Споделена история от Секс и интимност

Лъжете или ние мъжете се надяваме на нещо?
Гледате продължително към непознат мъж и му се усмихвате, оправданието е " просто си гледам и това нищо не означава". Тогава защо гледате към непознат мъж? Понякога го правите и с гаджетата и мъжете си. Моите наблюдения са, че ви се иска и лъжете, а може би греша

Коментари

1.   Такива като теб ги познавам много. Някоя жена ги погледнала на улицата и те разчели знаците. Познай какво? Хората имат право да си гледат където и когото поискат, без причина.
Поведението ти перфектно би паснало в близкия изток. Ако жена е с мъжа си, трябва да гледа в земята, как така ще погледне някой в лицето, то си е престъпление. А може би са прави, щом има такива влюбчиви като теб.

2.   Аз като гледам някой мъж така, го правя за да му покажа, че го харесвам, и ако ме заговори, ще получи положителен отговор. И да ти кажа... Доста стоят и видимо се колебаят дали да действат. Явно не им е достатъчно ясно. Миналата година на един басейн с един, хвърля ми жадни погледи, следи ме, усмихва ми се... И аз го позагледах, и аз му се усмихнах, пък минах покрай него един-два пъти... И накрая нищо не направи. Можех да отида да го заговоря... Ама какъв мъж е той тогава? Така че, така и си остана случката.

3.   Вижте коментар 1. А сега погледнете коментар 2. Сега отново се върнете на коментар 1. Сега - пак на 2. Какъв е извода?

4.   Обикновено гледам дълго време мъже, които ми харесват и не е нарочно, така се получава. Наскоро видях един голям пич и, естествено, очите ми се залепиха за него и се усмихнах. После се засрамих, защото имаше много хора с него и се притесних да не би пичът или някой друг да е забелязал... После той се закача с мен няколко пъти.

Други пъти се е случвало да някой не защото го харесвам, а защото примерно ми е познат, прилича на друг или просто има необичайна външност. Таа не всяко гледане е равно на симпатия.

5.   И аз заглеждам много хора по улицата, независимо от пола. Дали заради дрехите, ако са казали нещо, просто рефлекс. Ама това,че грешно разчитате обикновени погледи, си е за ваша сметка.

6.   Въобще никога на нищо не се надявай. Може да пробваш, но без никакви очаквания. Жените се хилят просто тъй, понякога даже флиртуват просто тъй за спорта и след това се правят, че нищо не е било.

7.   #3, изводът е, че няма общ знаменател. И не може винаги да знаеш предварително резултатите. Затова се действа. Може да не стане всеки път, но шансът е много по-голям, отколкото ако седиш и нищо не правиш.

8.   А ако те гледа и си мисли "тоя е егати смотаняка, на какво прилича".

9.   Нито зяпам мъжете, нито ме интересува дали мен някой ме зяпа. Зяпат, то е видно, но не ме вълнуват.

10.   Може да бъде и "Чувствам се добре, нещо приятно ми се случи днес".

За да не сбъркаш търси и други знаци например гръдния кош или краката на момичето да са насочени към теб, евентуално да времето което те поглежда докато е усмихната да е неловко дълго ;)
Или да прави някакви неща които са с цел да ти привлекат вниманието. Тайната е в детайлите. Намери 4-5 сигнала, че е привлечена и тогава отивай да заговаряш една усмивка може да не е достатъчна.

11.   Първият коментар е разбрала грешно темата. Човекът е задал въпрос ясно и точно. Отговорът към темата е ДА! Гледат защото искат нещо, но не всяка ситуация и условия позволяват да се случи. От поглед до поглед има разлика, Много ще кажат че погледите нищо не означават, ама не е баш така. Ако е някой атлетичен и хубав 100% го гледат като сексуален обект. Правилно усещаш нещата.

12.   Номер 1. Много добре се разчитат знаците, пич. Аз не знам коя жена какво си мисли, когато ме гледа или гледа някой друг, но знам много добре и че една жена разбира кога някой не я кефи и дори с периферията го поглежда и после избягва вскякъв очен контакт...

13.   Гладна кокошка просо сънува!? Въобразяваш си, че жените те фиксират. Като ти се вторачваш в жените, в един момент погледите се срещат, но това не значи, че жената ти имамерак. Щом това ти харесва, ползвай го да релаксираш, мажи си егото, но така ще си винаги на сухо, погледа не оставя спомени!

14.   Понякога се заглеждам в някой, но е рядкост. Нищо не искам от него, просто си гледам.

15.   Жените много рядко постъпват правилно, ама интуицията им за привличане няма грешка. :) Погледите се познават бързо. Всичко зависи от Самия мъж и как ще действа. Омъжените може да не направят нищо, Но тия дето си имат гаджета или са самотни ще стигнат до леглото 100%. То се познава кога те гледат защото си техен тип.

16.   Две жени съм чукал, защото са ме харесали и аз естествено. Едната беше чужденка, това се случи на морето. Другата е наша българка на едно фирмено парти, беше общо с една друга фирма. И двата пъти аз поемат инициативата да ги заговоря и предразположа.

19.   И какво? Да случвало ми се е, когато съм в заведение примерно погледа ми да се задържи върху мъж. Направил ми е впечатление и ей така не осъзнато, връщам погледа си върху него. Наблюдавам поведението му. Това нищо не значи. Имало е моменти, когато са ми улавяли погледа, заговаряли са ме.. И О, ужас:) Край на интереса:)

21.   Да тръгнем от това, че ако изобщо не те поглежда, точно не я интересуваш и няма никакъв смисъл да се пробваш. Не, че не те е огледала инкогнито.
Това, че се е оставила да засечеш погледа й, вече е знак, бих казал 90%. Но в никакъв случай не е обещание. Това е само покана да се пробваш. Дали ще намериш правилния начин, зависи основно от теб. Има и още. Може да размисли, може да не се реши, може да реши да те проучи по-задълбочено... Трябва да си нащрек. Да се бориш за вниманието й. Може да е решила просто да си поиграе с теб. Ти трябва да прецениш до къде да продължиш. И кога да се откажеш. Един поглед не ангажира. Той е само "жокер".

22.   Ми, аз разглеждам хората от интерес - някой е с големи уши, друга е със странно носле... Много рядко съм на романтична/влюбчива/секс вълна. През 90% от времето ми минават всякакви други мисли.

Обикновено всеки преценява другите по себе си - може би ти имаш навика да оглеждаш жените наоколо и затова все ти се струва, че жената до теб прави същото. Но светът не се върти около симпатиите и секса. Да, важни са, ама не са всичко. И голяма работа като гледа, какво толкова ще стане.

23.   12, ок, ама един мъж трябва да е заспал да не разбира, че даден поглед е враждебен, ехиден, излъчващ симпатия. Тук обаче говорим за последния тип погледи. :) Така, че пост 1 се заяжда неоснователно. Нямам нищо общо с мисленето Близкия изток :). Пасвам си с мисленето според ширините.
От Автор

24.   Жени всякакви, характери и поведение различни. Някой искат само внимание и да те залъжат да ги заговориш. Други наистина имат интерес от общуване и потенциални взаимоотношения. Трети може и само да си гледат. Не може да се дават обобщения.

27.   Номер 13, изключваш възможността да го фиксират, или въобще мъжете да бъдат фиксирани? По себе си ли съдиш? Или си жена, която не се интересува от мъже и не ги фиксира. На това му се вика метафизично мислене и е пълен абсурд. Не разбирам убежденията ти. Ти със сигурност си въобразяваш, че си написал(a) нещо смислено.