Споделена история от Секс и интимност

Кажете
Жена съм и искам да питам мъжете, кога ви е по хубаво по време на секс или като свършвате? !

Коментари

2.   И двете са хубави и различни,както се казва не може без Хепи Енд:)

3.   На мен ми харесват началото и края. Средата я правя, само да е доволна жената и да пусне пак следващия път. Но ако имаше как щях да я пропусна.

4.   По време на секс е много приятно, на свършване е невероятно. При свирка е супер също, може би някъде между двете, ако жената си знае работата.

5.   Началото на секса като се награбите и после свършването са най-яките моменти от секса за мен. Самият секс (възвратно-постъпателните движения) ми е 4-5 минути максимум хаха. Затова залагам на дълга любовна игра...

6.   Различни отговори ще получиш. Мен най ми е кеф да се празня в устата. М 29

7.   Вке едно да те питаме кога ти е по хубаво, по време на чукането или при оргазъма!? Когато се празня литвам като ангел, нали това търсим.

8.   Щом започне проникването …. чак до свършването все си е кеф.

9.   По време на любовната игра.
М31

10.   Някоя недоклатена набила единички, сякаш мъжа е грешен, ако му е кеф само от начало или само на края. То щото той си избира къде да му е кеф и не е физиология. Докарахме я човек да е виновен и за физиологията си.

11.   Все едно да те питам- кога ти е по приятно, докато готвиш вкусна манджа, или когато я ядеш.

12.   Когато истински ме желаят и когато има любов.

14.   Най-ми е хубаво, когато разбера, че жената наистина ме иска и трябва да го направи точно с мен, а секса е върха, когато тя е еблива и знае как да направи така, че и двамата да сме на седмото небе, когато свършваме!!!
Защото секса е за двама, а не за поединични удоволствия-егоистично е!

16.   14, много точен коментар, но за съжаление си го осрал със супер гнусното и отвращаващото прилагателно "еблива". Ако някой кандидат за леглото ми изпльоска тази дума, буквално на секундата ще избягам от него. Най-добре я махни от речника си, че ако попаднеш на такава като мен, ще има разочаровани.

Нищо лично, моля, не се обиждай, просто добронамерена забележка.

17.   16, така е. Може да я замени с "чувствена".

18.   Като ѝ го нахакам се чувствам като победител!
После като я окъпя с мъжко мляко и се чувствам господар!

19.   Секса е по-дълъг, повече ми харесва. Най-приятно ми е да виждам, че на жена ми и харесва.

24.   Млъквайте с това "еблива" било отвратително. Това е начин за изразяване искрено, само карате хората да заменят думите си, да крият истината, сички станаха пасивно агресиви от ван, не може да чуеш истинските мисли на хората от ваште прости забележки!!!!! Аре усещайте се вече, че 1 истински човек не мога да срещна, само по сайтове ги слушам за истинските чувства и какво крият в себе си, щото само забележки им правят и им създават задръжки. Замълчете вече!!!

25.   ми то се мени, в зависимост, обстоятелства, жена, място, полутвърд ли съм вече, колко ми се иска и т. н.

Но да речем следното:
преди да започнем още като сме с дрехи, но знаем на къде се движат нещата.
докато се обарваме с дрехи или полу съблечени
докато се приготвяме за проникване, може тя да ми го докосва нежно в това време (втвърдих се докато пиша, означава че съм искрен в написаното)
как ме гледа преди да проникна и докато ми се приготвям докато ме докосва нежно
как си разтваря краката сама готова, всякаш ми казва "леле как го искам", държание, което не ми изисква аз да "се боря да се случат нещата, а то да ме дърпа", тя да е предразположена да го прави преди и да си помисля, че го искам, защото иска да го направи с нейно желание, а не с мое.
да показва държание, с което казва не "пускам ти айде, е*и ме", а идвамата си пускаме, ще се потопим в сексуалните желания и идвамата всякаш сме забравили че "срам" съществува ще направим всякакво физицеско действие, което чувствата ни създават.
Да го вкарвам и да й чета езика на тялото какво казва как реагира от това как й го вкарвам.
Да я гледам как бавно се разтвара в това, което чувства, докато усещам как пенисът ми от твърд прескача в напомпан заради голямата възбуда, която ми създава докато я гледам колко й е добре(авторке или други, да не сте посмели дори да се опитвате да симулирате такова нещо! ).
Забавям до стоп почти и не искам да свършвам, след свършване, сичко свършва.

НДНВ