Споделена история от Секс и интимност

Ебач пък с рога?!
Искам да ви споделя и моята история. Незнам от къде да започна,от началото или от края. То всъщтност още няма край-историята. За да добиете бегла представа за мен ще напиша ,че вече съм на години,пич на когото не му личат,още ходя на фитнес,обличам се модерно,въобще гледам си се. Със съпругата ми /с нея е свързана историята/ сме заедно от около 40 години. Имах приятелка която обичах,но така се случи,че се ожених набързо за супругата си,бе ми комшийка,натиснах я една вечер по-грубо,бях и първи /незнех! и не предполагах/ и след месец ми се сервира,че е бременна и може да има оплакване за изнасилване,Уплаших се, и приех сватбата.Разказвам без много подробности,набързо защото иначе ще стане дълга историята,при евентуални коментари ще пиша пояснения и оправдания. През този период и до днес съм имал една любовница / в началото/,но бързо разбрах,че нямам нерви за такава история и я прекратих.Неее…да не си помисли някой,че съм бил на сухо,неее..просто си бях бройкаджия. Започнах от Икономическия техникум в моя град,Института и …така, наред. Сутрин като се събудя мисля за секс,вечер преди да заспя пак така.До 2003г ги бях докарал 333 броики/по тефтер/,но тогава започнах да ходя само на скъпо платено /имах тази финансова възможност /и им загубих края.Пиша тези подробности само за изясняване на моята…личност/ да не прозвуча както звучи Митю Пищова!!/
Сега се връщам на съпругата сиииии…и тя е на години,но дали защото не е бачкала нищо до скоро или е ген,но в момента слаба,елегантна-изглежда ороло 45 годишна,с изключение на отпуснатата кожа на долната челюст. Проблема го крие както Лили Иванова- с русата си коса.Тя нито пие алкохол,нито кафе и газирано нито пуши,само фитнес/до2008г/Първата и работа бе като роди да ми прогони приятелите.Спомням си една вечер бях поканил смесена компания на порно-видео. Тогава имаше режим на тока,та таман започна веселата част и спря тока.Кво да се прави-режим,гостите си тръгнаха. Излизаме на плошадката пред апартамента и….изненадааа,има ток. Моята съпруга просто отвила бушоните щото сме и пречели да спи.Такава си беше и такава си остана-цербер! Секс правех ,ако не е църковен празник, или ако хороскопа позволява.Разбира се и ако съм бил послушен! Под секс разбирайте мисионерската поза гледа ме в очите / аз го правя на светло/ таман съм почнал и шепне…давай де,хайде де свършвай. Веднъж съм бил явно много послушен и започна със свирка,ужас,само със зъби /от тогава не съм и споменавал :)/ Анален…купих навремето от чужбина изкуствен пенис и още вечерта го пробва /изненадаааа/ Пита ме,ти къде ще бъдеш,горе или долу а аз глупака си викам, щом сама реши и няма търпение да си го набута няма да настоявам да съм в дупето има време,втория път. Да ама нямаше втори път,оня изкуствен патлак бе много корав ииии…изхвърлен. От тогава думата анален е забранена! Пробвах я и с предложения за тройка /с друг мъж /,размяна с нейно приятелско семейство,не и не. С това семейство ходихме веднъж до един близък до нашия град на гости на друго сем. върнало се от чужбина/на гости/ Вечерта прекрахме ОК,и се прибрахме са спинкаме в малкия апартамент на домакините. Ние с другото сем. в хола-спалня/ние на разтегнат диван те на спалнята/.Бях почерпен и заспах ,към 4 часа се събуждам и кеффф…онова сем. се праска на спалнята,че чак ще я разглобят.Тук е момента да кажа,че понеже ходя на платено,чукам винаги навсякъде с презерватив,винаги нося оше от онова време като бяга груби и с талк, та… викам сега да събудя и съпругата та да мина между капките и аз,тя спи но отдолу течеее…набутах и го без забележки и кандърми и тогава реших да пробвам с четворка. Сега малко пояснение за другара семейма двойка,пича синпатичен,със сипаничево лице обаче,с огромен изстумент /не съм го виждал на живо но когато бе с бански ако не е слагал чорап..абе огрмен…/незнам една жена дали би се дръпнала заради сипаничево лице при наличие на голям член?!/!!!Дамата..не е по мой вкус,занемарена с голямо плоско дупе,но викам толкова съм възбуден,че няма значение,важното да видя как при малко късмет ще и го намъкне пича оня големияна моята задръстена съпруга. Споделих с нея за идеята да отидем при тях и се изненадах,че не каза твърдо НЕ,просто бе без коментар.Явно щях да си постигна желанието,но това същото мое желание ми изигра шега,просто напълних презерватива! Ужас,че и съпругата ми май се ядоса и ми вика-ти де се слагаш,ше отидем пък ч ти стане пак я не. Размина ми се.
Всичко това пиша за да добиете предсрава и за съпругата/поне през моите очи. О ще малко подробности и отивам на конкретния въпрос-споко!
След 2008 г постепенно палачинката при мен се обърна,постепенно парите намаляваха ние подържахме стария стандарт или поне се мъчихме до един момент когато големте приходи секнаха.Станахме наемни работници/аз отскоро и пенсионер/. Работя само нощна смяна/карам бус към куриерска фирма/ и докато чакам да ме товарят и разтоварят влизам да чета и в този сайт. Искам тук да се извиня за правописа,но пиша от таблет в момента и май дълго стана написаното а още не съм стигнал до най-важнотооо… :)
И сега отивам към повода да пиша в сайта,не се оплаквам,неее…не търся съчувствие или съвети! Просто ме изуми човешката/женската…..не се сещам за точната дума…подлост,дебелоочие ли?!! Пък може да каже някой..каквото почукало такова се обадило:)
Преди доста време по женската линия се сприятелих с един ебач-комшия. След това той изчезна някъде. Скоро се видяхме,баща му се разболял и си дошъл да го уреди с жена да го гледа. След няколко дена отидохме на платено до един по-голям град/блозо до нашия/.Аз си продължавам с чукането,е с по евтини дами ,по рядко но все пак…:) Та от дума на дума сподели пича ,че са му изпратили по някаква програма някаква кака да помага на баща му,на възраст,но не и личало въобще. След известно време пак се видяхме,аз му се оплаквам,че трудно заделям пари за проститутки а в къши от години не ме огрява въобще нищо! Оня ми вика, аааа…..голям късмет с онази кака .През деня побърква бащата/моли ми се да му купувам виагра а е на ивалиден стол/Като го изкъпе свирка 40лв /за чикия-30лв. Не му повярвах вика пича,и реших да видя един ден…истина излезе. Запознахме се,опознахме се и ни подкара на двойна езда,е плащам си,но си заслужава. На аналния се дърпа малко,но не ми е огромен и така минавам,Бе всичко е ОК,свирката,смучи топките,сменя позите още си се подмокря и всичко това за 100 лв. Отначало държеше да е с презерватив,но после ми вика…махай тоя капут все едно съм с дивака в къщи!!
Разпитвах го в детайли ,смяхме се и му викам,покажимия каката,100 кинта не са малко но все пак пълна програма. Така дните минаваха аз забравих и не настоявах повече да я видя. Той си тръгнал да се прибира за празниците.Преди дни се чухме по вайбър и аз се сетих за ебливата кака. Пича вика,преди да си тръгна 2 вечери изкарах у тях,съпруга бачкал през нощта ,ще ти пратя линк на нейния Фейсбук, и прати. Аз не ползвам програмата но една вечер /на работа пак/ се регистрирах и изненадаааа……сигурно се досещате коя ми се исмихваше от снимката на страницата.
Та така,тука чета за колеги дето не виждат,свирка,анален секс от съпругите си, та дори една признала за 8 изневери…..майтап!
Дълго стана,нооо…за да разберете горе долу написаното.Каквото почукало….. Мерси!

Коментари

1.   Не се чуди брато,те,жените са си такива;в къщисе правят на девствени и недостъпни,но навън...леле мале,разпоретини,мастии и готови на всичко !
Или както казваше един мой колега,,За к.р граница минават"!ха ха ха ха...

2.   И ние с жената сме на 40, и от десетина години ползваме изкуствен пенис. Тя си го слага отпред, а аз отзад. И така често го правим, особено в почивните дни.

3.   Иии какъв е проблема и каква е целта на цялата тая писаница? От всичко разбрах, че си изневерил на жена си над 1000 пъти със стотици различни жени и проститутки! и в същото време искаш тя да прави секс с теб? Не си ли се замислял, че тя не е толкова тъпа и е разбрала за всичко това и че най-вероятно я е гнус от теб? Дори не знам защо те търпи и защо не се е развела вече. Надявам се това да е измислена история :)

4.   Нехудожествена измислица. А като се събуди - краката отвити, пантофите ги наяло кучето...а жена нямаш и не си имал.

6.   Ох, отдавна не се бях смяла така искрено и гласовито. Авторе, макар че написаното е невероятно глупава измислица, все пак заслужаваш награда за чутовните усилия да измъдриш подобна простотия.

7.   Аутист с клитор, по-скоро. Научи се на елементарен правопис.

14.   Жена ти сигурно те е усетила какво правиш, защото си и дала зелен светофар че и тя да си го слага наред и сега имаш рога по-големи и от елен лопатар. Дано да ти е як врата, че да си ги носиш със здраве.

17.   Искрено се надявам това да е измислена история.
Прочетох я до крак и искам да кажа че авторът е ужасен човек.
До колкото разбрах само до 2008 е изневерил на жена си с поне 300 различни жени. Много е тъжно на къде са тръгнали хората :(

18.   "Искам да ви споделя и моята история. Незнам от къде да започна,от началото или от края. То всъщтност още няма край-историята."
От тези 3 изречения ми е ясно, че историята е писана от жена.

19.   Тия триста жени автора ги е написал, защото не различава 3 от числото 300 и не си е пил хапчетата.

20.   Ти си Митьо Пищова,нали?

21.   Че то възможно ли е изобщо да успееш да се запознаеш с цели 333 жени, които отгоре на всичкото и да ти пуснат?! Бре, хората как се мъчат за 1, пък нашия жребец какви ги върши :)) Вземи сподели тайната, поне да помогнеш на някои девствен.

Измислена история отвсякъде. Аз през целия си живот дали съм се запознала с общо 600 човека не се знае, пък отгоре на всичкото и половината да искат да спят с мен :D 100 може и да искат, ама останалите 233 от де? :D

22.   А значи ти с тая кака, с оная кака... и накрая се чудиш що жена ти има регистрация в сайта за запознанства? Интересно защо ли? Приятел, а да ти е хрумнало, че докато си с тая и оная жена ти е сама и има нужда от внимание? Нееее! Ти можеш и със сто, ама тя да си седи у вас и кротичко да си те чака. Е, да, ама не. Така, че по-логично от това, здраве му кажи. Тя може дори да не прави секс, но и липсва внимание, нежност, някой да и каже, че е хубава, да си поговори с нея, да я изслуша... все неща, който явно ти не правиш отдавна. Така, че прав си, каквото повикало, такова се обадило. Не знам защо изобщо се сърдиш.

23.   Ти в тази бройка слагаш ли и жените за които си фантазирал като лъскаш, или всичките са такива? !