Споделена история от Секс и интимност

Секс и жената
Млад мъж. Привет мили Дами искам да ви задам няколко въпроса значи (до колкото знам жените най обожават езиче там долу).. вие как мислите харесва ли ви мъжът да е там долу.. искам да питам за минет обаче знам че доста от вас няма да одоворят но все пак напишете долу в коментарите какво ви харесва.. Аз например искам да пробвам с езиче там долу обаче чакам специалната дама разбирате.. Искам да ви попитам след секс мастурбирам нормално ли е? ! Ще ви призная нещо немога да свърша когато правя секс в смисъл или трябва на ръчка или в да правя анален секс това е много добре ама мисля че не е проблем.. споделете какво мислите и относно имате ли някакви проблеми. БЛАГОДАРЯ ЧЕ ОТНЕХТЕ ВРЕМЕ!? :)

Коментари

1.   Всяка жена е различна и нещата, които и харесват са различни. Така, че ако имаш приятелка питай на нея дали и харесва да си "там долу" или не. Има жени, които го обожават, има и такива които го намират за гадно и отблъскващо. На мен ми е супер, но както казах на приятелката ти може и да не и е.
Колкото до това, че не можеш да свършиш, виж това вече е малко по-притеснително. Защото ти хубаво си свършваш на ръчна, ама един ден ще искаш да имаш деца... тогава какво правиш?!Нали трябва да свършиш вътре за да забременее приятелката/жена ти? А и честно казано всяка мацка ще се вкисне, ако след секс отидеш в банята да мастурбираш за да свършиш. Гадно е и ни минават мисли като "ясно не го задоволявам и не му е достатъчно хубаво с мен и за това прави така." Така, че взимай мерки, има разни гелове за повишаване на възбудата, може да пробваш с тях, а ако все пак не се получи, докато не решите да си правите бебе, поне превърни мастурбирането в час от забавлението, т.е. като го извадиш мастурбирай в леглото пред нея и й свърши на корема, вместо да ходиш в банята да си получиш удовоствието, защото както ти казах, всяко момиче ще се почувства обидено.

2.   Още една смешна тема, освен, че е и неграмотно написана. Авторе, ти май секс си правил само с ръката си, така като ти чета въпросите? То в реалността не е като в порното, бе момче! За свършването в анала, не стана ясно за чий г-з става въпрос- за твоя или за нейния?