Споделена история от Секс и интимност

Той свършва много бързо
Здравейте.
Заедно сме от почти 3 години. Аз съм на 22, той на 28. Правим секс редовно, в повечето случаи по моя инициатива. Винаги свършва за максимум 5-10 минути! Най-кратко е издържал по 2-3 минутки! Което е и по честия случай...

Може ли някой да ми обясни причината? Като го попитам казва "много си тясна", "много си секси" и т.н. но имам чувството, че вече не го привличам и затова спря да ми се нахвърля както правеше преди.

Главният проблем е, че свършва ужасно бързо! На какво може да се дължи? На много чикии, на много порно, на каквооо??? Ще се побъркам

Коментари

1.   Еми, такъв му е инструмента, не че си тясна или секси!!!
Аз нищо не усещам, пък ми е бая дебел и съм бил с много тесни и много секси и бла бла. Нищо не усещам и по цял час съм правил секс и накрая пак дори на ръка мога и да не свърша, ако вече ми е изморено и писнало. И никога не съм свършвал от секс. Трябва аз да си се пипна и на ръка да си свърша.
Но не съм знаел че съм така. Аноргазмия се нарича това състояние.
Така че и при твоя - такъв му е инструмента.
Тесн, не тесна, секи несекси, това са глупости.
Щом ти е чувствителен и бързо свършваш - бързо свършваш.
Това е.

2.   Рядко се чукате, а и той явно се комплексира по въпроса. Я карайте един месец с 2-3 изпразвания всеки ден. Да видим дали няма да изкара повече.

3.   Моя не гледа порно но пак е така...

4.   Средно мъжете издържат по 4-11 минути, като най-често издържат по 6 минути според проучванията. Така че твоят човек си е напълно нормален в този аспект.

Иначе от твърде много порно и чикии по-скоро ще има проблем със свършването, защото ще загуби чувствителност.

5.   В този случай е добре, да повтаря.

6.   Сексът не е само проникване, разнообразете с малко фантазия.

7.   Ненаситница да го Ева. Иска да я тътрузят по един час...

8.   М-58

Много често това (преждевременно изпразване) е свързано със стрес (не непременно стрес във взаимоотношенията), но почти винаги се отразява и на това. Темата само го доказва.

Единственното лекарство оборено за този проблем е SSRI. Казва се ПРИЛИЖИ и струва около 40 лв за 4 хапчета. Взима се едно около час преди секс.

Интересно е че иследвания показват че само след няколко хапчета проблема изчезва, особнно при млади хора. Обяснява се със факта че мъжът си възвръща самочуствието на пълноценен партньор. Може би трябва да говориш с него.

Но... от друга страна, кой знае как ще приеме "Да идеш на лекар за рецепта, че не ме задоволяваш"...

Много е сложно, за съжаление. Успех!

9.   А пробвате ли да повторите/потретите?

Аз обикновено първия път свършвам като приятеля ти - за 2-3 минути. Следва кратка почивка и после втория път мога да издържа до 15 минути. Трети път (ако ми стане) - случвало се е и да не свърша. Там неприятното е, че вече и удоволствието е намалено доста.

Иначе може да пробвате и с презервативи с лидокаин или директно лидокаин спрей. Правил съм го и този номер - случвеало се е да не свършвам въобще, но усещанията са притъпени от лидокаина и удоволствието е почти несъществуващо. Освен това сякаш и надървянето спада.

10.   Ако биеше много чекии, той НЯМАШЕ да може да свършва, защото щеше да е изгубил чувствителност.

11.   Жени, ВЗЕМЕТЕ СЕ ОБРАЗОВАЙТЕ И СТИГА ОБВИНЯВАХТЕ МЪЖЕТЕ, ЧЕ БЪРЗО СВЪРШВАЛИ...

Номер 4 го е казал много правилно!!!
Ако искате мъжа ви да е НЕНОРМАЛЕН и си търсите такъв, това си е ваш проблем!

На мене на 20 мин. вече краката започват да ме болят от блъскане, пък не знам какво остава за такива като номер 1, които 1 час не свършвали... А и удоволствието от секса намалява много.
Това само показва, че нещо не е наред работата!

Къде в света видяхте такова "животно", което ч*ка по над час, не свършва и е ок с това???

То бива женска фригидност ма баш пък толкоз... нема на къде!
Кой ви е виновен за липсата на оргазъм?

12.   В началото на вашата три годишна връзка по колко минути издържаше преди да свърши. Все така ли бързо е свършвал или само напоследък. Сигурно зад думите му много си тясна и много си секси се крие нещо, което ти още не си разбрала. Че не си много тясна или много секси след три години не си, но трябва ти да откриеш причината. Някой път да ти е сбъркал името по време на секс, хмм, замисли се.

13.   Не мисля, че бързото свършване се дължи на порното и мастурбацията.
Защото заради тях, аз не можех да свършвам по време на полов акт.
Има разни задържащи спрейове, защо не пробвате.

14.   Защо си мислите, че човека е свръх животно, чудо на природата? Изгледайте научни клипове, как животните правят секс, и с каква продължинелност е той, повечето е с продължителнос 1-2 минути и то с ухажването. Самото оплождане трае няколко тласъка, т.е. няколко секунди. А петела, който е много наперен сред кокошките и много му завиждат, че има много кокошки в харема си, даже няма и пенис, а клоака която допира до клоаката на кокошката, това му е секса. Кефа му е, да се качи на гърба на кокошката, да я затисне в земята и за я захапе за шията. Какво хленчат жените, човека държал 10 минути, а колко иска авторката, чакове ли. За часове има вибратори, не измъчвай човека!А №1 да отиде да се лекува, наистина е болен, това е ненормално състояние. Щом от жена не се възбужда и не може да свърши в нея, за какъв чеп е тогава, да бъде само шомпул ли?

15.   Според The Journal of Sexual Medicine средната продължителност е 3-7 мин, а над 13 е рядкост. Над 30 са изолирани случаи и се считат за аномалия. Според същото проучване, което обхваща голям брой хора от различни националности 13 мин са напълно достатъчни и удовлетворяващи и за двата пола.

https://www.mila.bg/article/6385820

16.   15, спрете да четете разни глупави "изследвания", наблюдавайте на живо природата, защото всички сме част от нея, а не сме подвластни на разни измислици на болни мозъци. Жал ми става да чета, как млади мъже по на 19-25 години пишат, че щели да пият стимуланти за да издържали по един час секс, защото приятелките им това искали. И аз искам да мога да стоя един час под водата, но не мога, така ме е създала природата. Вместо да спортуват и да се хранят здравословно, да повишат жизненият си статус, тези млади мъже правят точно обратното, още не станали бащи, започват да се тъпчат с химии, само да угодят на ненаситни жени, а после като дойде време да създават поколение, и жените и мъжете хленчат, че не се получават нещата, или не зачеват, или ако заченат се раждат често дефектни деца. Това ли искате млади хора, да се чукате с часове, или да имате здрави деца? Само животното човек се самоинквизира и си поставя свръхцели, робувайки на порнографските трикове за продължителен и бурен секс.

18.   Разбирам, че някои мъже не могат да се контролират, но е много грозно да обвинявате и нападате нас жените заради това. Положете някакво усилие, пробвайте различни методи, и ако пак не се получава, опитайте да компенсирате по други начини. Все пак сексът е и за двамата, и не може да се съобразяваме само с вашата физиология. Имала съм партньор, който издържа 30 минути (но можеше да свърши по всяко време) и такъв, който издържа 5 (първият път). Мога да приема и да направя компромис с това, приятелят ми да свършва по-бързичко, но няма да търпя да обвинява мен и да не се интересува от моето удоволствие.

19.   Ако ще го правим като животните, защо не викнете още двама-трима приятели да се изредят на жената, нали животните така правят? А може би даже жената точно затова свършва по-бавно, а мъжът по-бързо, защото не е предвидено тя да прави секс само с един?

ПС: различните животни правят секс с различна продължителност. Да не гледаме само тези, които ни е изгодно.

20.   С моят приятел беше така, но започнахме да правим по често всеки ден или през ден и започна да издържа повече. Да кажем съм в цикъл 5 дни, 4 не правим на петия правим и свършва бързо но върнем ли си ритъма си издържа. Не се самонавивай. Ако един мъж е много възбуден е напълно нормално това нещо.

21.   Авторката:

Много ви благодаря за коментарите, на всички.
Не съм казала, че искам да ме блъска цял час. Поне 10 минути, или да повтаряме след това, но както и да е.

От самото начало е така, някой беше попитал - от първия път когато станахме интимни е така, но ми е разказвал, че преди не му се е случвало и е издържал по повече. Може би е излъгал защото му е било неудобно. И в повечето случаи когато е ставало на въпрос за това той сам си го казваше - след като свърши ме погледне жално и казва "не знам какво ми става, извинявай" и т.н. Не съм му правила проблем.

Извинете, че предизвиках гняв у някои от вас с невежеството си, но просто ми беше чудно.

Благодаря отново. :)

22.   18

"Положете някакво усилие"

а защо все мъжете по презумпция трябва да го попагат това усилие, а жените само пасивно да оценяват резултата от усилието, след като секса е за двамата?

24.   22, от къде реши, че жената не полага усилие? Мислиш ли, че да правиш свирка не изисква усилие и е естественото движение на устата? На мен веднъж ми се схвана челюстта, защото правих на едно гадже в колата и беше неудобен ъгълът. За един любим тренирах месец, защото искаше да пробваме дълбоко гърло. За аналния също трябва подготовка, и дори когато няма болка, пак усещането често е дискомфортно. Но не ми е пречело в крайна сметка, защото съм държала на тези хора и съм виждала, че те също се стараят за мен. А тяхното удоволствие ми е било като награда. Ако твоите партньорки само си лежат, трябва сериозно да си замислиш защо е това. И или да разкараш тях или да промениш нещо в отношението си.

25.   Плашещо е, колко много едноминутковци има тук! Че и развиват тези, че то било достатъчно :D. Ми, да, достатъчно е да олабиш или да опрашиш жената. Обаче после да няма изненадани, като заварят комшията, дето кара по един час, да им довършва работата! И аз мога да свърша за 2 минути, но се старая, да е поне 20 минути. Така и жената е задоволена, и моето самочувствие е високо. Вместо да държите тон на жените, да се задоволяват с две минути, научете се да се сдържате. Не е трудно, трябва само желание и практика. Да не говорим, че ако удължите акта и вие ще свършите по-силно. Проверено в практиката.

26.   25, дядо Торбалане, защо спря да се подписваш? Срам ли те е?

27.   До 18

"Положете някакво усилие" - не заблуждавай момиче

Много мъже полагаме усилия, но твоето звучи сякаш ние мъжете можем да променим начина, по който сме устроени за ТВОЙ КЕФ!
Докато вие имате за задача просто да се разкрачите, ние вършим останалата работа и звучи изключително глупаво в начите уши, как трябвало да направим допълнителни усилия, да се "напънем" и то ще стане...
Е не дами, това нашето не е като вашето "напъване" и то детето вземе, че излезне. При нас е сдържане и като напира под напора на блъскане, стенене, охкане, тупалки по д*пето, клатещи се ц*ци и прочее, елате ни кажете как да се сопреме?...

И да авторке, сега разбра истината
А, че има техники, има. Вземи прочети и му помогни с действията си, защото има такива, които партньорката прави на мъжа. И спри да му пилиш на главата, колко бързо свършвал от любов към тебе...

от 11

29.   Авторке, като започнете, постоянно му говори, спокойно мили, не бързай имаме време, спокойно, я го извади малко да се гушкаме, после пак бавно, бавно и така до час. Отначало да не го вкарва целият, а само главичката, вкара ли го дълбоко, избухването е гарантирано. Както има тъпи и умни мъже, така има и по чувствителни защото имат мозък, а всичко зависи от горната глава. Представям си как се спича когато сте в леглото. Можеш да му помогнеш като поемеш инициативата, удължете максимално любовната игра, да ползва отначало пръсти и език и когато усетиш, че си готова да го поемеш, сама си го покажи, а той тогава да действа активно. Разбери, че това не зависи от неговото желание, със сигурност иска да може да свършва след тебе, но това е психика, а не физическо желание, с каквото по горе една жена показваше как се е стараела при свирките. Секса при мъжа не е само физика, както си го мислят жените. Жена по всяко време може да се изчука, но при мъжа не е така.

30.   27, първо, има техники за задържане. Ако ти пука за удоволствието на партньора ти, поне ще се опиташ да ги приложиш. Второ, можеш да компенсираш с по-дълга любовна игра, с орална, с пръсти. Сексът не се изчерпва с проникването. Оправданията с природата са мъжкият еквивалент на жените, които лежат с разтворени крака и не мърдат. И двата типа нямат право на големи претенции, щом действат така. Аз не съм от тях, старая се за партньора си, правя много неща в леглото, пука ми за неговия кеф и удоволствие, и очаквам повече от 5 минутно "бодване" в замяна.

От 18/24

31.   Господи, номер 30...

ВИЕ ЖЕНИТЕ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ СТЕ ГОТОВИ ДА ИЗОПАЧИТЕ НАШИТЕ ДУМИ ДО БЕЗОБРАЗИЕ!!!....

Къде видя да съм говорил за предлюбовна игра и прочее?...

Че аз ако сложа колко време са ми правили свирки преди секса, то цялата работа ще отиде на майната си...в пъти повече време!...
Говорих за това което и авторката: ЗА САМИЯТ АКТ НА ПРОНИКВАНЕ, а не за заигравките....

от 27

35.   Мен пък жена ми бърза да свърша. 5 минути и ѝ стигало. Успява да свърши и тя, доста често по-бързо. Имали сме моменти и по 20-30 и повече минути, ама какво толкова ѝ е зор да свърша, сигурно не ѝ е приятно вече...

36.   Мъж съм и ще си кажа и аз мнението. Като за начало не го притискай много, след като свършва бързо пробвайте отново, ако не може веднага и ти се постарай малко, бъди малко по разкрепостена, разбери какво го възбужда, какъв секс харесва и всичко ще си дойде на място

37.   Имах проблем като на твоето гадже дълги години и аз като колегите тук се успокоявах от изследвания, че 5 минути било супер... Струваше ми се абсолютно невъзможно 20 минути секс. След няколкогодишни тренировки и четене по темата в момента времето не е фактор. Редовните ни контакти са по час и половина без любовната игра. От 20 години сме заедно.
Всичко е възможно, трябва воля и усилия и от двамата.
м37

38.   Е, не знам що за мъже има тука, на които 2-3 минути ими изглежда нормално, че и достатъчно, а ние жените сме били пасивин, алчни и какви ли не още лоши. Петлите, кучетата...ма хайде моля ви се, не се излагайте. 10-15 м. е нормално. 2-3 минути това е просто прекалено малко, това е едно нищо. Мини секс, хаха. Не се брои, отворковци!