Споделена история от Секс и интимност

Мъж на 42 и търся съвет
Здравейте, настъпи момента!

Аз съм на 42 год, живея в София и преди година приключих дълга връзка. От тогава живея самостоятелно и ми се преиска да си търся жени за сексуална връзка. Оказа се, че не мога да общувам много добре с жените, защото нямам голям опит с това. Не ми се е налагало да го правя толкова активно до сега, понеже с двете ми досегашни връзки, просто нещата се случиха с инициатива от другата страна.

Та какво правя... запознавам се и след два три дни директно ги каня да дойдат у нас. И те отказват. Набелязвам си някоя колежка и отново същото, говори с мен, но като я поканя отказва. Друг път във фейсбук започвам да пиша на някоя позната и като й напиша, че искам да я поканя у нас спира да пише или отказва.
Ще се радвам на вашите съвети и коментари, къде греша и как да насоча вниманието си, така че нещата да започнат да се случват.

Поздрави.

Коментари

1.   Аз мисля че много прибързваш. За да се случи това след 2-3 дни да я поканиш у вас трябва тя много да те харева и да е загоряла. Което се случва относително рядко. Така че по полека. Нужно е повече време и тренировки за общуване с жени. Има много сайтове как се общува с жени. Най-важно е да общуваш непринудено. Погрижи се за външния си вид, сложи си парфюм може и да не е оригинален достатъчно е жена да ти го избере ето ти причина да излезеш с някое момиче да ти избере парфюм. Никога недей кани жена на среща от социални мрежи. Трябва да предизвикаш интерес. А още по важно да задършиш вниманието й Докато не излезеш поне 2-3 пъти не я кани у вас и последно правилото до четвърта среща ако не ти пусне не се занимавай. Успех и по смело с общуването с жените.

2.   Ами разбират какво искаш, и не са глупави.Повечето жени не обичат да се гледа на тях като на средство за разтоварване на мъжа. И може да те мислят за някакъв психопат-не се познавате, и ти ги каниш. Създай някаква по-близка и трайна комуникация с някоя.

3.   Проститутките са за това. Само че трябва да си платиш, пък ти искаш чук-чук безплатно, както разбирам. Никоя уважаваща себе си жена няма да ти върже на поканата да разгледа интериора на апартамента ти с преспиване. Защото освен един гол секс (който може да предложи всеки), не предлагаш нищо - даже една вечеря или уикенд на спа, залез над морето от терасата на хубав хотел или нещо по-интересно. Искаш с трици маймуни да ловиш, както се казва.
№1 ме уби с тоя парфюм. Човече, парфюмите ги предлагат продавачките, има тестери и пр. За да го пожелаят не с парфюм, ами с феромони трябва да се пръска. :)))
Апропо, авторът да посети някой фитнес, писаха тук, че много помагал.

4.   На 42 години си, а разсъждаваш така? Не може, 2-3 пъти да си, си писал с някоя и да я каниш у вас. За нея това е обидно, и е ясно какво искаш от нея. И аз да съм, бих се притеснила, много си директен това отблъсква. Пиши си с нея, поне 2-3 седмици, може и месец, зависи какъв човек си търсиш. А номер 1, какво е това? Какво е това правило, че на четвъртата среща е трябвало жената да пуска? То може и на първа среща ама ако си Брад Пит ( на млади години) Или нещо такова. А пък ако си търсиш физическа връзка, отивай на платена жена, там няма да ти се налага, ни да си хубав, ни да общуваш.

Свален ангел

5.   От къде да знаят че си поредният валиумният изнасилвач бе човек, то сатана на мода да сипват в питието на момичетата преспивателно и хайде изнасилване с предмети , и фестинг и кракинг и какво ли не :)

6.   Имаш повечв от няколко правописни грешки, което оздава, че може би не си интелектуалец или бохем. Предвид възрастта ти, жените около теб, които са свободни, най-вероятно търсят обвързване с цел брак и деца, така че покана за първа среща у вас им звучи повече като ненгжиращ сека, отколкото като търся си пртньорка. В заивсимост от твоята цел предлгам да търсиш по-млади жени са идват на гости у вас на третия ден и по-улегнали жени, с които да го караш съвсем бавно, ако търсиш жена, с която евентуално да създадеш семейство. Успех

7.   Мен лично като жена това ,, Ела у нас,, още на втория, третия ден супер много ме дразни. И както е писано в предишен коментар трябва много да те хареса за да дойде. Или друг вариянт е да сте имали дълг чат, поне месец. Да сте се опознали по време на чата и тогава може да мине това с поканата у вас.

8.   Мисли за жената като за проект, който изисква време и усилия, за да бъде осъществен както трябва. Някой горе правилно отбеляза — ако не си започнал, сега е момента да се поглезиш с нов хранителен режим, редовни тренировки (може и със собствена тежест от вкъщи), хубави дрехи, подстрижка, нов парфюм. Инвестирай в себе си. Грижи се за здравето и физиката си, за хигиената си. Жените изключително забелязват това. За да лъхаш на алфа мъж, на успял мъж (нещо, което възбужда сексуалния апетит), направи каквото можеш, за да се превърнеш в една по-добра своя версия, както чисто физически, така и емоционално. Чети. Образовай се как функционира женското тяло и психика. Започни да се интересуваш повече от света на жените, от проблемите им, от трудностите, които срещат. Опознай ги, преди да ги поканиш в леглото. Знам, че като всеки нормален човек, се нуждаеш от секс, редовен и качествен, но за да постигнеш това, са нужни значителни промени. Подобрения в начина ти на мислене, във външния ти вид, в нагласата ти. Колкото повече бързаш, толкова по-самотен ще бъдеш сексуално. Жените изискват време, внимание, общуване, опознаване, дълбочина. Да, и тези, които ще бъдат просто сексуални партньорки за теб. Те също имат нужда от време и уважение. Засега подходът ти не е сработил, защото не си познавал начина, по който мисли една жена; нуждите й. Все още си съвсем в началото, но е важно да знаеш, че така, от главата за краката, може да се уредиш само с някоя много, много "изпаднала", разбирай доста непривлекателна представителка на нежния пол, без всякакво самочувствие, може би и хигиена. Едва ли това е представата ти за жената, с която ще споделяш интимни отношения. Запитай се как си представяш жената в това отношение за теб. После помисли дали такава жена (хубава, привлекателна, с добра сексуална култура, чиста) би се съгласила просто така за ден или два да си легне с някого?

Да, това е отговорът. :)
Време, труд и много работа.

9.   Ами, просто не си попаднал на подходяща. Вярно е, че избързваш, но ако някоя жена те харесва - ще откаже да дойде у вас, но няма да се откаже от теб. Явно или подбираш жени, които са обвързани или има нещо друго. Най-големи проблем след 30 годишна възраст е да разбереш коя жена е свободна.

Някой по-горе написа, че на твоята възраст жените искали обвързване - не го слушай - той явно е далеч от твоята възраст. :)