Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е ?
Всяка секунда той иска секс. Влизам у тях и веднага ме праща в леглото. Не може да правим нищо друго секс, секс и пак секс. Не може просто да вечеряме или да прекараме време без секс.
Имам дете, отивам с него у тях. Тях започва да ми търка п*тката. Да пръхти. Да иска секс. Да ме кара да отида в тоалетната и да ме оправил на бързо. Всичко е секс. Не може да си контролира нагона. Започнах да се отвращавам
Ето снощи Бъдни вечер е. За да не е сам отидахме с детето у тях, а той пак само секс му е в главата, нито трапеза, нито празник. Сърди се...
Започвам да се отвращавам от това всичко да е само секс. Не искам някой да ме възприема като дупка само. Има поводи, има ситуации хора сме...
Нормално ли е това, само секс, секс, секс....

Коментари

1.   Бегай не е нормално.

2.   Тц...не е.

3.   Би следвало вече да си решила този проблем, а не да питаш дали е нормално. Разбира се, че не е!!!
Затова се говори с партньора и ако той не се съобразява с теб (в рамките на разумното), би следвало да има раздяла - временна или завинаги...

4.   Бягай надалеч от този ненормалник! Като иска нонстоп сексуални услуги да ходи на платена любов.

5.   Ми недей ходи при него, просто е и близко до акъла. Като ти е неприятно, що ходиш?! Може да е ненормален, ами ти?

6.   Да пръхти?! :д:д:д:д:д:д:д:д ХахахахаХахахаха Не е истина :д:д:д:д Абе вие до какви свине и примати опирате бе... Вярно,че по-голямата част са точно празноглави свине живеещи чрез инстинктите си без грам разум, както трябва да е съвременния хомосапиенс, ама поне малко самоуважение и акъл нямате ли? :д Нещо ми прилича на поредното съчинение по картинка.

7.   Точно така трябва да бъде.Радвай се,че не асексуален,да видиш тогава какво е.

8.   Не е нормално. А ти ако си нормална защо му се подлагаш? И защо мъкнеш детето си при секс маниака? Да го изучите на занаята от малко ли? Както си я подкарала вероятно при следващите ще се мъкнеш с две деца.

9.   Той е ненормален, затова и е сам. Това е отвратително, човека е някакъв болен. А ти, не си по-различна от него щом търпиш този. Вместо да си гледаш детето, а ти ходиш да се занимаваш с тоя загорелия. Просто го махай, защото направи ли ти дете край, ще си имаш много проблеми. Как може на Бъдни вечер да иска секс? Това е един от най-светите празници из целия свят. Направо ми се потресе, без да ви познавам. Така,че най-добре го махай тоя, и си намери друг- по-нормален. Този е по-долу и от животно и една седмица не бих го търпяла.

Облаче

10.   Как може да се унижаваш така, да водиш и детето си там? Ако нямаш достойнство, запази поне достойнството на детето си.

12.   На авторката така и харесва. Всяка нормална жена ще му бие шута, блокира номера, профилите, всичко. Просто явно този мъж ще е нещо неземно и уникално,че да не си скъсала с него и да го търпиш. Или ще му е златен, или ще е супер красавец ли, не знам какви предимства трябва да има,че да търпиш това. Мазохистични и луди жени. Жена съм, ама така гореописания предизвиква отвращение, а авторката 5 пъти повече.

13.   До 7

По-добре асексуален отколкото такъв нерез, честно!

14.   Има ли угодия изобщо? Не иска секс-бий му шута, иска много секс-пак бий му шута. Тия футболистките, интересно дали изобщо са виждали мъж от близо в близките година-две-три?
Зависи на каква възраст е и колко често се виждате. За едни е нормално секс един път в годината, за други 2-3 пъти на ден. Нормата е много индивидуална, отделно ако сте млади и сте от скоро заедно е нормално да иска повече секс. Опитай се да го накараш да се съобразява с теб, твоите желания и най-вече детето ти. От там нататък си преценяваш, ако си пасвате сексуално е добре, ако не всеки по пътя си.

15.   Ако го правите пред детето колкото и да е малко може да му се запечата с съзнанието за цял живот. Не мисля че е редно.

Иначе не, не е нормално това поведение.

16.   Преди теб, тоя ненормалник сигурно е виждал путка само на снимка и сега не може да повярва на късмета си и иска да си навакса.

23.   Сега половината тук ще ти кажат, че това не е нормално, а другата половина - че това е супер нормално, че не го оценяваш и че много жени си мечтаят за същото.

Истината е, че нормално няма. Има хора, които си пасват, и хора, които не са добра идея заедно. Вие двамата сте от втория вид. Потърси по-въздържан мъж, със среден нагон.

И стига вече пита дали нещо е нормално. Ако всички ти кажат, че е нормално, но на теб не ти харесва, какво ще направиш - ще го търпиш заради нас ли? Или ще чакаш позволение от нас да го зарежеш. Я приеми себе си и търси правилното за теб, а не "нормалното" за другите. Заслужаваш да се чувстваш добре, а не да си "Нормална".