Споделена история от Секс и интимност

Има ли в България Gloryhole
Здравейте, искам да попитам в България по големите градове има ли някъде на живо по клубове или заведения Gloryhole ?
За незнаещите какво е Gloryhole ще уточня че това е кабинка в която влиза жената, там по стените има дупка или дупки и през някоя дупка мъж си пъха пишката и жената почва да му духа или да го масажира с ръка, даже по клипове съм виждал как си сваля дрехите и сама се нанизва на мъжа. Цялата тази история е абсолютно анонимна, никой на никого не вижда лицето визуално или да се запознават. Всичко се случва само и единствено през малката дупка на стената. Така че след като приключат всеки се облича и омита без да е познавал другия и дори да се срещнат на другия ден на улицата няма да се разпознаят.
Та въпроса ми е има ли го това Gloryhole някъде по нашите географски ширини и някой правил ли го е по този начин ? Ако не у нас, поне в чужбина и да каже какви са му били впечатленията.

Коментари

2.   Във Франция ходих на такова нещо, но е скъпо. Иначе, да, не виждаш жената, задължително с презерватив. Първо ти прави френска, после си го слага отпред и накрая отзад. Според мен беше жена на средна възраст. Отпред беше халтава, но гъза и беше стегнат.

3.   Няма, защото това е противозаконно и не случайно порното в България е забранено. В Чешка република има такива клубове, но тук няма. Е, има двойки, които се снимат и качват в нета, обаче те нямат акъл в главите.

Гаро

4.   Има всичко, стига да знаеш къде да търсиш. Тези неща са тайни сами се сещате защо. Но българите сме мноогооо назад и много тесногръди в това отношение и в повечето де....

5.   Това проститутки лиса реално и плащаш ли си или просто някоя загоряла за секс идва и се дупи? Аз съм гледал по порно филмите, но не съм се задълбавам да търся информация.

6.   ем айде де , и аз търся , ама в бг май няма такова забавление

8.   Но.4, именно защото е тайно автора пита в тоя анонимен форум

11.   Аз гледах такъв клип където жената по едно време се махна и на нейно място застана един мустакат дядо. Та пича от другата страна продължаваше да се кефи докато дядото лакомо му засмукваше хуя. Късмет ти пожелавам с gloryhole-a авторе!

14.   Вие " модерните" осъзнавате ли това нещо колко е опасно? Ами не дай си боже ви, се лепне някой с болести? И как може да правите такова нещо с човек който не виждате? Това за мен е немислимо и отвратително. Но това е шанс за хора с милиарди комплекси, да бъдат интимни с някой! И това го наричате за модерно и напреднало? Ще се моля за вас!

Свален ангел

15.   №14, за тази хората са изобретили презерватив. Но иначе те разбирам - пошло е. Но все пак бих пробвал от любопитство, ако бях свободен. Някак е тръпка да прави секс с някой, който не виждаш.

19.   На мен пък не ми е интересно това-да не гледам партньора си е напълно абсурдно, все пак съм на 36, а на който му е кеф, да си търси такива услуги, а у нас едва ли го има това, пък веднъж гледах един такъв клип, но не ми хареса-не виждаш ли лицето на партньора, това не е истински секс, а е само някаква пародия!