Споделена история от Секс и интимност

Порно с по възрастни...
Здравейте, преди да ми казвате , че всичко това е нормално и е типично за един мъж просто обмисленете това, което искам да ви споделя. Аз съм момиче на 20г и живея с мъж на 30г от 2г. Започнах да откривам от скоро порно в телефона на приятеля ми и то много порно, но не порно което да не ме притеснява, а порно със по възрастни жени както им се вика "мами". Започнах да уча имах очни и изпити и той се възползва също от това, защото не съм в града... виждам също, че си пише със колежката му, която може да му е майка просто бях шокирана, защото е започнал да трие хронология с нея... Дали действително си пада по по-възрастни ме мъчи. Аз всичко правя, което поиска дори на мен да не ми е приятно дори се правя, че ми е само и само на него да му е. Повдигала съм темата и той казва, че не е вярно. Много съм объркана. Имам ли основание да се притеснявам....

Коментари

1.   Тъпа си и му удисваш, въпреки че на него не му пука за теб. Сигурно си те е хванал като за пред хората - Вижте ме какъв съм коцкар ходя с 20 годишна. Време ти е да му биеш шута и да си намериш някой който си заслужава! Питаш за мнение, ето ти такова.

2.   Ненормалници сте и двамцата. Наистина те моля, никога не се размножавай. Запуши си тръбите.

3.   Ами харесва по-зрели жени , все пак е на 30 ... ти си пикла на 20 , какво му държиш сметка след като правиш същото?

4.   Не е нормално. Намери си някой свестен обикновен недотолкова извратен човечец около твоите години. Повтарям, НЕ Е нормално.

5.   "Аз всичко правя, което поиска дори на мен да не ми е приятно дори се правя, че ми е само и само на него да му е."

Ами че точно това ти е проблема ,как не можеш да го осъзнаеш!?? Не е виновен тоя,който яде баницата ,а тоя, който му я дава. Колкото повече угаждаш на някой ,толкова повече ти се качва на главата - научен факт!!! А ти първо защо си се хванала с този папуняк не ми е ясно?!? Защо му позволяваш да е държи така с теб? Явно е геронтофил и си пада по дърти бабички, и това е! Няма смисъл да се опитваш да го промениш. Той се е хванал с теб, за да прикрие извратените си наклонности за пред обществото и да не го одумват ,и едновременно с това гледа порно, за да си задоволява извратените наклонности. А щом се е хванал и с дъртата колежка, значи работата е ясна. Изневерява ти ,гледа порно, колко още компромати чакаш да изплуват наяве ,преди да го изриташ тоя нагъл комплексар и лъжец от живота си?!

6.   Може би харесва по възрастни жени. Много мъже са така. Като правиш всичко макар да не ти е приятно изисквай и ти от него. А може по зрелите дами да ги иска само за секс. Не се напрягай излишно.

7.   Харесва майка си,това е. Такива мъже имат несъзнателно влечение към майка си, към това някой да ги гледа и глези. Може собствената му майка да не много грижовна, и затова търсят заместител в друга жена на нейните години. Остави го да бъде с бабата.

8.   Много си глупава да знаеш. Щом ти можеш да правиш секс, и то всичко в секса с него, с мъж 10 години по-голям то тебе, защо той да не гледа порно с по-възрастни жени. Сигурно тези жени са десетина години по-възрастни от него и какво от това. Може би тяхния секс в порното е по-интересен отколкото твоя секс с него. Ти си мислиш че като си на 20 години това е което всички мъже искат. Секса който ти предлагаш на него може да е най-блудкавия ама ти си мислиш че си най-красивата роза.

9.   Ами човекът си пада бабоеб, пък теб те ползва защото си глупава и да не му се смеят приятелите. Че то старата чанта ни на дискотека да я заведе, ни в компанията си, тя е само за кревата. Ама и ти си падаш по чичета, иначе щеше да си намериш гадже на твоите години, не този пръч.

10.   Бий му шута мари моме

11.   Като е на диета човека, поне може да преглежда менюто.Това е начин за разтоварване, не на живот. Ако гледа порно с тинейджъри по би отговаряло на сегашния му избор.

12.   ТИ пък кой си да казваш кой да се размножава бе, номер 2? Някакво висше същество ли си, безгрешен ли си? Ай да ви у чукундурите!
По темата, ако решат все пак да ми публикуват коментара, да, мъжът ти си пада по по-възрастни. Дали е с теб заради секса или има по-сериозни намерения, не може да се каже от историята ти. Вероятно е и да те мотае, но е възможно и просто да си чеша егото с разни други, без реално да ти изневерява. Ако питаш мен, по-добре го следи известно време, за да видиш.

13.   Няма да ти давам съвет, но това е унизително и дори и аз като мъж го осъзнавам. И изобщо колко трябва да си кух да имаш 20-годишна приятелка и да точиш лиги по баби? Нещо не му е наред на този човек. Те хората мило и драго дават за младо гадже, а той го има и пак с баби си чати. Аз ако имах 10 г. по-младо гадже на ръце щях да го нося и да го скъсвам от секс.

14.   Бабите са много по-опитни от теб в леглото.Ти може да му даваш всичко,което пожелае,но си неопитна и дърво в леглото.Вместо да се самосъжаляваш и пишеш по форумите си направете една тройка с една такава възрастна жена и нека тя ти предава практически уроци пред твоя
Гледай внимателно движенията на тялото и,крясъците,въобще всички емоции,съпътстващи секса.След това се явяваш на изпит пред нея и си готова.Не си мисли,че като си млада всички ще ти се качурят по главата като пощенски гълъби на мелница.Дърво ли си в леглото веднага ще отиде при зрелите и опитни бабички.А и нали знаеш,че всяка бабичка се раздава като за последно,защото може наистина да и е за последно?Ето още един плюс за бабичките.Като сложим и това,че не ги пази,а ги пълни,че бабичките позволяват неограничено анален и празнене по лицето и много други екстри,които вие нямате и се оправдавате с някакъв псевдо-морал......нали разбираш колко много минуси натрупа срещу само един плюс-младостта ти.

15.   Бабата е навита на всичко,само да е с млад жребец и е склонна да прави такива неща,дето ти не си ги и сънувала,явно го е омаяла с як секс !!!

16.   Не зная как се вадят такива изводи кой колко е опитен в леглото ,но както и да е . Много нападателни коментари много малко разбрали смисъла.

17.   Веднъж преспах с по-голяма жена с 14 години. Както в случая, колежка. Много ми се натискаше, и накрая … Не ми хареса, честно!

18.   Милфки харесва хаха, зарежи го ,намери си по -младо лъвче

19.   По-зрелите жени са много по-секси от една 20-годишна пикла! И аз гледам "хайри матуре уомен" и "хайри момс" и "хайри милф".

20.   Това му се казва поетична справедливост - ти си падаш по по-възрастни мъже а той по по-възрастни жени. Ако някой ти беше казал, че твоето не е правилно щеше да се възмутиш затова сега живота ти показва на практика как изглежда отстрани само дето го виждаш от другата страна.

21.   Не обобщавайте прибързано...
Аз съм абсолютно неопитна в секса, нищо особено като външност, малко над 40... всички негативи са у мен, но се задявам с доста по-млад, симпатичен и доста надарен мъж, който е в течение на всичко, но нито избяга, нито ми се подигра... Той просто иска да ми е хубаво и не смята да ме блъска като ненормален, да ме пори и да ми се празни, както се предполага...
Не всички млади мъже са разгонени нерези, изкарващи си го на по-големите от тях...
Не сте ли помисляли, че просто може да става дума за споделено желание и взаимно удоволствие? !
И опитния да се окаже не този, за когото се предполага? !

23.   21 - търси човекът мама си. Едипов комплекс му се казва.