Споделена история от Секс и интимност

Хетеро или Би?
Здравейте,
на 25 години съм и през живота си съм била само с мъже. В момента имам дългогодишна връзка с приятеля ми. Харесвам мъже, естествено, но понякога изпитвам желание да бъда с жена. В живота си веднъж съм се влюбвала в жена и любовта ми беше изключително чиста. Не сме правили секс, но имах чувството ,че не мога без нея. Когато беше до мен се чувствах желана и щастлива, дори защитена. Мисля че тя беше Би ,но така и не ми го призна. Странно е, как е възможно да изпитвам подобни чувства към жена, а да не мога да ги изпитам към мъж, дори и да го обичам.

Като оставим това, често се заглеждам по мацките на улицата. Нямам конкретни сексуални желания, но ме привличат. Някак си сякаш искам да си плъзна ръката по бедрата им. Навън много повече гледам жените, отколкото мъжете. Понякога се чудя ако се реша да спя с друга жена, това дали ще се води за изневяра. Дори не знам дали би било правилно решение.
Ще съм благодарна ако ме посъветвате нещо.

Коментари

1.   Според мен си Би :))

2.   По принцип съм чувал, че жените се раждат бисексуални.

3.   И аз съм като теб

4.   От авторката:
Това че жените се раждат Би не мисля, че е вярно. Моите наблюдения са други. Голяма част от жените виждат в другите жени по-скоро конкуренция, отколкото сексуален обект. Към номер 3 искам да питам : След като си като мен как се справяш с влечението си? Казала ли си на някого? Аз не съм.

5.   И аз имам подобни усещания, но те се появяват много рядко при мен, винаги има някакви чувства. На никого не съм споделяла, това е тема табу, особено ако на работното ти място те разберат с теб е свършено.

Приятелите също не могат да те разберат, ако си споделиш това влечение с приятелка, повярвай ми, че тя ще се отдалечи от теб, или просто ще те накара да се почувстваш неловко.

Според мен това трябва да се пази в тайна и ако искаш да намериш сродни души търси ги в интернет, там има сайт на българските лесбийки.
Поздрави от мен! Разбирам те много добре!
Тара

6.   Здравей! Аз съм на 25 и съм като теб. Но аз съм осъзната бисексуална от тийнейджърските ми години. Нито съм някоя мъжкарана, нито нищо. Просто природа. Всички се раждаме бисексуални ( с мъжко и женско начало в нас). Просто поради възпитание, обществени норми и т.н. формираме един вид сексуалност и я развиваме, а другата остава подтисната, но не и заличена. Няма нищо лошо в това. Срещни се с такъв тип момиче, дай воля на фантазията си и на това, което очевидно иска да се прояви. Красиво е :) Успех!

7.   Аз съм №3. Не бях казвала на никой, но на скоро намекнах на моя приятелка коят много обичам и тя ми сподели, че чувствата ми са взаимни :)

8.   Здравейте, съжалявам че пиша тук, но не ми се публикуват истриите, не знам защо, та историята е: Аз съм момче на 19 години, имам си приятелка от 2 години, тя ми беше първата, както и аз на нея, винаги съм си падал по момичета, влюбвал съм се много пъти, но след като започнахме да си правим редовно секс, тръпката ми изчезна, чувствам се адски виновно, минаваха ми какви ли не мисли и стигнах до въпроса "А бе да не съм обратен?? " и направо ми се срина психиката, постоянно ми е този въпрос в главата и като че ли вече си внушавам някакви глупости, та какво е вашето мнение, съвет??? Основното е че не искам да се окажа такъв, неестествено ми е, влечения към мъеж не съм изпитвал, но си мисля че ако птодължавам да си мисля такива неща, може и да започна...

9.   От авторката:
Здравейте! Благодаря за коментарите! Към номер 5: мисля че с теб си приличаме, аз също разсъждавам по този начин и не смея. Бих искала живота да ме срещне с някое красиво момиче, та дори и просто да го обичам без физически контакт. Казвам го, защото тази любов не може да се сравни с нищо. В същото време нека уточня, че много обичам причтеля си и искам да остана с него цял живот. За съжаление живеем във ремена където не можеш да имаш открито любовта на двама. Към номер 3 : Ти си късметлиика :))
Искам да кажа нещо и към номер 8: Не, не си гей! Проблемът е другаде. Ако беше би испитвал някакво влечение към поне един мъж. Може би сексът с това момиче не може да те задоволи суксуално и емоционално. Не се притеснявай.

10.   След като желанието напира в теб опитаей, но преди това говори с приятеля си, защото е изневяра независимо дали е с мъж или жена :)

11.   Номер 8, надявам се, че не ти се е сринала психиката наистина, както казваш. Ти си типичния случай на хомосексуално обсесивно компулсивно разстройство, при което човек си въобразява, че е гей. Забрави за това. Aко искаш ми пиши на jullyana1990@abv. bg

12.   Здрасти 9. Ами аз съм го питала на шега приятеля ми и той ми вика, че за него не било изневяра, ако било между две жени. Аз обаче мисля, че той просто не вярва че може да се случи затова говори така. Действията винаги имат последствия, нали?
И все пак си мисля, че ако отново се влюбя в жена може и да го направя, но само тогава.
Авторката