Споделена история от Секс и интимност

Споделяте ли на приятели за сексуалния ви живот?
Много често чета теми и се споменава “моя приятелка го прави”, “на мой приятел гаджето еди що си”. Мисля, че интимнистта е много важна, скъпа и съкровена, за да се разправя насам-натам. Това важи и за двата пола! Един мъж, който разправя пред приятели или познати какво е правил в леглото за мен е простак, дори Стефан Данаилов го каза. Но същото важи и за жените. Възмущават се на мъжете, но съберат ли се на кафе, разиграват дискусия тип Сексът и градът, което изобщо не трябва да се коментира с приятелки. Какво печелите като споделяте? Къде си го слагаме, какво обичаме и как го правим си е между мен и партньорът. Аз съм жена и не смятам, че на моите приятелки им е работа какво правя или харесвам в леглото. Нито приятелите на мъжа ми ги бърка. Много е грозно хора, как не се осъзнавате!

Коментари

1.   Винаги съм се чувствала гнусно, когато мои приятелки са обсъждали как правят секс. Сякаш го правят просто да се хвалят, а реално няма нищо кой знае какво в секса. Това си е нормално, естествено нещо, което всички са правили и ще правят. Според мен такива интимни неща е излишно да се споделят и аз си го обяснявам, че за тях това е само секс без любов.
Ж19

2.   Еми аз на двете си най-близки приятелки споделям понякога разни неща (не в пълни подробности, разбира се, и не е като да съм седнала на кафе с компания и да го развявам пред всички). Те са ми не по-малко близки като хора от партньора ми и с тях си споделям много.

3.   Който споделя, защо не даде на другите да пробват партньора, че да преценят? И на мен ми е страшно противно. Никой не го бърка какво правим в леглото.

4.   Не, не споделям. Моето мнение е, че трети човек няма място в подобни разговори. Ако ще и да любопитства, нека. Интимността и любовта си е само м/у двамата. :)

/Black_Woman/

5.   Най-добрата приятелка на жена ми се изпусна пред мен относно интимния ни живот с жена ми. И знае такива подробности, които само ние си знаем, как и правя френска, анален секс,... Питах жена ми откъде онази знае такива подробности. Тя ми отговори, че си споделят, голяма работа.Забраних и да го прави, но тя едва ли ще ме послуша.

6.   До №2 давай в същия дух и след време може да ревеш защотот някоя от твоите приятелки може да пробва с твоят приятел от женско любопитство.
При мъжете хваленето е избиване на комплекси при жените от тъпота.

7.   Споделянето може да ви изиграе някога лоша шега. Ще ви опиша случка от моя живот която е на 100 % истинска. Имах приятелка която обожаваше френската любов. Стигаше до 3-4 оргазъма след 5-10 мин лизане. И така тя беше споделила за това нещо с близка приятелка с която и аз се познавах покрай нея много добре. Тя нейната позната много искала и нея така да я правят обаче нейния не му харесвало и никога не били правили френска. След време когато вече не бяхме заедно тази мацка дойде при мене и директно ми сподели какво знае и си поиска френска. Бяха още във връзка с нейния и единственото което я е спирало по рано да си поиска било че не искала да прави номер на приятелката си. Няма да влизам в подробности само ще кажа че покрай френската имаше и ездачка, мисионерска, задна и още много неща. Около година тайно се виждахме и после заминаха за чужбина. Така че внимавайте какво споделяте. Дядо ми казваше че един гледа сватба друг брадва

8.   Жените са не само по-приказливи относно секса който правят с различни мъже,но и доста поукрасяват нещата и винаги се представят като тигрици

9.   Ние с приятелки споделяме кой кого обича, харесва и подобни. За секс не, той секса е навсякъде вече и какво има да му се говори - хората се наситиха да слушат за това. Споделям твоето мнение иначе. За мен е просташко и жени да псуват и да пият бира по улиците, но е масово.

12.   Никога!
Това само безгръбначните го правят...

13.   В никакъв случай. А ако питаш подобно нещо, е нездраво любопитство и червена лампичка. Пък и когато имаш сериозен и готин мъж до себе си, приятелките - по-надалеч. Завиждат.
Личен опит

14.   Споделям повече с приятели мъже, с жените мога да разкажа случка, но няма да конкретизирам човека. Пазя си територията, все пак ;) Нещо като правило ми е да казвам само хубавото, тоест, ако мога да го похваля. Знам, че сигурно на някои хора пак няма да им е приятно... Но пък аз се кефя на някакви случки и като ги споделя на другите ми става още по-готино. Направо си ми е кеф да се похваля, тези неща винаги са ми носели допълнителна наслада.

Ж31

16.   Всъщност съм много изненадан, че едва има позитивни коментари по темата. Аз съм на мнение, че много агресивно гледате на въпроса. Говорите с общи термини и виждате света черно и бяло. А важното е в сивото. Много ясно, че е просташко да се хвалиш след вечер с жена, която ти се е доверила интимно и да разправяш, но не смятам, че е ненормално да споделяш с най-добър приятел/приятелка какво се случва в живота и връзката ти без подробности. Хората така си сверяват часовника, чувстват се по-нормално относно това, което правят, особено защото в България е силно насаден един срам от сексуалното и много хора още страдат от угризения, че едва ли не трябва да се крият, че обичат активно и страстно. Много идеи за в леглото може да дойдат от разговор с приятел/ка, в който те дискретно намекват, че са пробвали на ново място и всъщност им е харесало много (например) или приятели, които просто си споделят, че са щастливи и задоволени във връзката си. На никой не му трябват детайлите от креватните ви изпълнения, но понякога е много полезно да си обмениш мнения или идеи с близък приятел/ка, да се поогледаш какво е нормално да се прави, ако си неопитен и да се почувстваш част от колектива щастливи, задоволени и напълно нормални хора, които правят естествени и красиви неща с половинките си. Не смятам, че е лошо и съм на мнение, че някакво криене и потайност само подсилват чувството за срам и вина, все едно трябва да се криеш като престъпник и правят стигмата, която вече е крайно време да изчезне, по-силна.

17.   кво лошо има в това. едни се хвалят със сексуалното си щастие, други се оплакват със сексуалните си проблеми и търсят помощ от приятел за съвет как да опитат да оправят нещата и да бъдат задоволени и щастливи. в спора и разговорите се ражда истината. все пак сме социални същества и приятелите са насреща. хората са различни но всеки има право да намери начин да бъде щастлив, всички правят секс така че не мисля че е проблем. трябва да се говори, с мълчание стигате до тоя сайт, все пак психиатрите са скъпи и не всеки може или иска да ходи при тях.... забравете срама и споделете проблема си, може да откриете сто решения с нечия помощ...

18.   Ние сме четири приятелки, и уж не си споделяме подробности. Но сега като се замисля, аз знам за всяка от тях какво харесва: за изневерите им, на коя и закъснява цикъла, коя прави анален, една дори е правила тройка, но без мъжа и,... И уж не си споделяме.

19.   В никакъв случай.
Веднъж приятелка ми подхвърли как нейния си искал всяка вечер, а тя - не, но подхванел ли я, възбуждала се и ставала работата...
Не помня някога да съм се чувствала по-некомфортно в живота си... Нямам място под завивките им и тогава се зарекох директно да отбивам или направо да режа всеки един опит за подобни откровения...
От мен пък съвсем да не се очакват сексуални излияния...
Всичко обаче си казвам и искам от мъжа ми, с него задръжки нямам...

20.   Никога не съм имала такива приятелки, които да споделят толкова лични неща. Може би защото и аз не споделям.

21.   Ами че нали затова си приятелите... Да си споделяте всичко, което ви вълнува, всичко, което ви терзае, всичко, което е фактор в живота ви... Сексът е неотлъчна част от живота на всеки и аз съм на мнение, че няма нищо лошо в това да се споделя и коментира в приятелски кръг, имам сигурно поне дузина приятели и приятелки, с които обсъждаме тези неща, даваме си различни съвети за неща, които някои са опитали, на други тепърва им предстои да опитат примерно и ей такива работи... Изобщо, в комуникацията и споделянето няма нищо лошо!
М 22

22.   Сега като се замисля и ми излезе една случка с моя колежка,бяхме много близки и ми казваше някои доста пикантни неща от сексуалният и живот,и постоянно ме крънкаше и аз да и кажа нещичко,но аз така и не и казах нещо кой знае какво,веднъж дойде на работа в доста изморен вид и след като я питах какво става тя ми каза че е имала бурна нощ с доста перверзни игри,които не мисли да ми казва но след малко подпитване от моя страна ми каза че вечерта са излезнали на ресторант и когато са се прибрали е била страшно възбудена,правили са секс и по едно време много и се е пикаело и е решила да се испикае докато го правят,

23.   Ами като мислиш, че е интимно нещо за теб, не споделяй. А ако не искаш да знаеш сексуалните подробности от живота на твои познати, не се събирай с тях. Не е трудно.
Аз пък съм на мнение, че всеки сам решава какво да споделя и какво не с близки приятели. И туй не е работа на останалите.

24.   Жена съм и да споделям за сексуалния си живот. Имам си една две приятелки, които са по освободени на тази тема и с тях мога да говоря в подробности. С други приятелки, които не обичат да говорят за това само с една две думи казвам става, не става, върви, не върви. Просто при мен така се получава, че с приятелките ми имаме тотално различен вкус за мъже и няма как или почти няма те да приискат да са с мой мъж.

25.   Общи приказки, да, но нищо конкретно. Само веднъж най-близката ми приятелка сподели, че от скоро с мъжа и правят анален секс и било супер яко. Само дето не припаднах! Жена на 37 г., а тепърва открива аналния секс...!? Пита ме, дали е нормално да и се иска често отзад. Направих се на задръстена, че още не съм опитала. Тя се почувства горда, че е по-напред от мен, и дори ми даде съвети как да го направя. Едва я изтърпях!

26.   Как ще споделям, ние сме мръсници до един. Ще липсвам в командировка и ще напънат сърничката, ако им я изрекламирам. И без това я гледат като тенекиджии, макар дъртите да са си долни чикиджии. После всичките сме такива лъжци, че всичко споделено
ще бъде подложено и на съмнение освен подигравките. Жените като пийнете сте по разхлопани когато сте сред свой дамски кръг- дочувал съм случайно коментари и съм почервенявал от срам- такива неща не може да излизат от тези уста- майки сте все пак повечето от Вас!

27.   От кога аналният секс е задължение? Аз съм на 40 и не съм го правила, няма и да го правя.

28.   Аз съжалявам, че го направих. Споделих нещо лично, свързано с една моя афера с колега, пред най-добрата си приятелка. Тя пък го разправяли на съпруга си. Той от негова страна на мъжа ми. Сега децата ми живеят с ман без баща си. А, обичам съпруга си, с онзи беше просто афера и нищо повече.

29.   До 28
Съжалявам, че са те изпортили...
Никога, при никакви условия, не бих споделила за моя забежка на когото и да било...
Най-голямо недоверие точно към приятелките - между жени винаги има завист, факт!
Ако имам нещо с чужд мъж, ще си го изживея скришно и на макс и никой няма да научи, никога!
Изгубила си семейството си, но не и приятелка, да знаеш!
Желая ти късмет занапред!

30.   Сексът е нещо интимно и той остава между двама души. Жена съм, но не мога да разбера тези жени, които обсъждат сексуалния си живот, а да не говорим за извънбрачните връзки.
Същото се отнася и за мъжете. И те не са по-малки клюкари. Един колега преспал с една колежка на едно парти. На другия ден решил да се похвали пред приятели-колеги. Обяснявал как викала, как пъшкала, каква свирка му правила, каква татуировка имала и т. н. На следващата седмица вече всички знаехме. Някои от мъжете започнаха да я бъзикат. Самата тя се почувства в неловко положение и напусна работа тихомълком, огорчена и под страх да не разбере мъжът и.
Такова вид споделяне на е игра с огъня.

31.   Мъж на 37 съм. Не споделям интимни подробности за това как със съпругата ми правим секс. Едно време като чукнехме некое курве си споделяхме дори с подробности, но откакто всички се изпоженихме, не споделяме какво и как правим в леглото с жените си. Най-много да си кажем колко често го правим, но как в какви пози, по колко, орални ласки не. Без никакви пдробности. Мисля, че това е нормално. Честно казано, също не изгарям от желание да знам нашите семейни приятели как се забавляват в леглото.

32.   Хваленето при мъжете е абсолютно избиване на комплекси. В 90% от случаите даже нещата, които разказват не са истина или силно преувеличени. Аз съм мъж на 30. Не съм обвързан, но се срещам с различни жени. Пред никой и за нищо не давам подробности за интимния си живот. Дори тази тема ми е безинтересна, че дори дразнеща. Мои познати знаят, че се виждам с различни и на някои им е странно, че не си разправям историите. Ами те са си лично мои. Защо трябва да разправям и да се хваля, особено пък пред хора, които пипат жена веднъж на високосна, но на думи вчера са били с Адриана Лима, а днес с Кармен Електра.

33.   Браво н. 32. Много си точен, надявам се да има повече такива мъже като теб. Мен лично ме е страх от клюкарство, позволявам да подхвърля някоя мотивираща реплика на моята приятелка, която е без връзка. Всъщност бих си споделила, но ме е страх, че няма да си остане тайна. Ж. 44

34.   Споделяла съм един-два пъти интимни неща с една която мислех за близка а се оказа, че ме е разнесла където свари. Лошото е, че се усетих след години каква е, а и други лични неща съм казвала и ако знаете колко съжалявам...
Научих урок за цял живот, жалко че стана по трудния начин.

36.   Жена ми и нейната приятелка си споделят всичко, дори и пред мен не се притесняват да си говорят и да ме питат какво мисля. Честно казано това подобри значително сексуалния живот и връзката на нейната приятелка, така че не е толкова лошо да се споделя, но не трябва да е тайно от партньора.

37.   Обсъждаме. Обаче обсъждаме проститутки, разни гаджета от по-младите години, кой каква си е хванал из нета, кой какво е дръпнал докато е бил командировка по чужбина и разни такива. За жените и по-дългосрочните приятелки на приятелите си не знам нищо.

38.   Всеки плаща за дяволъка си рано или късно. За съжаление не го осъзнаваме, когато го правим. На 37 г. съм, разведена, сама с две деца. Бившият ми съпруг е в чужбина. Няма да ви обяснявам колко ми е тежко, а обичах съпруга си и продължавам да го обичам. И защо се стигна до тук - заради една моя глупост / забежка на едно парти, където бях и пияна. А колегата ми се хвалел на следващия ден пред всички, пък и клипчета показвал... Къде ми е бил акъла? Децата ми реват и искат баща си..
Пазете семействата си!