Споделена история от Секс и интимност

Орална любов - болести?
Здравейте. Правих орална любов преди 2 месеца на мъж без презерватив. Не съм гълтала сперма и на мъжа нямаше раничка! Нямала съм никакви симптоми. Сега от скоро 1 седмица нещо на сливиците ми са се разранили сякаш. Не ме болят и нямам проблем с преглъщането. Дали това е симптом за някоя болест?

Коментари

1.   Тук няма доктори? ! Ако има мисля, че пак ще е нужен някой преглед. Ако се съмняваш иди, ама може и да е внушение :)

Лилия

2.   На мен ми е излизъл херпес на устата от оралната любов

3.   От авторката: Четох из нета симтпом засягащ сливиците е сифилиса. Дали не съм пипнала тая болест? А за лекар не мога поради ред причини... Не ми личи като твърд шанкър а са няколко ранички... На другата сливица имам нещо като вдлъбнато място около 1 см диаметър, не е рана. Направо психясах от притенесние :(

4.   Може да получиш фарингит и ред други при депониране на сперма в устната кухина. Все пак за два месеца не мислиш ли, че е по-възможно да си настинала или прекалила със сладоледа през лятото?

5.   Ами миличка, за да се успокоиш друг начин освен да посетиш лекар няма. Тук, който и каквото да ти каже няма да може да те успокои.

Лилия

6.   Сладолед рядко ям, но безалкохолно много пия, всеки ден по 1-2 литра. Дали е от това?

7.   Да не сме врачки или екстрасенси? Прави гарагара с разредан разтвор на йодасепт /на децата си го давам, стига да е около една супане лъжица на чаша вода - т.е. да не е много силен/ за децинфекция, изчекай и не ти ли мине ходи на лекар. И следващият път внимавай какво лапаш!

8.   Днес като се събудих и видях че повече се е разрастнало! Подобие на това е, но доста по малко. http://www. healthhype. com/wp-content/uploads/normal_healthy_throat_tonsils. jpg
Моля модераторите да не го трият! :(

9.   Ами вземи си 10 лева и отивай на лекар, че да не стане по - зле. :) И другият път, както каза номер 7, внимавай какво лапаш. :)

10.   На лекар ще отида, но по нататък. Но ако някой знае да каже дали това може да е сифилис. Четох че трябва да е твърд шанкър ама на мен това не ми прилича на това... Аз изобщо нямам надигнати пъпки или нещо такова, напротив имам подобие на дупки. Моля някой който разбира от тези неща да каже, нали за това а направен тоя сайт.

11.   Ти прочете ли заглавието на карртинката, която ни пусна да гледаме? Защото то се превежда като нормални здрави сливици...
Лола

12.   Това е изключително опасно, даже води и до смърт това е симптома на изсъхналите сливици. Дете мое има само едно спасение за теб следващият пат ГЪЛТАЙ. И така след около 50-60 години ще се оправиш и даже ще ми благодариш.

13.   Хахаха, 12, ужасен си :D

14.   Каква е причината за да не отидеш на лекър, колкото по рано отидеш толкова по добре ще е за теб може всичко да е.