Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е приятелят ми да ме е заразил с някаква болест?
Здравейте.
Не знам в коя категория да сложа темата ми, затова се надявам да няма проблем
От около 4 години си имам сериозен приятел, от както сме заедно лекувам все гъбички. Винаги стриктно сме се лекували.
Наскоро пак ходих на гинеколог и в момента чакам резултати от изследванията, имам течение, сърбеж, и от време на време ми излизат нещо като пъпки без връх върху големите срамни устни. Гинеколога ми каза, че имам и някакъв излив пред или зад матката с големина 3см.
Тези дни просто онова чувство,че не познавам достатъчно добре човека до себе си ме убива.. И се съмнявам в него.
Разбира се той е по-голям с повече сексуален опит от мен, беше ми първия. Винаги ми е казвал, че е спал с много момичета и само с сериозните е без презерватив.
Имала съм и други сексуални контакти, когато сме се разделяли, но винаги е било с презерватив.
С него го правим с презервативи, след като се лекуваме.
Та.. Главното заради, което пиша тук е, че не знам какво става с мен, защо все на мен... И дали може да е от него?
Надявам се да получа отзиви от Вас, защото съм наистина много тъжна и разочарована.

Коментари

1.   Не знам, мила, отиди на преглед. Моя мъж, например, задължително след анален секс отива бързо да се изпишка, да няма бактерии в уринарния му канал. Защото и двамата не харесваме презервативи. От 17 години сме заедно и не сме имали проблеми. Успех!

2.   Еми от него е, разбира се. Колкото и да ти е кофти и да не искаш да го приемеш това е истината. Не се чуди толкова много, сама знаеш, че е женкар, да не мислиш, че се е променил от както е с тебе и не спи с други? Защо някои жени са толкова глупави? ! ...

3.   Като нищо да ти лепва постоянно нещо, щом се лекуваш. Много го знаеш дали не ходи по чуждо. Течението може и да е от хормони- аз имах проблем с пролактина и имах всеки божи ден бяло течение- почнах с лечение и вече над 1 год. съм добре и дори не слагам ежедневни превръзки. Пробвай примерно няколко седмици без секс лечение и идеална хигиена (ползвай само вода или нежен измивен гел там долу) и виж какъв резултат ще имаш .

4.   Аз също съм бях с хронично бяло течение и сържеж, но изобщо не обвинявах никого. Овладях го с кокосово масло за 2-3 месеца - външни и вътрешни промивки и меко казано свърши чудеса по-велики и от антибиотиците.

Иначе партньорът ти как би те заразил с гъбички през презерватива? Очевидно му нямаш доверие и това не говори добре за отношенията и връзката ви, но това няма нищо общо с твоето... състоявние. Хубаво ходиш на гинеколог, консултиурай се за тези неща с него.

5.   Здравейте. Все още не са одобрили вашите коментари.
Резултатите ми излязоха и на тях всичко ми е наред. Въпреки това ще имам лечение с антибиотик, пробиотик и кремче.

6.   Ами нека и той се погледне.

7.   Благодаря на всички Ви. Не знам какво да си мисля и с него съм говорила дали има друга.. Ама казва, че няма. Твърди, че преди мен си е правил пълни изследвания и нищо му нямало.
Ами да лошо е без доверие, но нещата които имам така ме карат да си мисля. Уж ми бил верен това онова...

8.   До номер 4
Ние го правим почти само без презерватив, само когато се лекувам е със.
И сега започнахме пак с презервативи. И когато отидох на доктор, след като му казах всичките новини и той се притесни за себе си. Каза кой знае какво имам и аз..... Направо бях в шок.... Вярно отношенията не са ни идеални, но аз нямам нужда от секс със друг мъж.. Бих предпочел някой да ме обича, не съм за веднъж.

9.   Мила, винаги става ли въпрос за гъбички се лекуват и ДВАМАТА партньора, не само ти. Мъжа е преносител, само жената страда.

11.   Първо - лекувате се и двамата надявам се? Второ, относно това спт на ехографа, пускаш изследвания за хепатит B и C. И трето пускаш един пълен сет изследвания за сексуално трансмисивни заболявания. Услех

12.   А PCR за хламидия имаш ли?
Натривки за трихомоназа?
Гъбичките може да са само придружаваща инфекция.
Тъй става като се ебете като животни на поразия после ще ги сервираш на някой друг.
Ценете здравето на другите!

13.   Алооо н12, ние сме си заедно 4 години, няма да ги предам на друг защото не поглеждам други. В Момента всичко е наред.
Авторката

15.   Ехо 13 от. 12 слушай...
Може преди него да си прихванала нещо. Ти си знаеш кви си ги вършила преди това. 4 год. нищо не са ами за цял живот остават.
Може и токй да топи чушката зад гърба ти. Имаш основания да се съмняваш и то основателни.
Гъбите може да хронифицират, както и другие. 2 и още поне за. 15 се сещам, но какво от това.
Сега си добре после пак наново, поле пак добре после пак.
Това е хронична Инфекция с ремисии.
Трябва периодично да се проследяваш, както сама ще се убедиш.

16.   Ами преди него съм била девствена, затова недей да лаеш, като кучка без да знаеш.
Авторката

17.   Чудесно е, че притесненията ти са неоснователни, че не си заразена с нищо. Но винаги да имаш едно наум ако нямаш доверие на приятеля си. Аз имах пълно доверие на моя мъж, а се оказах заразена, и то от него с трихомоназа. И тъй като подценявах симптомите-обилно, отвратително бяло течение, а аз винаги съм била гинекологично здрава жена-потърсих лекар доста късно. Мислех си, че съм настинала или кой знае. Стигнахме дотам, че когато той свършваше спермата му беше примесена с кръв. Което естествено ни ужаси. Тръгнахме по доктори, оказа се тежка, занемарена трихомоназа. Гинеколожката, която ме преглежда се държа много грубо с мен. Попита ме колко любовника имам. За да знаела за колко хора да изписва лекарства. А аз не бях и поглеждала друг мъж, освен моя. Такъв рев ревах, че тя накрая ми се извини. Предполагам ми повярва. След бурен скандал в къщи истината се разбра-естествено изневяра с колежка, която не може да си преброи любовниците. И то без презерватив. И слава Богу-малкия дявол. Че можеше да е и много по-лошо. Затова ти разказвам всичко това, защото знам, че много хора четат историите в този сайт. И все понаучаваме по нещо полезно. На един човек да помогна с моята история-и на това ще съм доволна.

18.   Здравей.
Как мога да разбера дали имам тази болест, какви изследвания трябва да си направя, защото аз бях така, като ходих при гинеколожката и каза, че всичко е наред, след като ми пусна микробиология на секрет. Аз също си имам течение, от доста години и не може да се излекува.Имам и сърбеж долу, по големите срамни устни и ми става на ранички.
Авторката

19.   Предполагам се обръщаш към мен,№17 и за това ти отговарям.Диагноза може да ти постави единствено лекар,и то след преглед.Сигурна съм обаче,че нямаш такова нещо защото ако лекарят,който те е преглеждал се е усъмнил в такова нещо задължително е щял да ти направи необходимите изследвания.Просто заради факта,че това е болест,която се предава по полов път.А за течението ти може да има хиляда причини.Не съм коментирала,за да те плаша,а за ти кажа,че доверието днес е много скъпа стока.Не се предоверявай на никого.Аз,например след тази случка не вярвам и на родната си майка.Знам,че звучи пресилено,но който се е пържил на този огън ще ме разбере.Желая ти здраве.

20.   От 15 до авторката:

"Имала съм и други сексуални контакти, когато сме се разделяли, но винаги е било с презерватив. "

"Алооо н12, ние сме си заедно 4 години, няма да ги предам на друг защото не поглеждам други. В Момента всичко е наред.
Авторката"

Осъзнаваш ли колко си смешна.

Някои неща и от допир са много заразни. Да си си пазила путката.
Презерватива не е крепостна стена.
Явно по тъпа лаеща и скимтяща кучка от тебе няма!
Каквото повикало такава се обадило.
Блъскай си сега тъпата патешка глава в стена, само това ще кажа за последно. Аре Чао.