Споделена история от Секс и интимност

Дали да го направя?
Здравейте. Пиша отново, за жалост.
Приятелят ми не ме иска, отказва ми секс, държи се гадно. И може отново да ме тикне в чужди ръце както преди години. Но чак тогава разбра, че в него е проблема.
Лющи му се главичката, не спазва идеална хигиена, като мен. Аз съм по два пъти в банята и пак засъждам бактерии и течения.
Разликата ни е в годините и сексуалния опит, по-голям е и повече секс е правил.
Отвращава ме как ми се хвали с колко бил спал, той с мене Толкова секс е правил, че и помен няма от друга..
Ходим на море, разходки, дискотеки. И все като пие, не го правим.
Напоследък не желая така силно да правя секс, може би с него.
Не стига, че никога не ме подготвя преди секс, много ме боли и имам малко кръв.
И говорим за това, че на мен много ми се прави, пък той ми казва върви да се чукаш, ку**о.
За мен не е нормално да ми говори така, защото една жена ако обича някой няма да му изневери защото другия е по-хубав, а защото ѝ липсва нещо.
Та да си намеря ли друг, или да се оглеждам, за нещо сериозно... Не знам обичам го, но понякога ме Отвращава.

Коментари

1.   Боже, това ли било любовта ? Аз пък като пълен балък си мислех че значи уважение, обич и разбиране.
А сега сериозно - какво изобщо правиш с това момче като е ясно че на него му е през оная работа за теб. Какво точно му обичаш - хигиената, грубостта в леглото, лошото отношение и обидите или факта че те отвращава ?
Вземи осъзнай че си чисто и просто зависима, най-вероятно от навик. Като се разделите няма да свърши света, нито пък ще умреш от това че си сама за известно време. За една нормална жена винаги има кандидати, камо ли пък за такава която не са прави на света вода.
Между другото - ако започнеш да се "оглеждаш, ослушваш, намираш" и тем подобни преди да си се разделила с настоящия, тогава заслужаваш каквото отношение получаваш. Има правилен начин да се вършат нещата и то не е зад нечий гръб, дори да е на някой отвратителен егоист като приятеля ти.

2.   Такъв индивид не ти трябва .

3.   намери си нормален мъж,зарязвай го тоя боклук

4.   Господи... прибери си вересиите, Господи!

5.   Той не ми изглежда нормален, ама и ти не си идеална. :)
Натикал те е в ръцете на друг с това, че ти отказва секс, ама от кога секса е най важен за една жена. Аз си мислех, че искат любов, отношение и такива неща, за пръв път чувам, че някой те тика в ръцете на друг само, защото теб те сърби.
Проблема е в него, че няма отношение към теб, това отивай да се ... си е извън пътя, хигиената също въобще сигурна ли си, че тия бактерии не ги прихващаш от него, говорила ли си с гинеколога си и съответно с партньора ако има възможността да е така. Другото в тази връзка Пери бельото си с гореща вода и глади, защото така лекуваш едни ама то ако няма дизинфекция те пак ще се появят.
Това с кръв и т.н. вие въобще защо сте заедно от свикване ли като не се разбирате тогава защо?
Помисли дали ни представи най лошото и дали въобще има хубави и сама реши какво трябва да правиш, но това така представено изглежда все едно сте заедно за да се чукате и толкова а нямате уважение изобщо един към друг и ви е все тая за другия.

6.   Аз съм мъж,търся приятел точно като твоя.Ако още ти се дърви може да ми го предоставиш.

7.   Има малко повече инфо в другата ми история, като цяло писах и чаках 7дни и не беше качена. Като цяло е с заглавие Приятелят ми не ме иска.
Благодаря Ви за бързите отзиви.

Като цяло любовта винаги е била компромиси, преглъщане и добрина..

8.   До номер 1
Нещата стоят по малко сложен начин. Трябва известно време още да съм с него, защото живея с него и няма къде да отида.
Имам да уча и поне малко разчитам на него, защото за жалост
си нямам никого..
Никога не ми е липсвало внимание, но само от другите мъже.
Гледат ме, заговарят ме, натискат ми се но аз съм само с него. На един банкет един ми го бутнаха на дансинга да играе с мен, аз не го отрази танцувах с приятеля ми.
На друго събиране един танцуваше с мен, негов приятел беше, и ми казва приятелят ти не става да играе с теб. Пък момчето танцуваше с мен сякаш той ми е приятел, държеше ме за ръцете, за романтичен танц, пя ми, аз не обърнах особенно внимание, защото всички се държаха странно тогава, и просто танцувахме. Гледах постоянно погледа на приятеля ми, защото ми беше много неудобно да му кажа на момчето, че не ми се танцува. Бил зарязан преди време и страда, и ми беше гадно, че кой знае какво си мисли за мен и за приятеля ми.

9.   На мен ми стана гнусно само като чета, ти как можеш да се ч-каш с този кирливец? Че той като няма елементарни хигиенни навици, няма възпитание, нито уважение към теб за какво го обичаш? Толкова ли си изпаднала и жалка? Ако имаш някакво самоуважение, зарежи го и си намери нещо по-добро. И те съветвам да не го описваш пред новия, защото няма да си създаде добро мнение и за теб.

10.   Сама не се уважаваш, искаш той да те уважава.Ей,как търпите всякакви извращения заради някой си, все едно е единствен и неповторим! Защо смятате, че неговите желания са повече от вашите? Ако някой ми каже такива думи- прав му път! Всеки си има достойнство и предели. Спри да гледаш на този като на принц и господар, и мисли за себе си. Като не се чувстваш добре с него, и няма изгледи за подобрение, ами напускаш го и така. Има хиляди като твоя човечета, но има и съвсем други.

11.   Махай го не знам защо още стоиш с него щом се отнася с теб като с парцал???

12.   Прочетете и другата ми история..
Така
До номер 5
Не ме е натикал в чужди ръце само защото ми отказва секс, за жалост причините са много и преди години много не мислих.
В момента мога да кажа, че ми липсва ужасно много любов.
Липсва ми хубава дума, хубави целувки навсякъде, малко сметана по коремчето и гърдите... и малко хубав секс, в който не просто ми го вкарва.... Искам от онзи див, страстен секс с много Чувства и оргазми.
От авторката

13.   Авторке какво точно търсиш като отговор изобщо? Тези неща няма да ги намериш при настоящия ти приятел, ако в момента ги няма. Дори да има подобрение ще е временно, типично в такива случаи. Да не говорим че те обижда и тем подобни. Я имай малко достойнство и го зарежи, да видим коя друга ще му търпи поведението. За обич тук дума не може да става, та той елементарно уважение няма дори.

14.   Много Ви е лесно пред клавиатурата на Вас.
Казвам Ви, че за в момента нямам друг избор. Ако четете коментарите ми, няма да има безсмислени коментари от рода нс: "зарежи го..".

Авторката