Споделена история от Секс и интимност

Добър приятел
Здравейте!
На 25 съм и съм детствен. Никой от приятелите ми не знае това и никой не се съмнява, защото оставям впечатление, че водя активен полов живот.
Живея с най добрият ми приятел (Мо). Той също е на 25, също е детствен и също създава впечатление за активност в леглото.
Двамата знаем всичко един за друг. Израстнахме заедно, бяхме съученици, сега заедно сме студенти, заедно живеем. И двамата нямаме живи родители, а другите ни роднини, или са пръснати по света, или не ги познаваме. Като братя сме. Имаме само себе си. В пубертетските години изживяхме първите си любови, които бяха несподелени. Имали сме и други задявки, но нищо сериозно. Така си минаваха годините и, нито приятелки, нито първи път имахме. Преместихме се в друг град, за да следваме и живеем. Запознахме се с нови хора. Ходихме на лекции, упражнения, по дискотеки, купони. Съчетавахме работа с учене.
Рождените ни дни са през един ден и затова си ги празнуваме общо. Тъй като обаче, сме родени точно по Коледа (24-ти и 26-ти), е много трудно да си организираме празненство, на което да дойдат колеги. В предишни години все се е случвало да съберем 10-на човека, колеги, но миналата 2019 нямаше никой, който да може да дойде. Колегите се врънаха по краищата си, други отидоха на почивка със семействата си. Така се оказахме сами на Коледа. Решихме, че ще си приготвим нещо за ядене, ще пийнем малко, ще позяпаме телевизия или ще поцъкаме игра на лаптопите, а по-късно ще отидем на дискотека.
Така и стана. Но Мо пое повечко количество алкохол. Започна да се лигави и в един момент пусна порно. Аз също бях поел достатъчно и бях вече леко замаян. Мо започна да се съблича. Махна си блузата. Помислих, че му е горещо. Гледайки порното започнах леко да се възбуждам. В същият момент погледнах Мо, който вече си събуваше панталоните. Смеех му се, защото го правеше много смешно. Попитах го, защо се съблича, ще си ляга ли. Тогава той ми отвърна - Не, искам да си набия една злобарка. И друг път съм виждал Мо гол, надървен и да лъска. Както и той мен. Засмях се. Аз продължавах да се надървям от порното. Мо, вече събул чорапите си и махнал тениската си, ме попита - Надърви ли се? Да - отговорих аз. Искаш ли да направим нещо? - попита Мо. Какво? - попитах. Искаш ли да се съблечеш и да си набием чекия един на друг? - срамежливо попита Мо, сваляйки боксерките си. От там изскочи напращелият му пенис и леко прожинираше нагоре-надолу. Бях, хем изненадан от въпроса му, хем ми беше смешно за прожиниращия му член, хем бях достатъчно надървен вече. Хайде, кажи нещо - помоли Мо, като не изтърваше поглед към мен, като че ли в очакване да го убия. Мо, разбираш ли какво искаш да направим? Искаш да прекрачим граница, така ли? - попитах изненадано. Искам, но ако ти не искаш, просто ще си набия една чекия и до там. Просто от дълго време искам да ти кажа, че ме възбуждаш и много искам да опитам с теб. - каза Мо. Все още ли говорим за чекия или вече говорим за секс - попитах аз, объркан от признанието му. Тогава Мо си пое въздух и с леко треперещ глас каза - Просто ти си най-добрият ми приятел. Споделяме всичко. И двамата сме детствени, а сме на по 25 години. Няма да ни е за първи път да се виждаме голи. И друг път сме блъскали заедно. Боричкали сме се чисто голи и сме се хващали за топките за да се измъчваме така. Ти ми показа как най-добре да се бръсна, и горе, и долу. Обичам те, влюбен съм в теб и мисля, че ти имам толкова силно доверие, че да правя и секс с теб. След това се запъти към бар-кухнята да си налее вода. Напрегна се. Застана с гръб към мен, пиеше водата на малки глътки и леко подхлъцваше. На тази светлина тялото му изглеждаше много секси и страшно възбуждащо. Почувствах искреността му. Усетих любовта му. Разбрах, че беше готов да сподели и отдаде девствеността си с мен, знаейки, че и аз съм девствен и неопитен. Знаех, че можеше да го направи с което иска момиче, стига да беше се отпуснел повече. Чаровник е, атлетичен е и с добре оформен пенис. Но той искаше мен. Тогава разбрах, че ще го направим, защото и аз го поисках. И аз бях готов да му се отдам. Буквално от едно негово излияние успях да се влюбя в него. Станах и започнах да си свалям дрехите. Той се обърна, видя ме и попита - Какво ще правиш, защо се събличаш? Вече чисто гол и приближавайки се към него му отвърнах с благородна усмивка - Събличам се, защото искам да опитаме. Защото аз също имам сигурност в теб и защото съм готов да прекрача границата. Очите на Мо бяха леко насълзени от напрегнатият момент на признанието и обяснението си към ме. Докато му казвах тези неща, той също започна да се усмихва леко. Очито му изразяваха щастие. И двамата бяхме чисто голи и с вече най-чистите и искрени чувства един към друг. Моментът беше изключително силен. Сякаш два магнита си намериха полюсите и се слепиха. Целунахме се.
В тази вечер правихме любов. Да, и двамата преждевремено свършихме, но се наслаждавахме на телата и чувствата си до сутринта. Дълго време бяхме чисто голи, легнали върху леглото, със сплетени крака, неподвижни, мълчейки и взирайки се един в друг, изучавайки се взаимно. След това за първи път се изкъпахме заедно, а там вече правихме секс. След това пихме кафе. После отидохме с колата в планината, с изглед към града. Беше красиво. Върнахме се и спахме до късно вечерта. А като се събудихме се смяхме много на случилото се, но и вече мислехме за още сексуални преживявания.

Коментари

1.   Ужас!

2.   К'ви сте вие, бе, изтръпняци... ще седне той да си мисли педалска история, която да пише с часове...

Братан.

3.   Детствен? Ко е туй? :)

4.   Моля редакторите да пренасочат темата към раздел "Измислени истории".

5.   Къв е тоя Мо ? Това съкратено от Мохамед, Мортеза, Мортада или нещо подобно ли е ?

6.   Мега измислена история.

7.   Браво на вас.

9.   И аз имам един такъв добър приятел.

10.   Е, значи вече не си двествен... и на двете места :D

11.   Не си направих труда да чета след няколко изречения. Очевидно измислена идиотия, от тъп девствен трол. Единствените по-тъпи са вързалите се и одобрилите този спам за публикуване.

12.   Много сладка история, мен пък ми хареса. Може да е малко измислена, но е романтична. Продължавайте така!

Сара

14.   Аз пък мисля, че ако не е истина, историята е вдъхновена от реални събития. Щото страшно много ми напомня на двама, които познавам и мисля и при тях става нещо такова.

15.   Аз също имам такъв приятел. Той ми беше съсед. Бяхме приятелски семейства. Жена му бачкаше през деня, той охрана и се засичахме често на балкона за по цигара. Покани ме в тях на по ракия и от дума на дума се заговорихме за ебане, малко ми стана хуя и реших да пикая. Като се върнах той вече гледаше порно. Говорихме си и се възбудихме. Почнахме да лъскаме като мъже, но той ми го полапа и признавам, че ми хареса много. Показа ми как да лапам и аз. Изригна като вулкан. Остана си между нас, защото заминаха за Лондон и не съм го виждал от две години, но желанието да лапам си остана. Ако някой семеен и дискретен мъж би се изкефил на нещо такова нека ми пише и да го направим. От София. М 33