Споделена история от Секс и интимност

Към жените, какви мъже харесвате: с набола брада или гладко избръснати?
Мили дами, какви мъже харесвате: с набола брада или гладко избръснати?

Коментари

1.   И двата варианта. Като е гладко избръснат, не мога да се наситя на устните и езика му, обожавам френските целувки и вкуса на любимия.

Като му е набола брадата пък, стои много секси и ме възбужда боцкането. Е, пак си го целувам, но по-нежно и внимателно.

Ж, 22

2.   По принцип нямам никакви претенции. Друга е темата, че когато мъжа ми е с набола брада сяда до мен и започва да си търка лицето в бузата ми, за да ме дразни... хахаха. Предполагам, че един конкретен мъж ме е накарал силно да уважавам гладко избръснатото лице повече от преди.

3.   Харесвам само гладко избърснати. С набола брада не е красиво, нито пък хубаво при целуване...опит. След това ме болят областта около устните и е зачервено.

4.   Със сигурност гладко избръснати. Не харесвам никакви бради.

5.   Гладко избръснат. С набола брада нито може да се целувате, нито да целувате жената по врата, защото всичко това я драска и кожата става червена и се разранява.

6.   Само на мен ли ми прави впечатление, че преди няколко години, когато е имало такива теми, почти всички жени бяха единодушни, че брадата прави мъжа по-секси, стига да е поддържана и не прекалено дълга. А сега жените предпочитащи гладки са повече. Ако си спомняте, точно преди поддържаните бради да излязат на мода, пък бяха модерни лъмбър сексуалните за кратко - те бяха по-хард варианта на брадясали.

Явно преди гладко избръснатите бяха омръзнали и се появиха лъмбър сексуалните, но бързо жените осъзнаха, че е прекалено и се мина на компромисен вариант - поддържана къса брада. Но напоследък вече и това омръзна и май тенденцията е скоро да се върнем на добрия стар гладък мъж.

8.   Харесваме успели мъже, които не работят за една заплата. Хора с бизнес, власт и да са ларж. Иначе успех ти с брадата. Що за идиотска тема????

9.   И как да ти кажем, като не знаем на теб какво ти отива?!!! Колко пъти ще пускате едни и същи дебилни теми и до кога ще си въобразявате, че всички харесват едно и също, всички мислят еднако, всички трябва да живеят еднакво

10.   С лека брада , но да не ми боцка ...

11.   С брада, и то не набола леко, а голяма брада, по - секси е , и така по- хубаво изпъква лицето,очите ,устните на мъжа. Като е гладко избръснат е като охлюв, не ми харесва изобщо,не ме възбужда,не ми допада

12.   Като цяло ми харесва мъжа да си има брада, но не на всеки му отива. :)

13.   С брада, но не набола, тъй като много боцка и драска. Малко по-дълга от това.

14.   Харесваме мъже с ПАРИ :)

15.   Изобщо не харесвам гладко избръсната брада, мъжът ми използва само машинка. Така ми харесва най много. Научих го да й слага балсам и изобщо не боде, много ми е приятно.

16.   Зависи. Принципно харесвам брадати мъже, НО не на всеки му ходи брада

17.   Обожавам приятеля си, когато е с брада. Изглежда супер и без нея, но когато е с брада просто полудявам и не мога да му се наситя.
Ж19

18.   А пък моята хубавица, като съм с набола брада и я лижа страшно се кефи

19.   Аз кво да кажа като съм кьосе.. и да го мисля файда няма

20.   Напълно избръснато лице. Не обичам дори набола. Драска ме, неприятно ми е, изглежда неподдържано.

21.   Аз си падам само по мъже с бради, но такива, които ги поддържат и са с добре оформени бради. На моят мъж дори съм му забранила да си бръсне брадата :D Иначе предпочитам гладко избръснат да е мъжа, отколкото с набола брада- Много е неприятно някаква шкурка да ти се търка в бузите примерно.

22.   С брада.Много ме кефи да го галя по брадата преди да започнем да се целуваме

23.   2 в 1 - от ляво с брада, от дясно- гладко обръснат.

24.   18, мойта направо не дава да я лижа ако съм с набола брада - казва, че й боде ужасно по бедрата.

25.   Моя го обожавам с брада, обаче ако ме лиже ми е гадно.

26.   Гладко избръснати. Не харесвам бради.