Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми не ме иска!
Здравейте.
Искам да споделя своите терзания а Вас и с молба за съвети.
От 3 години имам сериозен приятел, аз съм на 19, а той с 10 години е по-голям. Разбира се беше ми първия в секса, много държеше да го направим в началото. Караме се, бием се, изневерих му в началото. Съжалих.
Каза, повече няма да те пренебрегвам, и ще си правим всичко в секса.
Нещата не ни вървят, секса е от време на време. Отвращава ме по някакъв начин. Постоянно хващам някакви неща от него... И не му вярвам. Винаги е без презерватив с него, защото го обичам и знам, че друга няма.
От члена му има странна миризма и се лющи главичката му. Чак не ми се пипа там.
Живеем заедно от скоро, и мисля, че живеем повече, като съквартиранти. Ходим по ресторанти, дискотеки, разходки в планината, но някак си не искам да съм с него...
Обичам го, но много се караме.. И не само...
И двамата сме инати и рядко отстъпваме.
Като настоявам за нещо, което много искам и ми казва, че ще ме изхвърли от дома си.
Като ми се прави секс и той ми отказва всеки път, и ми казва да вървя да се чукам с друг, и че съм ку**а.
Аз като жена се имам за красива, за своите 50 кг добре сложена. Гримирам се, правя се и за какво? За да бъда отхвърлена, като жена. Мислула съм да му изневеря, мислила съм да се запозная с друг и просто да го оставя. Много го обичам и ми е ужасно трудно, той ми е единственият близък човек, няма къде да отида, като се разделим. Трябва да търпя а искам толкова много неща. Искам дете от него. Искам да остарея с него. След всичките трудности в живота си искам само щастие и любов. Веднъж не чух обичам те. Чувствам се желана от други мъже, не и от моят.
Това, че е бил с толкова боклуци за веднъж му е промило мозъка. Веднъж ми каза, след първия път всяка омръзва.
Казва ми, че съм се била отпуснала само защото имам целулит и стриѝ.
Била съм 47 кг и ми се е карал, да ям...
Аз гладувах, почти нищо не хапвах преди да дойда да живея с него. А сега съм качила 3 кг, и ми натяква, отпусната. Даже ме снимаме докато бях пред огледалото, снимаше ми целулита и ми се смееше. Разплаках се.
Казах му, че е нормално хората се променят, това, че съм била секси преди не означава, че аз съм дебела в момента. Не тренирам вече. Стреса ми е в повече и хапвам нормално по 2 пъти на ден.
Историята стана много дълга въпреки, че си спестих нещата за живота ми и роднините, които нямам.
Не знам какво да правя и до кога ще издържа.... много ми е болно, че не ме обича...
А в нашата връзка и той има принос.
Изненади му правя, подаръци. Показвам и казвам, че го обичам. И в същото време съм отхвърлена и унижена, когато ми каже не искам да правя секс. Бил дърт... Пускала съм му клипчета на бабата и дядото на възраст вече и всеки ден го правят.
Не искам само да заспивам до него, пък да си получавам секса от друг. Винаги сме си правили всичко заедно. Мога да бъда с когото си поискам, и много пъти съм го казвала. Какво да ме държи с теб, когато се караме, щипем, и не правим секс. За мен връзката е 97 % секс.
Никаква възбуда не получавам преди секс, и ме боли, като го правим.
Възбуждам се от порно, но с лесбийки, които squirt-ват. Не знам защо, но наистина много ме възбужда и понякога се галя долу.
Някой може да каже, че съм лесби, но не съм. Та... Дори не знам какъв въпрос да задам по темата. Сложно е а не искам с друг, а ако си купя вибратор, и веднъж в седмицата няма да иска да го правим. Ще се засегне, че не ме задоволява достатъчно.

Коментари

1.   Мило момиче никой не заслужава да бъде унижаван и пренебрегван. Моя съвет е да го оставиш обичаш го, но това като че ли не е взаймно понякога обичта не е достатъчна. Имах подобна връзка и докато не се намеси 3ти човек оправия няма. Ние с моя приятел бяхме така и като видя че вече не му искам и че изпитвам отвращение от мен се уплаши че ще ме загуби и започна да ме иска но беше късно. Или го остави, или спри да си инициаторката