Споделена история от Секс и интимност

Първи път
Здравейте!
Момиче съм и съм на 19, а приятелят ми е на 25.
Имам си приятел от 8 месеца и живеем заедно, но не сме правили секс, защото мен все още доста ме е страх да не боли много. Той много пъти ми е казвал че иска да го правим, но аз все още не се чувствам готова за това. Убеждавал ме е че е нормално първият път да има някаква болка.
Моля за съвети
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Ами ще е неловко, няма спор. Едва ли още първия път ще ти е хубаво, дори втория или третия. Има известна болка, но няма как иначе. Просто се отпускаш и това е. Много зависи мъжа как ще подходи, дали ще е нежен.След време ще станеш по-уверена, опитна . Ама млад мъж да чака 8 месеца на сухо ми е съмнително, но може да е така, ако много те обича.

2.   Време ти е вече за секс. Вероятно ще те заболи първият път, но не е толкова силно. Все пак повечето жени минават през това. Чакането няма да намали болката, но ще увеличи страха. С този мъж сте 8 месеца, повече няма накъде. Престраши се, хем ще ти мине страхът, хем ще откриеш едно голямо удоволствие, хем приятелят ти няма постоянно да мисли къде другаде да си набави това, от което ти го лишаваш.

3.   Това е измислена история. Да живееш с някой 8 месеца без секс в началото на връзката... айде-айде, не на нас тея.

4.   Който го е страх от мечки не ходи в гората.
Мъж на 25 здрав, прав , ще си играе на целувки с нея, няма да я опъне за 8 месеца...Номер 1, как я виждаш тая? Той си чука някъде настрани, няма да я кара на ръчки.
А ти, моме, продължавай да чакаш. Като станеш на 39 по-малко боли.

5.   до 1 - Има и по-тежки случаи в лицето на моя милост.
Мен една ме мота 2 години и 4 месеца докато се нави да ми пусне. Ама и аз не се отказвах, тъп и упорит - това е формулата. Накрая като пресметнах освен инвестираното време и нерви се бях набутал с около 2 бона почерпки по заведения и шляене натам насам с въпросната мацка за тези почти две години и половина.
Накрая разбрах че през цялото това време докато съм я свалял, обгрижвал и чакал да ми пусне тя е имала две сексуални връзки паралелно докато ме е размотавала.

6.   Вие мъжете сте големи простаци. Сега се уверих. За нищо не ставате. Като си реши момичето тогава ще ти "пусне" , мухльо.

7.   Не знам какъв съвет можем да ти дадем. В крайна сметка ти ще започнеш да водиш полов живот тогава, когато се чувстваш готова да го направиш. Нито по-рано, нито по-късно.
На 19 години си достатъчно зряла, че тялото ти да е съзряло, а умът ти да е бистър и да можеш да взимаш самостоятелни решения.
Мога да те съветвам единствено да не четеш глупости в интернет и да не се подвеждаш по чужди истории. Всяка жена е била девствена, а всяка, която е загубила девствеността си има различна история и гледна точка. Едни изпитват силна болка, а други го обясняват като дискомфорт. При някои има кръв, при други няма. Предполага се, че и ти ще правиш секс... било сега или след 10 години, все ще имаш първи път. И да го мислиш, и да не го мислиш, и да го отлагаш, и да прибързаш- все някога ще дойде момента и ще видиш какво е от първо лице. Иначе, когато се почувстваш готова, действай.

9.   №6, повечето не сме мухльовци-мухльо е 5, че се е оставил една мухла като тебе да го разиграва и скубе толкова време.

11.   Подкрепям Н. 3 че това е измислена история. Жена на 19 и да е още девствена в 21 век. Тези ги говори на децата от детската градина. Това не е ли най-голямата простотия. Кой ще ти повярва.
А ти Н. 6 си най-голямата мухла. Май ти си авторката и за това се ядосваш, че не ти вярват.

14.   Номер 11 аз съм момиче почти на 20 и съм девствена. Колко пък нередно е, че все още не съм намерила кого да обичам за да правим секс? Е пък имам си ценности. Да се учудиш в 21 век все още съществуват такива жени, които не си разтварят веднага краката за всеки срещнат.

15.   Номер 11, грешиш като си мислиш, че няма момичета на по 19години девствени, да ти кажа има и на 21 девствени. (за протокола не визирам себе си, аз бях на 19 като го наравих за първи път)
До човека си е.
Има и такива дето си правят сефтето и на 11-12 години.
До анторката, наистина не звучи истинско да живееш с мъж на 25г. от 8месеца, и да не сте се оправили. Ако не живеехте заедно, по щеше да се вързва историята ти.
Иначе за съвет, ако не се чувстваш готова да го правиш с него, значи не е точния човек.

16.   Няма да боли, но въпроса по важния е дали това е правилният човек за първия ти път. Ако имаш съмнения и колебания за момчето и ако не го обичаш ,недей. Ако го обичаш,давай и не мисли за болка и т.н. Чака те нещо хубаво ,и ако се спираш,това няма да ти донесе положителна емоция. Нищо неболи, дори ще ти хареса

17.   Да, ще те боли.

18.   11, еми аз правих секс за първи път баш на 19, преди около година и половина беше, в 21 век. :D Ко щеш вярвай.

19.   Историята е абсолютна лъжа. Тази авторка е публикувала много подобни истории. И най-лошото е, че не се усеща, че пише глупости. Тя на 19, той на 25 и живеят заедно. Авторката не казва как му помага да се освободи от напрежението. Сигурно спят в различни легла и в различни стаи. 25 годишен нормален мъж няма да държи младо момиче в жилището си 8 месеца без секс. Авторката лъже за 10 циганки. Тя просто иска да ви накара да коментирате глупавата й история. И вижте само как обижда в ком. н.6: "Вие мъжете сте големи простаци". Тя е неплатена модераторка в този сайт и има право да публикува каквото си иска. Никой не я спира каквито и глупости да пише. В правило 2 пише: "ХЕЙТЪРИ НЕ СЕ ТОЛЕРИРАТ", но авторката не се съобразява с правилата на сайта, нито пък сайта я възпира от обидите й защото тя е една от тяхния колектив. Този мой коментар вероятно няма да бъде публикуван защото нито сайта, нито авторката искат да бъдат критикувани. Аз ще следя дали коментара ми ще се появи. Преди мен има 3 коментара очакващи да бъдат публикувани, моя ще бъде четвъртия. Ще следя зорко.

20.   как живеете заедно а не правите секс, това е смехотворно и нереално ...

21.   При мен е същото,аз съм мъж на 34 и съм девствен и също ме е страх от първия път.Имам приятелка на 27 с нея живея от почти 2 г. тя многократно ме е молила за секс,но чувствам,че все още не съм готов.Така че авторке те разбирам напълно.

22.   Авторке, страхуваш се да правите секс защото можело да те боли много. Защо не кажеш правиш ли му свирки. Ако му правиш свирки устата ти няма да те заболи. Също можеш и да му гълташ спермата за да му помогнеш да се освободи. Ако те чука в ануса също няма да усетиш болка. Пробвай отпред, отзад, в устата, абе навсякъде където се сетиш.

23.   Авторке, страхуваш се да правите секс защото можело да те боли много. Защо не кажеш правиш ли му свирки. Ако му правиш свирки устата ти няма да те заболи. Също можеш и да му гълташ спермата за да му помогнеш да се освободи. Ако те чука в ануса също няма да усетиш болка. Пробвай отпред, отзад, в устата, абе навсякъде където се сетиш.

24.   Авторке, страхуваш се да правите секс защото можело да те боли много. Защо не кажеш правиш ли му свирки. Ако му правиш свирки устата ти няма да те заболи. Също можеш и да му гълташ спермата за да му помогнеш да се освободи. Ако те чука в ануса също няма да усетиш болка. Пробвай отпред, отзад, в устата, абе навсякъде където се сетиш.

25.   Защо да е невъзможно, много мъже се оплакват, че жена им не иска секс.
Няма да я изнасилва.
Мен не ме е боляло, но предразполагане и желание трябват.

26.   До номер 6 авторката, ти смяташ мъжете за големи простаци, но ти си още по-голяма простачка като си мислиш, че ние ще ти вярваме на глупавите истории. Ти като пийнеш чаша вино и логиката ти изхвърчава от главата, ако въобще имаш някаква логика. Всичките ти истории са измислици. Не съм само аз който не ти вярва. Виж номер 3, 15, 20, на никой от тях историята ти не вдъхва доверие. Като авторка напиши един коментар да изясниш историята си и да разсееш нашето недоверие. Ама няма да го направиш, защото ти и друг път си постъпвала по същия начин, когато не ти вярваме.
Модератори, вие позволявате №6 авторката да ни нарича нас мъжете простаци (неспазване на правило 2 и 3), тогава ще позволявате и на нас мъжете да я наричаме простачка, когато тя първа си позволява такива забранени волности. Вие не можете ли веднъж завинаги да й забраните да обижда тези които не й вярват. Изпълнявайте си и вие ролята на (би трябвало) съвестни модератори.

27.   №21, Не ми се вярва да си мъж, но ако си мъж си голям смешник. На 34 г. още си девствен и също те е страх от първия път. От какво точно те е страх, тя няма да ти вкарва нищо и нищо няма да те заболи. В такъв случай кажи тя прави ли ти свирки, страхуваш ли се, че тя ще те ухапе по девствения пенис. Ти на нея правиш ли й кунилингус? Никакво удоволствие ли не си доставяте. Знаеш ли какво е мъжки оргазъм смешнико или само бърбориш глупости.