Споделена история от Секс и интимност

Прави ужасен секс, мързи го.
Здравейте, на 25 г. Ж. Имам брак от три години. От 4 сме заедно със съпруга ми. Когато правих секс за първи път, беше именно с него. В началото беше хубаво, до колкото мога да преценя, защото не съм била с други мъже. Галеше ме, пипаше ме, целуваме ме навсякъде. Ако има значение не съм нито дебела, нито грозна, дори да звучи нескромно, на работното място, колегите ми постоянно ми правят комплименти и ме охажват и всъщност, май ми е приятно. От доста време, може би три години секса с мъжа ми, то дори не може да се нарече секс, е някаква трагедия. Лежим например и той си го изважда и директно смъква ми малко панталона, вкарва го пет, шест пъти и ляга да му правя свирка, харесва му да свършва по лицето ми и да му духам, личи че му харесва, но за секс го мързи, а аз и не го карам. Наскоро имах едно изживяване, ако мога така да го нарека с един познат, беше само натискане и целуване и спрях до там защото не исках да правя друго. Почувствах се много желана, невероятно още усещам ръцете му по мен. Мъжа ми си няма любовница, това е очевидно за мен, той дори не се заглежда, и винаги избягва да излиза без мен. Твърди, че много ме обича и винаги ме целува, гушка, но в секса вече всичко е много различно. Той не знае, че е единствения мъж, с който съм спала. Когато го направихме, просто не му казах, че съм девствена. Искам да изпитан това невероятно чувство, да се отдам на желанието., но с него не става. А в същото време ми е казал, че ако преспя с друг, всичко между нас приключва.

Коментари

2.   Интересно как не е разбрал, че си девствена :Д

3.   Секса не е само свирки и тем подобни глупости. А ти къде си ? Някъде по-назад ? Зарежи го или не му обръщай внимание и тогава да го видим. Баси, ей, егоиста ти и с егоист.. Кви са тия мъже, бе.

4.   Защо не си говорите? И хем не си спала с друг, но си се натискала?

7.   Не е задължително да разбира. Най- небиещо на очи време за изневерява е в понеделник, 11 ч. Така, че вземете си отпуска един ден и готово, ще се насладиш и спомена ще те топли цяла зима:)

8.   Ръжда и жена тръгнат ли... Още една, която иска някой да и даде лиценз за изневяра.

9.   Казваш,че прави ужасен секс, тогава какво от това,че между вас всичко ще приключи? И щом си,се натискала рано или късно ще направиш и другото. И със какъв акъл, си се омъжила за първия с който си преспала? Направо се учудих. Говори със него откровено, ако не се оправят нещата разкарай го- защото накрая долната ще излезеш ти и,виновната за всичко.

Свален ангел

10.   Е как да не знае че е единственият мъж с който си спала? Та щом си била девствена като сте го правили за първи път нали си пуснала кръв??? Колко пъти можи да се спука една череша?

Много рано сте се взели. Склонна си да му изневерищ.

Говори с него за секса и какво става в живота ти. Включително за това че ти свалят, а ти искаш да се чевстваш жилана и от него. Нама как да стане иначе,

11.   Пак не мога да ви разбера жените? Предпочитате да изневерявате, но да продължавате да живеете в ужасен брак. Няма логика?
Какво те задържа при този човек? Не пишеш дали имате деца? Не виждам никаква причина да живеете заедно.

12.   Същият проблем но съм мъж жена ми не иска и да чуе за секс аз съм на 29 тя на 24 .... Или иска да свърша за 2минути ... Ако имам жена като теб всеки ден всяка минута,ще я побърквам

13.   Всичко между вас ВЕЧЕ Е приключило. И то не само по негова вина. Но който има сливи в устата и не може да говори за проблемите, ще си има развод в последствие.

А сега сериозно - ти изобщо опита ли да поговориш с него за проблема ? Или очакваш сам да ти прочете мислите ? А навярно и ти сама не се стараеш много, понеже го имаш за даденост. Защото това "лежим например" изобщо не звучи като прелюдия към секс.

Пък познатия ти е интересен, защото на него си му интересна, понеже не е спал с теб. Когато му омръзнеш, ще си отново в същото положение. Така че по-добре си опичай акъла ако искаш да ти вървят нещата. Ако не можете да сте искрени със съпруга ти, то брака ви е обречен поначало.

14.   Към №7! В 11 часа също е опасно, през работно време е, или шефа ще разбере или някой друг.Най безопасно е по време на обяда, всички мислят само за мамбо, а ти вместо мамбо получаваш македонска наденица. Успех!

15.   Номер 12, и аз съм така с моя мъж, на 25 години сме, той все е изморен за секс, а аз толкова искам, да можех да те срещна ;)

16.   Десетки години жените се дърпахте за секс - сега ще стоите на сухо!

17.   Какво пък,природата си иска нейното.Който не е консумирал преди брака,го прави след него.И в тая работа се събира рутина и мъдрост както в всяка друга.Готова си за изневяра,ама пък си е нормално,жив човек си,а живота си минава.Само че с разум го направи,и с човек който ти пасва...

18.   Защото е развеждач и осигурява стандарт. Чукачите осигуряват емоции. Ето защо е с него и ще му никнат рога до небето.

19.   Както винаги. Първо се почва с това, че мъжа не става и после видиш ли се появяват колеги, познати..
Само натискане било, щото тя не е такава. Ама аз не съм такава жена.
Абе я си кажи, че ти се ебе с други, та две не виждаш.
Омъжила се на 20 години после реве. Някой виновен ли ти е. Ебе ви се с различни, ама по типично женски начин прехвърляте вината на мъжете.
Наполеон го е казал: Всички жени са курви, с изключение на майка ми, но да не забравяме, че и тя е жена.
Аз казвам: Жената не е твоя, само е твой ред.

21.   Не става ясно какво иска автора....съвет..решение...разрешение...лиценз или оправдание. Да изпиташ невероятното чувство на сливането е въпрос на двама. Ако няма втори се търси....някой така си умират без да намерят ...а и сексът за мн хора не е на първо място....голямото нещо е Любовта... А тя е необяснима

23.   Аз съм на 25 години също, Ж. Твоя мъж нещо не се старае, гледа ди си вземе каквото иска и за тебе не го интересува. Такива мъже аз ги наричам егоисти. Единствения начин е да му кажеш, че не ти стига това което той ти дава. И тук няма място за обиьдане или тем подобни. Задай му контра въпрос- ако ти не му правиш свирки или не правиш това каквото той харесва, дали той няма да се чувства пренабрегнат и до колко секса ще му хареса. Аз такива не ги търпя, или започват да се стараят, или чао. Щом аз се старая за тях, значи и тя трябва за мен.

24.   Ми никой не те е карал да се хванеш за първия срещнат. Явно си била отчаяна. Ако имаше малко опит в секса, щеше да разбереш, че е зле от самото начало. Аз и преди секса се ориентирам, само по поведението даже и после пробвам да видя за какво става дума. С времето не става по добър секса и тука не е до напасяане при вас. Просто той също е неопитен и също е зле в леглото. Между другото, целувките са си целувки и това не е секс. Явно твоите представи за готин секс са се базирали на филмите до тоя момент. Ако ти се случи с някой наистина хубав секс, щеше видиш за какво говорим. В момента с мъжа ти нищо не правите реално. 5-6 вкарвани не е секс, това е отбиване на номера.

25.   Единственото което ще кажа е че за мен ти си една курва. Била се натискала с друг и ти е харесало.. Както някой отгоре каза две не гледаш, ебе ти се. Има си мъж, а тръгнала да се натиска с първия срещнат. Ти вече си изневерила и мъжа ти не заслужава подобна курва като тебе, аман от вас. Еби се с който искаш, човека не заслужава да му слагаш рога, който най-вероятно ще продължат да растът. Боклук, еднакви сте.

LinkinXZ

27.   За секс трябват двама. Ако е ужасен, вина имат и двамата. Но като изчезне магията, не остава друго, освен ако не е някъде навън. Кажи си, пофоворете, натам, въя функция на резултата! Защо не се отдаде на колвгта? Значи още обичаш мъжа си и не всичко е загубено :)

29.   На всеки му харесва да е харесван.
Не виждам бъдеще заедно, прекалено млада си, не бързай с децата.
С всеки брак, секса се променя, страст има само в началото. Въпрос на време е да преспш с друг.

30.   19 Много грубо, да не би мъжете да са верни на една, да не поглеждат и желаят чуждо.
Като са такива хвани си мъж...
Мъжете като се сдобият жена и забравят за нея, вече са я спечелили, не е нужно да се напъват и стараят. Много бракове бързо се рушат, когато се реши че битката е спечелена.

31.   Какво стана с женските претенции и подценяващи изрази към секса като "един гол секс" и подобни и с дърпането и с "той иска САМО секс". Явно като опре ножа до кокала секса изведнъж става най-важното а всичко останало минава на заден план. Хубавия секс НЕ е даденост, като искате хубав секс значи го слагате като приоритет ЗА СМЕТКА НА ДРУГИ НЕЩА а не да гледате други неща, да затруднявате процеса а после да се оплаквате от липсата на хубав секс.

33.   Остави ти човека, не искал, ами ти ако се държиш като к..ва как да иска. Сърбите и той сигурно се е усетил човека , спокойно!! Нали имаш много ухажори, нападай ги тях един по един, дано се наситиш

34.   Побързахте да я наречете курва. Моят съвет е да го зарежеш, докато нямате деца, че после става трудно.
И аз като млада се превъзнасях по любовта и не обръщах внимание на секса. Секса НЕ БИЛ на първо място. Да, ама след 20 г. брак разбираш, че и той е важен. Защото годините си минават. Ние не ставаме по-млади. 20 години се съм си и помислила да изневеря. Бях примерна майка и съпруга.
Ама сега осъзнах, че съм пропуснала доста неща от живота, а годините си минаха. Така че, щом нещо не е наред, просто го зарежи. Той няма да се промени, както не се промени и моят мъж, след безбройните разговори.

35.   Женени сте, а не знае, че ти е първият, лъжеш го за това, че си му вярна и не му казваш за проблемите ви в секса? ... Каква е тази връзка? Без искреност, без доверие... Не разбирам.. Ако искате да си спасите брака, имате много работа да вършите, а ако чакаш нещата сами да се оправят, ще завършите с развод.