Споделена история от Секс и интимност

Секс с бившата?
Здравейте,
Скъсах с приятелката ми, с която бяхме заедно 5 месеца, преди почти 3 месеца. Въпреки това, продължихме да излизаме с общите ни приятели. От един от тях разбрах, че тя споделяла че много й липсвал секса ( беше девствена преди връзката ни). Затова се чудя дали да продължим сексуалния си живот - да станем приятели с привилегии. В момента нито един от двамата не е обвързан. Какво мислите?

Коментари

1.   Боже господи, ти нещо не си наред с главата. Ще се разделите, вероятно с логична причина, и ще се съберете, защото и се прави секс. Нещо идиотизмът ми дойде в повече!

2.   Не, това само ще доведе до емоционални травми, ревност и ядове. Най-добре все да си продължи живота сам.

3.   От личен опит ти казвам, не се занимавай.
Това "приятели с привилегии" почти никога не завършва добре. По начинът ти на писане, предполагам, че си между 16-25 годишен.
Просто не се занимавай, пич.
С тези "привилегии" все у някой от двама ви ще се пръкнат някакви чувства и ревност.
Като се разделяш с някого, прекъсваш сексуалните контакти, това е. Няма нищо лошо да си излизате в компания заедно, ама без тези "привилегии".

4.   Давай. Ако ще е така, ще е супер!

5.   А ти как знаеш, че точно с теб иска да си легне? Аз никога не се връщам към бивши. Остави момичето на мира, трябва да си нагъл да предложиш такова нещо.

Джен

6.   Абе хора, вие секса го имате за баничка с боза. Нещо бързо, достъпно, ядеш и хвърляш хартийката. Е, не е така!

7.   Абе еби и не питай....

8.   Била съм в абсолютно същото положение - категорично Не, много лоша идея.
Ж21

9.   Не е казала, че иска секс с тебе. Като си готов за секс с нея, защо си се разделил? Секс се прави и без чувства, стига да е желан от двете страни.

10.   Секс с бившата?Да разбира се .Старата любов ръжда не хваща.Разделих се с първото си гадже след 5 год ходене.Просто си омръзнахме..Аз и бях първият.След 6 м се видяхме пихме кафе и си разказвахме кой какво е правил през това време.Беше сменила 2-ма.Е секса с тях не бил нещо особено.т.е не като с мен..След това отидохме в тях и правихме страстен секс до сутринта..Продължихме да се виждаме През месесец два...Както дойде и когато сме свободни..Виждаме се на кафе и после на хотел..Женени сме и двамата вече с по две деца.Но като и свирна и е на линия.Живеем в различни градове..Вече 22г 2-3 пъти в годината се виждаме.Страхотен секс -без задръжки ,страстен .Няма чувства поне от моя страна.Много пъти сме си казвали, че ако се бяхме оженили едва ли щеше да ние толкова хубаво..Не се престрашихме да да се запознаем с половинките си .Важното е да ни е хубаво..Така ,че няма лошо..

11.   Номер 10, като се абстрахираме от темата, как ще реагираш ако жена ти се чука така с някой стар просто приятел? Гади ми се от такива изневеряващи боклуци.

12.   11 Според мъжете за тях може, но ако жената го направи, страшно настава. Жена му ще разбере все някога. Затова, живейте си и ако имате възможност за друг мъж, направете го, само мъжете ли ще го могат?
Някои продължително, ама не били само за една жена.

13.   Не е добра идея.
М32