Споделена история от Секс и интимност

Свършване на мъж при анален масаж на жена
Пиша историята, за да споделя нещо по мое мнение малко необичайно. От няколко дни с половинката ми правим анален секс. Учудващо за мен (жена съм), успях сравнително лесно да се отпусна, за да проникне без болка. Удоволствие особено ми достави как нежно преодолява съпротивата на сфинктерните мускули, без да бърза, по-внимателен от всякога (и на двама ни беше за пръв път).

При самата подготвителна игра той започна с нещо много приятно, подобно на масаж - постави пениса си така че ствола да бъде между бузите на дупето ми, а главичката - да опира точно в ануса, без да натиска. Движеше се пръзгайки се по бузите нагоре надолу и докосването на нежната кожа на главичката върху ануса ми беше невероятно приятно.

Това заедно с очакването на проникването ми донесе много силна възбуда. При това триене той успя да свърши два пъти последователно, което много ме учуди. Мислех, че самото проникване при анален секс би трябвало да му харесва повече, а той си умираше да ме притисне с цялата си тежест (което аз също намирам за много възбуждащо) и да плъзга пениса си по дупето ми.

Иначе самият анален секс с него също ми хареса, но така той не успя да свърши, понеже може би беше твърде внимателен и не си позволи да забърза темпото. Ще се радвам да споделите вашия опит относно свършването при анален секс и коментарите, които е провокирала описаната от мен предварителна игра.

Коментари

1.   Значи и аз сам сваршвал така това е много приятно нещо поне за мен а така като гледам и за приятеля ти , няма нищо очудващо че е сваршил така :)

2.   Ами ние правим анален секс често в края на акта, който между другото при нас продължава доста врема /час и половина/. По хигиенни причини и като начин за пазене. Накрая съм особено възбудена, въпреки че преди това съм свършила, въпреки възбудата е по-тясно и когато накрая той проникне свършва без да се притеснява, а аз също, като често си помагам отпред. За нас е възбуждащ и чудесен начин да изпитаме едновременно оргазъм.

3.   Аз също съм привърженичка на аналния секс (без да прекалявам естествено). С приятеля ми го правим 5-6 пъти месечно и е кеф и за двамата. Относно описаната от теб игра- да, практикували сме я и той ми е споделял, че му харесва дори повече от свирка например. Свършва си отзад без да се притесняваме, а няколко пъти сме получавали оргазъм заедно! Така че докато се радва на дупето ти, ти леко си стимулирай клитора и удоволствието ще е върховноооо!

4.   Приятеля ми постоянно иска да ми свършва в устата, от както ме дадох веднъж. Опасно ли е да го прави без кондом? !
Мисля си че може да има и други партньори.

5.   Скъпа не е опасно, защото стомаха разяжда сички бактерии.

6.   До 5, не съм ти скъпа. Мъж съм!

8.   До 6. При гейовете е по опастно да пият семенна течност

9.   Ха-ха-ха-хаааааа... № 5 направо изкърти мивките :)))

10.   Към авторката: сигурно не е успял да свърши, защото преди това казваш, че 2 пъти се е изпразнил. Иначе моя приятел много обича да ми свършва в дупето. Аз също обичам. Следващия път нека проникне без преди това да се е изразвал и ще видиш как бързо ще ти го напълни... :)