Споделена история от Секс и интимност

Скуирт?
Здравейте.
На 19г съм момиче, водя полов живот от 4г с сериозен мъж, но не мога да получа скуирт с него. Когато се пипам сама стигам до едно състояние на треперене, пулсиране на вагината, горната част на тялото ми започва да не ме слуша и да се гърчи, и нищо не ми тече, само малко бял секрет. До там стигам да не мога да си пипна клитора, защото става много чувствителен, и тогава спирам защото не мога повече. Какво трябва да направя за да го получа този скуирт. Не ми харесва да си пъхам пръсти, само клиторна симулация. Какво ли не съм пробвала, сама го правя
спокойна съм... Не знам вече... Как да разбера дали това е скуирт, искам да знам жените какво чувствате.

Коментари

1.   Не е скуирт. Скуирта е свършване с пръскане на безцветна течност и е в голям процент наложено от индустрията за възрастни. По никой начин не е нещо, което жените могат, а ти видиш ли да си повредена. Не всички жени могат да свършват така. Даже доста малко го правят. Изобщо не е задължително и по никой начин не е някакъв минус, ако не можеш. Това, което описваш е доста интензивно като оргазъм и съм сигурен, че на всеки разумен мъж би му било супер кеф приятелката му да свършва толкова силно като теб, а пръскането по дяволите. Не се тревожи! Супер си!

2.   Все повече се убеждавам колко малко хората са информирани на тема секс и по-специално задоволяване на жените. Скуъртът е вид оргазъм, при който, както е казал първият коментар, има голямо количество течност при свършване и да, той е наложен главно от порно индустрията, и много често дори в порното, не са реални, а изсценирани

Този оргазъм е доста рядък и не би трябвало да ти е кой знае каква цел в секса. Има още няколко вида женски оргазъм. този, който описваш е клиторен оргазъм. За да свършиш клиторно, се изисква интензивна стимулация на клитора, а не пенетрация. Тоест приятелят ти трябва да те лиже или пипа с пръсти в областта на клитора(разбира се и самия клитор).

Отделно има вагинален и анален оргазъм, които са възможни чрез пенетрация на съответния орган и стимулиране на G-точката.

Надявам се това да ти изяснява малко ситуацията. Имай предвид, че при всяка жена е различно. Някои свършват по-лесно, други по-трудно, нагласата, партньорът, всичко е важно.

Ж19

3.   Знам, че не всяка може да "пръска" с течност, и това, което чувствам и съм описала подробно не го изпитвам, когато го правя с мъж. Само самичка.
Авторката

4.   Но1, напротив всички жени могат. Просто както винаги си избират неподходящите мъже. 99% от жените избират най големите мухльовци. 90% от тях пък им натрисат комплекси и психически отклонения. Скуирта иска духовна близост и БЕЗПРЕДЕЛНО доверие.
Айде сега вие ми кажете, къде видяхте духовно свързани двойки, на улицата, в метрото и тн. мммм? Всичко което се вижда е показ на социален статус и детски егоизъм за надмощие. Че те младежите даже на живо вече секс не правят и цялата им връзка притча у фейса. За какъв скуирт си говорим...
Еееех, а имаше времена когато жените пръскаха....

5.   Женският организъм няма механизъм да изхвърля/изпръсква течност, освен когато уринира. Оставям на логиката и разума да ти кажат, какво е "скуирта".

6.   Ами не е точно така, както го описвате в коментарите си - не всички жени го могат и не, този оргазъм не е наложен от порно индустрията ! Аз се научих да свършвам със скуирт първо при клиторна стимулация/продължителна стимулация на клитора/ и винаги свършвам с пръскане при мастурбация. На по-късен етап, се научих да свършвам със скуирт и при полов акт със съпруга ми. Но да, при точно определени пози, когато пенисът търка точно определено място, т.н . G точка, тогава се получава. И да, сексът трябва да е по-интензивен, по-груб дори, и да- пенисът определено трябва да е по-голям и дебел, тогава нещата се получават перфектно. Апропо, този оргазъм е страхотен, но не всички го могат - факт.

7.   И аз до скоро не можех да достигна до скуирт, но сега му хванах "цаката"- свършвам така, когато съм отгоре и съм почти в седнало състояние. Започвам да се движа по- бързо и се чувства все едно ти се допишква. Обаче не си го представяйте, че ще "изхвърляте" течността като в порното- аз лично ставам адски влажна и това е. Моят приятел не е с голям член и се получава, така че не смятам, че големината е от значение. Всяка жена е различна и не всички могат да свършват така, някои жени даже не могат и да свършват. Така че, не е голяма загуба ако не можеш да свършиш така. Има много по- важни неща от скуирт-а! :)

8.   Здравейте! Научно доказано е,че едва 10% от женското население в света успяват да свършват по начина така нареченият Скуирт ;)

10.   До 8

И научни доказаното се удостоверява с какво?

11.   По-важно е да се понаучиш кога се пише "с" и кога "със" пък останалото - здраве.