Споделена история от Секс и интимност

Овулация..
Добър ден! Надявам се поне Вие да ми помогнете.
Искам да си изчисля овулацията, но не знам дали мога да се доверя на онлайн овулационните тестове.
Искам да започна да си я изчислявам, защото скоро ще правим опити с моят човек за бебе. За в момента искам да знам в кои дни ще мога да забременея и в кои не.
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Купи си тестове за овулация, в ибей има в големи количества за малко пари, можеш всеки ден да си правиш. Най-сигурно е да правите секс през ден, с тест или без, ще уцелите.

2.   Има тестове за тази работа. Не се изчислява, а се тества. В листовката пише кога да се тества...

3.   Верни са , изчисли си , при всяка жена варира . Аз имам три бременности , заченати в овулация , двата пъти стана веднага , третият на вторият месец .

4.   Ами правете си опити - при редовен секс все ще забременееш, без глупавите калкулатори. Пък и ще се наслаждавате на секса без найлон. ;)

5.   Хора вие за гугъл не сте ли чували????

6.   Можеш да пробваш с тест за овулация. Не е много скъп. Изпитва се лек дискомфорт докато си в овулация, ако така мошеш да разбереш.

7.   Ако ти е редовен цикълът е лесно и са точни калкулаторите в нета. Ако не ти е редовен тогава става по-сложно... Изчисляваш най-близката възможна дата и най далечната и се получава един период от 20-на дни, в който със сигурност някои от дните си в овулация. И тогава Тея дни редовен секс, сутрин и вечер, с дълбоко свършване и задържане на спермата в теб, възможно най-дълго време. През това време без алкохол и по-здравословно хранене, без преяждане. Ние с моята жена така направихме едно прекрасно бебе, от втория месец опити. Успех!

8.   Ние го правим без презерватив, но искам да свършва в мен без да ставаме тези месеци родители...
Авторката

9.   Е винаги има биологичен шанс да забременееш, ако свършва в теб, дори и да не си в овулация, така че правете си сметката и внимавайте! :)

10.   Въобще недей да изчисляваш. Правете секс и се радвай на живота. В момента който схизчшсленията и разочарованието, . че теста ефотрицагелен намаляващ шансовете си. Психиката ти те смачква. Това се прави когато мине поне година, имаш проблеми. Хиляди двойки с отлични резултати не могат да имат деца, защото страдат от неизяснен стерилитет. Не си усложнява сама живота. Повярвай ми, нико не печелиш от тестове и изчисления. Сексът по график не е секс.

11.   Здравейте. Аз съм Авторката, днес приятеля ми свърши в мен и се надявам да има ефект въпреки, че направих овулационен тест...