Споделена история от Секс и интимност

Бързо свършвам
Млад мъж на 26.

Нямам богат сексуален опит, правя го с второ момиче, нооо...твърде ми е хубаво, буквално мога на петата минута да свърша, че и по-рано. Тя...няма дори възможност да усети нищо камо ли оргазъм, защото ако започна по-бързо да върша работата, още по-бързо свършвам. Опитах се да мисля за други неща, паузи, дращене, и в един момент пък направо омеквам в нея. Ако успеем да го вдигнем, отново съм пред свършване за норматив.

Ако свърша - край за днес. Втори рунд просто няма как дори след час, а като тийнейджър по 7-8 пъти съм мастурбирал на ден.

Млад съм, ама обмислям вече да си закупя виагра + спрей за задържане, щото иначе тя никога няма да усети нищо от цялото това мое "представяне", отделно пък дето не съм надарен и съм дори под средното.
А всички знаем, че като не може да им дадеш това, което искат, а повярвайте, тя един път си личи, че не и стига, ще го търси от друг.

Коментари

1.   старай се повече, така се получава от много чекии без истински секс

2.   Порното и многото чекии до това водят. Пийни малко алкохол преди секса, не да се напиеш, разбира се, някои казват, че помагало. Не си давай парите за разни боклуци, просто се постарай повече, както ти каза и номер 1. Като усетиш, че ще свършиш спри за малко, ако свършиш, погрижи се и за момичето с ръка, с език, ако не я задоволяваш, ще намери друг.

3.   Има и по-лошо, когато тя свършва бързо а ти не можеш за по-малко от 20 минути. С моята жена е така, тя за около 5-6 мин свършва, след това още 5 мин секс свърши още веднъж и край, казва не мога повече и започва да ми прави френска, а аз от френска не мога да свършвам и се свършвам сам с чекия докато ми смуче топките например. Съветвам тв спри да маструбираш, ако някой ти каже, направи си една преди секс и после по-бавно ще свършиш - това е мит. Порното също влияе зле на секса. Пробвай с добавки Л-Аргинин ,Йохимбе и Трибулус. Първото е амино киселина , а другите две се извличат от билки икора на дърво. Не се забимавай с виагра, камагра и спрейове за задържане, виаграта натоварва страшно много сърцето, и се предписва на хора с еректилна дисфункция, която ти не си описал да имаш.

4.   " а като тийнейджър по 7-8 пъти съм мастурбирал на ден." - това е причината, колко пъти съм го писал в този форум. При онанирането праскате чикия за 2-3 минути и това става като програма в мозъка ви, после и с момиче да си, мозъка си работи със запомнената програма. Така ще си останеш, никакви виагри няма да ти помогнат. Моли се да попаднеш на скромно момиче без големи претенции за секс и с негова помощ може да опиташ да се препрограмираи, но ще бъде трудно.

5.   Най- важното е да спреш да мислиш за това. Опитай първо да я докараш до оргазъм с език, пръсти и т.н. Когато усетиш че си превъзбуден - просто го изкарай и започни да я лижеш или обработваш с пръсти. Обаче не чакай последния момент.

6.   Ами и аз бях така, като гледах порно. Започна да не ми става, да ми омеква и ми намаля значително от 17 на 14 поради лоша ерекция. Чудих се защо става така. В един момент вече порното спря да ме възбужда въобще и тогава се усетих, че е от порното. А аз гледах само 1-2 пъти седмично и затова си мислех, че не е от него. И така спрях порното и чекиите и започнах да си правя само истински секс с жена ми и нещата се оправиха. Без хапчета, без нищо. Бях тръгнал да пия чай от бабини зъби (основната съставка на трибестан), но пих 3-4 пъти и се отказах, понеже е много горчива билка и направо не може да се пие. Но и без нея пак се оправих само със спиране на порното.

7.   Иначе най-добрия лек против ниско либидо, бързо свършване и лоша ерекция е комбинация от гинко билоба и бабини зъби. Вече ти си избираш на хапчета ли, на билки ли. Трибестана е всъщност бабини зъби и за разлика от виаграта не поразява сърцето. Но е скъп. Гинко билобата я има и на хапчета, вкл. и в комбинация с минерали (селеногин), но най-ефективно и евтино е билка. Едно пакетче бабини зъби е 2 лв и се продава по аптеките.

8.   Ех тези чикии... И как казвате да се препрограмиране?

9.   Ако си на 26 - трябва да можеш да го направиш поне 5 пъти. Не вярвам след 3-я път да свършиш бързо.
Започвай с по-дълга игра в началото - направи и френска, може и да я свършиш с език - защо не.
Най-важното е да не ти става идея-фикс - колкото повече го мислиш - толкова по-зле става.

11.   Има няколко работи, които трябва да направиш! Първото е да спреш порното тотално, защото в дългосрочен план ти съсипва мозъка и това е научно доказано. Аз бях пристрастен в тийн годините към него с ужасно много опити да го спра без резултат. Точно се бях отказал и попаднах на информация за сексуалната трансмутация............. това беше момента когато разбрах, че всеки път когато гледам порно без да съм имал реални сексуални преживявания се затривам и давам от жизнената си енергия. От този ден не съм пускал порно от три месеца, а това преди беше невъзможно за мен. Другото нещо, което ще ти помогне е да намалиш захарта и да имаш добър сън. Това са просто основни неща и без тях няма как. Следващата стъпка е да започнеш да правиш кегел упражнения, има доста информацшя за тях в youtube. Напиши don of desire kegel и ще намериш един клип с програма каг да го правиш. Нещо, което също може да ти помогне наистина много е да си правиш хипнози за сексуална увереност. Хипнозите пак можеш да ги правиш от youtube със слушалки на ушите. Упех, надявам се да съм бил полезен!

12.   А забравих да добавя да опитваш да мастурбираш, като издържаш поне 20-30 минути. Номер 4 много добре го е казал че така си програмираш мозъка, но това може да се оправи. След като вече си правил програмата с кегел 3-4 месеца започни да лъскаш колкото време можеш без да свършваш, като правиш и почивки. Така с времето ще ставаш все по-добре. Когато стигнеш желаното ниво не спирай да правиш кегел упражненията, защото са уникални. В началото едва ли ще докарваш 20- 30 минути но без търпение няма как да се получи........ добре е и приятелката ти да го разбере.

13.   Чак ви се чудя на акъла. Аз съм на 38 и редовно си гледам порно от малък. Това въобще не ми влияе на ерекцията. По честото онаниране, води до по бавно свършване, защото кожата загрубява. Лъскай по често инструмента и си готов. Порното не ми пречи и ако в нещо ми се получава във връзките, за добро или лошо е винаги именно предимно секса.

14.   Ако от сега започнеш с виагра след 15 години даже няма да ти става! Ако се самозодоволяваш спри! Това води точно до тези поражения!

15.   Има лекарство за бързото свършване priligy 30/60mg

16.   Имах го този проблем дълги години и мислех, че няма решение при мен. Почетох малко инфо и започнах и упражненията и дълга маструбация без свършване. Просто трябва да си забраниш да свършваш. Работиш го 3-4 дни по няколко пъти на ден по 30-40 мин. Отделно за самочувствие можеш да ползваш 1 - 2 пъти стимуланти за да получиш поглед какво е истински секс и да видиш че го можеш и ти! Успех. Всичко се решава в този живот с усилие и желание. Няма по-голяма награда от това да видиш, че правиш човека до теб щастлив.

17.   https://www.youtube.com/watch?v=16qAAZBCiQ4&t=209s

18.   Аз си купих наскоро популярната Fleshlight Stamina STU за трениране на издръжливостта, тъй като нямам приятелка от много време, а по проститутки пари не ми се дават.
Така:Всичко започна по обичайния начин-още първият път като влезна в употреба след около 30-40сек.настъпи еякулацията. Толкова реалистично беше усещането. Следващите няколко пъти си дадох обет да включа Старт - Стоп техниката за 30минути. Отлагах 4-5,даже и по 6 пъти съм стигал.
С течение на времето позивите за еякулация намаляваха в рамките на 30-те минути все повече и повече.
Практика му е майката. Накрая се изкуших и почнах да използвам "играчката" гледайки порно. И така пак в началото, настъпваше бързо сублимният момент, после пак Старт - Стоп, и така докато вече издържам по 35 мин без никакви позиви за свършване.
Пробвайте, струва си всеки пукнат лев. Уникално действие!

19.   Като жена искам да успокоя мъжете с такъв проблем- ако жената до вас наистина ви обича изобщо няма да й пука дали свършвате бързо или не. С моят приятел също е така- издържа максимум 5 минути и е готов. За да съм задоволена, винаги започваме с игра и мъжът ми се старае да ме свърши или с пръсти или с орална. По време на акта като усети, че е на път да свърши, сменяме пози и пак малко се удължава сексуалния акт.
Иначе съм била и с другата крайност- момчето винаги се притесняваше нещо и не можеше да свърши- направо ми омръзваше да го чакам да свърши и най- често ставах супер суха и още повече се прецакваха нещата.
Така, че не се притеснявайте толкова и винаги говорете с жените по тези въпроси!

20.   Щом не можеш да се надървиш пак след 5-10 минути, май жената ще е дебела или грозновата. Другият вариант е да си изследваш тестостерона.

21.   Кое момче не е лъскало бастуна, няма такъв. Не мисля, че пречи за това бързо свършване. Опитай се да се самоконтролираш, да забавяш, да играеш и така ще успееш да удължиш акта. Има и друго. С някои жени които ти пасват в леглото, ще си тигър, а с някои други ще свършваш бързо. Зависи какво влагалище работиш. Ама ще се тренираш, споко проблема ще изчезне.