Споделена история от Секс и интимност

Тройките
Аз съм момиче на 18 години. Имах сериозен приятел, който замина в Англия и аз бях много нещастна. Не исках да се виждам с никой докато не се появи въпросното мом4е X. В началото всичко беше перфектно, секса беше страхотен , бяхме много близки. НО след време решихме да разнообразим нещата с една тройка. Приятерлката ми е много разкрепостена и веднага се нави. На мен ми хареса горе долу, но нямах намерение да се повтаря. Той обаче не спираше да говори за това и да ми намеква че пак иска. Оттогава не иска и да правим секс, само много рядко. Повторихме тройката и сега приятелката ми е бременна от него. Нито аз нито тя знаем какво да правим.

Коментари

2.   Ами какво, ... продължавате тройката!

3.   Не се чуди. След девет месеца ще станете четирима, но ти ще си излишната. Много народ, от нямане какво да прави, опитва тройки, а после плаче с кървави сълзи. Ти си поредната прецакана.

4.   Добро постижение за 18 години, ама ми е зор да си представя до какви висини ще достигнеш на 28.
Мечо Пух

5.   Що го ядете момичето, бе? Не то е заплодено, а другрчето му. А мечото направо ме изненада -бебетата не се създават от тройките, а от неползването на съответните средства. В интерес на истината, понякога се случват и в двойки. Пък и каква е разликата, между това да ги чука последователно или едновременно - без друго, все едната от двете щеше да е бременна.
Авторке, мой съвет е да ги оставиш да си решават проблема както намерят за добре, а ти просто си обяви статута за свободен достъп и си подхващай живота по своята си представа за това, какъв искаш да бъде.

6.   Aми то май правилно са казали, че любовта си е за двама, сега като сте толкова 'креативни' ще си носите последствията. Говори с приятеля си и с въпросноо момиче какво ще правите с това дете. Сигурно и приятелката ти е на 18, а според мен с този акъл и е раничко за дете и защо не се пазихте? Много безотговорно спрямо здравето ви!

7.   ужас! нека решат бъдещите родители дали да задържат детето, а ако го задържат - ти си търси друго другарче

8.   И по какво познахте, че приятелката ти е бременна точно от него....? Май се опитват да те елиминират...

9.   Леле, че си тъпа! Като се чукаш с когото не трябва сеги си носи последствията. За въпросният мъж изобщо не ми се говори. Не само с две, ами акълът му не стига как поне да ги пази. Единственото, за което ми е жал е детенцето, което, ако се роди надали ще е щастливо с подобни родители.

10.   Хаха, 6, тримцата да седнат на обсъждане и да решат какво ще правят с детето, а? Като е направено по време на тройка да не е тримата :D
Авторке, аз не разбирам ти какво има да му мислиш, виж приятелката ти е в по-кофти ситуация.

11.   Пробвай следващият път тройка с двама мъже. Лошото е, че като забременеш този път ти няма да знаеш кой е таткото. На 18, а с такъв богат опит - направо си за съжаление. На 28 вече всичко ще ти е втръснало.

12.   Съгласна съм с номер 5, остави ги те да си решават проблемите, това не е твой проблем. Ти не си искала 2-рия път приятелят ти е бил мераклия, така че той да си носи последствията, ти не си виновна за нищо :)

13.   Вече съм сигурна, че голяма част от подрастващото поколение са безмозъчни. Момиченце, приятелчето ти си е направил кефа с две кухи лейки, а приятелката ти направо се е съсипала. Да ти кажа честно това и заслужавате, за да се научите, че мозъка служи на човека за да мисли с него. Не мога да си обясня как сте му дали и двете да ви оправи без да е сложил презерватив.

Кажи на приятелката си да говори с някой от родителите си или с някой по-умен от вас двете. Ти няма какво да мислиш и да решаваш, просто се радвай, че си се отървала без последици. И следващия път се позамисли......................

14.   Xахаха ти ме уби... на 18 години кога си омръзнахте толкова че тръгнахте да разнообразявате :-)

15.   Чудно ми е защо изобщо се питате какво да правите?!! Естествено, че аборт.

16.   Депресиращо си ТЪПА, Сашшше! 0.о Как така нямаш против приятелят ти да праска друга пред теб?! Какъв е този начин на мислене? Наистина е потресаващо. Все едно аз да допусна най- добрия ми приятел да е*е момичето ми.. ПРЕД МЕН!!! Събрали сте се трима идиоти, двама от които след 9 месеца може да бъдат родители.. Горкото детенце!!! Приятелят ти не се ли досеща, че след като допускаш друга до него, ти далеч не го обичаш толкова, колкото трябва??? Нямам думи, наистина нямам думи...

Lady GaGa Fan

17.   Абе къде сте такива момичета? Аз не мога да намеря две 18-годишни за тройка от години...

18.   Ей, ... много готино! Сега пича ще си умре от кеф! Ще си направи тройка с бременна! Защо не и с две бременни!

19.   Никой ли не допусна поне, че историята може да е измислена?

21.   Номер 19.. 50/50 са нещата. Или е измислена, или не е. Но според мен това не е важно, понеже такива неща се случват всеки ден. Жалко.