Споделена история от Секс и интимност

Застой в отношенията
Имам връзка с момче почти от два месеца. Спим заедно, работим заедно, всеки ден се виждаме, когато сме в различни смени, но от две седмици нещата нещо се застояха. Първо два дена не го правихме, после ми дойде цикълът, и преди казваше, че не му пречело да го правим и като съм така, а ся изведнъж казваше, че нали съм така и не можело, и сега от три дена ми е минало, и нищо. Дори имам чувството, че нещата във връзката ни стават и по-студени. Всеки път като съм решила да си обърнем внимание, или кучето му ще е в стаята на леглото или приятелите му ще са в стаята, или пък ще е изморен или ядосан от работа. Само да спомена, че вчера ме хвана за таза, и ме погали по гърба. Но, нито каза нещо, нито после направи нещо.
Вашето мнение какво е по въпроса?
Друга ли си има? Омръзнала ли съм му? Или вече не го привличам сексуално?

Коментари

3.   Не ви ли мушкат и веднага има друга, не ме обича и все такива фантазии. Не може ли човека наистина да е уморен. Като всяко нещо и секса дотяга понякога, особено когато е насила. За блясъка в очите на жената, мъжът прави всичко. Вместо да мрънкаш, предай блясък в очите си и тогава очаквай изненади. И за секса трябва муза, за да е истински.

4.   Може и да си има друга, и да си му омръзнала, можем само да гадаем. Говори с него, попитай го иска ли да сте заедно или не.

6.   Има някакъв проблем, нещо, което той не харесва в теб... след като е преминал тоя първия етап и честият секс е бил в следствие на новото, на липсата на секс преди това може би... вече и нуждата е намаляла.

Тея връзки са обречени. Казвам ти го като човек, който се е държал по същия начин с жена, а друга дори след 3 години всяка стотна в която е била около мен ме е карала да изтръпвам.

Братан.

7.   Питай него, ние боб ли да хвърляме? Може и да си му омръзнала, то всеки ден секс може да му писне. Пък и нещо като стане лесно, вече не е интересно.