Споделена история от Секс и интимност

Да го науча ли как се прави?
Здравейте!
На 21 години съм и имам въпрос към Вас! Отскоро с един доста добър приятел на моите години си пишем на тема секс, въпроса е там, че аз имам опит, но той не го е правил досега. Изглежда много добре, просто не е имал късмет с момичетата. Та заговорихме се и се стигна дотам, че можем да пробваме някой път колкото да знае какво е и да не му тежи. Според вас това добра идея ли е или ще ни е тъпо след това? Благодаря!

Коментари

1.   Няма лошо научи го , само че не уточняваш мъж ли си или жена

2.   Отлична идея!

4.   Това е идея, признавам, ама не е от най-добрите. Сексът между приятели води до привързване, оттам и чувства. С този човек до момента сте си пили кафето заедно, а сега обмисляте да се съблечете, да правите секс... до тук добре, ще се справите, ама след това какво следва? Пак ли ще си пиете кафето заедно? Удобно ли ще ви е да сте в една компания, на една маса, да обсъждате връзки и срещи един с друг? Сигурна ли си, че ще е еднократно? Едно такова действие между приятели, винаги води до редица последствия и въпроси. Както и да е, животът си е твой, имаш глава на раменете и можеш да вземеш решението напълно сама. Щом си пуснала темата, значи ти е мерак. Надявам се само да разбираш, че не е толкова просто, колкото звучи.

5.   важно е да има секс, а може и любов да се получи, не се знае, давай и успех

6.   Според мен, недей, единия ще поиска нещо повече. И край, аз съм твърде против секс между приятели. Има граници които не бива да се прекрачват. Дадения човек да си намери момиче, или да си плати на някоя. И едно нещо трябва да ни стане кристално ясно на всички, че приятелство между жена и мъж, НЯМА!

Свален ангел

8.   Научи го. И мен мадами ми показваха. Едната как се прави отпред, другата как се прави отзад. Това са нормални неща.

9.   Дай Боже всеки му такава приятелка като теб! Бе момиче ти в ред ли си, може момчето да е влюбено в теб, какво ще го учиш, то теб да има кой да учи на тая възраст. Недей, ако има чувства към теб после ще му е гадно, ако ти имаш чувства е друго.. но пак да си му първа не е много ок, незнам

10.   Сексът е нещо интимно и не се прави с всеки, а със хора, имащи сериозни намерения един към друг. Аз съм на този принцип и го предаеам нататък на дъщерите ми.
Ж29

11.   Пробвай,нищо лошо няма да стане.Аз също съм била първа в леглото на някой мъж и междодругото останах изключително доволна ,което не очаквах.

12.   Ми научи го и можете да си станете верни секс другарчета.