Споделена история от Секс и интимност

Секс с партньор срещу секс за една нощ?
Тук съм да съпоставя двете. Не съм от привърженичките на второто, макар че съм го правила веднъж - бях сама, много ми се правеше секс и просто се пуснах по течението. Жена на 24 години съм, не съм момиченце. В повечето случаи чета ей такива коментари.
Когато го правят хората с любим човек, могат да са романтични, любвеобилни, с много гушкане и целувки, а с друг е просто безчувствено и често грубо. Аз НЕ съм съвсем съгласна и ми е интересно има ли хора като мен.
Като съм с човек от повече време и сме сериозни, аз съм се отпуснала пред него - тоест знаем си вкусовете и не се срамуваме един от друг - орална любов, ако харесваме груби и извратени неща, ще ги пробваме, както и нежните, ако искаме ще си играем ролеви игрички и ще правим секс на необичайни места. Аз например обичам да доминирам мъжа - да го вържа, да му плясна някой шамар, да го душа докато съм отгоре. Харесвам и той да ме доминира - да ме хвърли и просто да го направим, да се дърпам леко. Но това само със сериозен приятел. Ако съм срещнала някой вчера, по-различно от мисионерската или аз отгоре няма да пробваме, дори не бих му правила орална, защото за мен е нещо специално, нито ще се чувствам добре той да ми направи. Вероятно ще е на изгасено. С онзи, с който се занимавахме и така стана - в колата, на тъмно, аз отгоре, много целувки, но нищо не видяхме един от друг. Именно защото не се чувствам удобно - как ще му плясна шамар или ще дам на него да ме дърпа и да си прави каквото иска. Тук става въпрос за доверие, дори в секса, а на външен човек такова нямам. Има ли хора като мен? Докато с моя приятел преди него, единственият ми, правихме много луд секс, все пак 5 години познанство и 2 връзка. Връзвали сме се, по полянки, планини и плажове сме били, на какво ли не сме играли, какво ли не сме си правили. А него го обичах при това много. Но именно затова можех да си показвам перверзната страна, какво ще покажа при вчерашна забивка? Колкото до приятелите с привилегии, такива отношения не зачитам много и не съм била, но и там не бих била отпусната, защото не сме заедно с човека.

Коментари

1.   Нищо не можах да ти разбера. Въпрос ли зададе?

2.   Абсолютно може да правиш секс, какъвто си свикнала и харесваш и с човек, с който си се запознала преди 15 минути.
Тук идва в игра първичното привличане.
Повярвай ми, ако правиш секс с някой "за една вечер" и той е опитен и знае как да те води... и шамари ще биеш, и ще ядеш.
Има един момент на амок когато човек е супер възбуден и спира да мисли много, много... тогава го водят сетивата.

Още си малка, въпреки, че определяш себе си като жена, а не момиченце, имаш още много сексуален хляб да изядеш, за да разбереш същината на секса като цяло.

Братан.