докато се развика, докато се разбере какво става...
Просто родителите го правят от съображения за сигурност. У тях не ходят с децата си в тоалетната.

31.   А ти да не би да искаш да знаеш, защото те е яд, че децата не са сами и не можеш да ги заговориш и да им навредиш?

32.   Ти си просто педофил извратеняк, колкото и да отричаш. Че чак пък и възмутен от родителите, които с право пазят децата си.

33.   За да ги пазят от тебе, извратеняко! Аз съм жена, но като сме някъде мъжът ми винаги ме придружава и ме чака пред тоалетната.

34.   Наистина автора е извратеняк. В 6 клас се напишках защото бяха ходили гостите ни на тоалетна, сестра ми, а аз в последния момент ми се доходи. От страх и срам майка и сестра ми да не ми се скарат въпреки че съм по-голяма се стисках, но докато стигнах до нас се напиках. Тогава си мислех, че хората не усещат и не разбират. Сега съм убедена, че хората са разбрали.