Споделена история от Секс и интимност

Секс другарчета...
Имам си един приятел, с когото не ходим, но сме си заедно само за секс, а и така ни е по-изгодно и на двамата. Много го харесвам, но всичко е чисто физически, сексуално. Няма някакви по-силни чувства помежду ни. Все той е активният като го правим, иска ми се някак да обърна и аз нещата, да бъда и аз по-активна. Някакви съвети?

Без предложения за свирки, това си е едно на ръка, не е нещо ново. Като цяло ми се иска аз да бъда отгоре, но се притеснявам да не се изложа, тъй като съм схваната, така да се каже, в кръста и движенията са ми непознати. Моля само без обиди и нападки, просто моля за някакъв съвет, защото искам да го изненадам някак, а и да не му омръзна. Не че като цяло има такава вероятност, но аз да съм си подсигурена.

Коментари

1.   здравеи!!!! мисля 4е просто трябва да се отпуснеш малко и се освободи от гадни мисли.. просто се отпусни и му покажи твоите фантазии!!! :) Успех!!!! Дано са по перверзни ще му хареса!!!!

2.   Има толкова много пози, толкова много места (стандартни и нестандартни), има играене на роли (което реално позволява да се сбъдне всяка фантазия), има различни играчки, има тройки, има дори суинг за един ден след дълъг брак... Има анален секс. Има различни техники за правене на свирки/лизане. И още куп по-дребни начини да разнообразиш (примерно стриптийз, танци в скута, секс/свирки, докато гледате порно... и тн. )

Опитай с всичко, което искаш и мислиш, че ще ви достави удоволствие.
Все пак не може вечно да бъдеш пасивна, нали? Дори да не се получи от първия път, ще опитваш отново и отново и така докато стигнеш до нивото, което искаш.
Успех! :)
SFA

3.   яхкай го смело, това е най-любимата поза на моя, губиш много!!!!
Не е казано, че ти трябва да правиш чупките в кръста, легни първо върху него, нека той отдолу пак действа и като се сетиш, ще можеш и ти да го обработваш.
Внимавай със сядането с гръб към лицето му, защото можеш малко да го нараниш, там трябва да си по-скоро облегната назад. Смело

4.   Никога не съм го разбирала това понятие "приятели за секс". Тоест- приятели сте, но правите и секс... че това си е чиста връзка.

5.   Детска му работа... " Моля само без обиди и нападки, просто моля за някакъв съвет, защото искам да го изненадам някак, а и да не му омръзна. " Поне себе си не заблуждавай, тук явно има нещо повече от приятелство, поне от твоя страна. Момиче, отстоявай себе си и желанията си. Ако връзката ти с този младеж е някакъв компромис, за да го задържиш със секс, смятам, че допускаш грешка. Бъди искрена със себе си и знай какво искаш. И следвай желанието си, рано е да жертваш себе си. Живота е прекрасен, когато следваш мечтите си. :)

6.   ^ Аз пък под "връзка" разбирам да има намесени и чувства. Взаимоотношения, които са ОСНОВАНИ на секс, без никакво емоционално обвързване, не попада в категория "връзка" в пълния смисъл на думата...
(Това според моите представи, разбира се).
Както и обратното.

Иначе тези "връзки" са удобни, когато човек е решил да се пази от емоционална гледна точка, без да се лишава от удоволствието, което носи секса.
SFA

7.   4, никаква връзка не е, защото не се виждаш и чуваш всеки ден примерно със съответния човек, нито пък изпитваш някакви кой знае какви чувства към него, освен приятелски. Аз имам две такива приятелчета (всъщност три), поддържаме си връзка и се виждаме от време на време за доставяне на взаимно удоволствие, но в никакъв случай не може да се каже, че имам връзка с който и да е от тях. Има го, обаче, риска за единия от двамата нещата да се задълбочат и да има разочаровани после.

8.   само ми е чудно ще споделиш ли как започнахте този тип отношения/връзка?

9.   SFA, да не ти бяха спрели нета за около година :))) Добре дошла.
Авторката, със сигурност имаш емоционално обвързване към твоя приятел, дори и да не го осъзнаваш. Самия факт, че мислиш че е възможно да му омръзнеш го показва.
А иначе към въпроса ти- просто застани отгоре и нещата ще се случат.

Ale

10.   5 - Аз си знам какво искам и какво имам, като цяло.

8 - Ще споделя, защо не? Работим заедно. В един и същи хотел работим, на различни позиции. Видях го, хареса ми, започнахме да се закачаме - той започна първи де, започна да ме гъделичка, а аз имам ужасен гъдел. Започнаха по-сериозни закачки от гъделичкане. Веднъж дори се сборичкахме така на майтап и започна да ме обарва. Нещо такова се получи. Интересното е, че е най-готиният пич в целия хотел. :]]

Благодаря за отговорите.
Авторката.

11.   Относно номер 5 и към авторката: много е прав/а. Казвам ти го от опит - и аз така се събирах с един мъж само заради секс и понеже ни беше приятно да си говорим. Сега от година имаме съвсем нормална връзка - в смисъл показваме се като двойка пред приятели и семейство, заедно сме на на почивка и по празници и така. Ти сама ще усетиш, че ще дойде момент, когато вече си опознала човека и ще поискаш нещо повече. А теб наистина те е грижа за него, личи си. Което си е много хубаво :о)
А пък за язденето - аз понеже съм малко тромава поне по мое мнение, си помагам като единият ми крак е стъпил на земята, а другият е свит в коляното на леглото. Така движението не ми е само от кръста. имам и опора и мога да съм по-активна без да ме боли кръста после. Няма с какво да се изложиш, наистина на моменти той ще поема инициативата, когато усети, че си се изморила.
G.

12.   Ами, маце, щом практикуваш секс зарадия самия секс вземи попрочети и се поограмоти. Как искаш да ти се обяснят движенията, когато ти си отгоре? За порно да си чувала? Има един куп пози и в тези "образователни" филмчета ги има. Уж използавш секса едва ли не за спортни цели, пък искаш съвети.

13.   Авторке, щом от едно гъделичкане си стигнала до секс си много лесна! Поредната глупачка! Ще му омръзнеш каквито и пози и техники да прилагаш по едне единствена причина - сексът без чувства е много, много кратък. Само внимавай ти да не се влюбиш, че на това ми мирише, че тогава ще има да патиш.

14.   Добре заварил, Ale :)
Инак точно за около годинка нямах нет.
Сега постоянно "обитавам" сайта, но сякаш по-рядко се наемам да коментирам.
Поздрави!
SFA

15.   13, поредната глупачка ще наричаш някоя друга, не мен. Това с влюбването нема как да стане, имам си сериозна връзка от 4 години и половина, просто сега си поисках разбообразие. Кое те кара да мислиш, че от гъделичкане до секс съм лесна? Не знаеш колко време са отнели закачките, нали? Не бързай да съдиш по това. Хайде със здраве. ;)

Авторката.

16.   Ей на такива истории няма как човек да не се разсмее. Имам си сериозна връзка от 4 години и половина, но затова пък се притеснявам да не се изложа, тъй като съм схваната, така да се каже, в кръста и движенията са ми непознати. Да те питам аз вие 4 години и половина с твоя приятел какво правите, спахте ли?
И само за последно, това секса няма как да го правиш като по учебник и предварителна програма и на момчето да му хареса. Той се усеща, чувства на момента. Или ставаш за тая работа, или просто мислиш как да ставаш. Сори, малко грубо, ама какъвто въпроса, такъв и отговора

17.   Авторке, и аз имам същия тип връзка, няма нищо по-хубаво от това да се отпуснеш с някой готин пич, да ти внесе разнообразие и да си изкарате приятно:) Мисля, че най-лесно ще ти бъде, той да легне или да седне, ти да го възседнеш, като опора са ти стъпалата - т. е. все едно си клекнала и да се движиш нагоре-надолу - все едно правиш малки клякания. Така може да бъдеш и с лице към него, а и с гръб - както ви харесва на двамата:)) Айде, успех и да кажеш после как е било:))

18.   Може да го питаш дали има някакви фетиши и, ако е нещо което можеш да изпълниш така би го изненадала, някои имат фетиш към женско бельо, други към връзване или доминация при всеки е различно де, ама всеки си има по-нещо, което да го възбужда много силно!