Споделена история от Секс и интимност

Дъщеря ви в порно видео. Как ще реагирате?
Здравейте на всички!
Пиша за порното защото съм сигурен, че всички които коментират в този сайт са гледали порно филми. Питам ви как бихте реагирали ако видите собствената си дъщеря в порно филм да прави секс с един, двама или повече мъже. Ще се отвратите ли от това което тя прави пред камерата и вероятно никак не се смущава. Аз самия съм гледал много порно и продължавам да гледам защото ми е готино на очите и душата да гледам толкова красиви момичета голи в сексуален акт. Не само гледам сексуалния акт, но се радвам и на красивото им тяло като лице, гърди, коремче, крака, добре заоблено дупе и най-вече на красивите им епилирани вагини с малки срамни устни. Дори сега като пиша тази тема съм възбуден. Още съм млад и не съм женен, но си мисля ако съм възрастен и имам 20 годишна дъщеря и я видя в порно филм как я чукат непознати за мен мъже, как ще реагирам. Аз се радвам на чуждите дъщери като ги гледам голи в акция и ми се иска и аз да правя секс с тях, но се задоволявам само с мастурбиране. Знам, че всеки зрял човек живее както намери за добре, но да гледаш собствената ти дъщеря как прави секс без да и пука, че аз баща и мога да я гледам това още не съм го асимилирал. Не знам как бих постъпил. Може би трябва да си мълча и да се правя, че нищо не знам какво тя прави. Много съм не ориентиран по този въпрос. Моля кажете как вие бихте постъпили ако видите вашата дъщеря в порно филм.

Коментари

1.   Ще се отрека от нея. Ще я спукам от бой.

2.   Ха ха...световните порно звезди и те имат родители. Не можеш са ке месиш и определяш живота на пълнолетен човек, та дори и дъщеря ги да е. Милиони жени работят такива профикиш, проститутки, стриптийзьорки. Гледай предаването на Карбовски за две проститутки близначки, вече пенсионерка, но все още работещи.

3.   Ще и кажа, че е дебела и трябва да тренира повече!

4.   Но сега честно - защо по дяволите ще гледаш това? Все едно, издълбаеш една дупка в стаята ѝ, че да я шпионираш, когато приятелят ѝ е там.

5.   Как бих реагирал ли? Ше й покажа как се е живяло по времето на бай Тошо. Имам познат, който е военен. 77-78 набор. Дъщеря му е на почти 20 години и само докато чуе името на баща й и замръзва. Защо ли? Защото човека не си е играл на дръж ми шапката и я е възпитал така както той смята за редно. Докато не е казал да излиза никъде, тя никъде не мърда. Това не означава, че тя няма приятели, напротив, има и то много, но просто тя дори не го пита може ли да излезе или ако той разреши, казва й примерно в 7 часа точно да си вкъщи. Казва ми, че нито един път не е закъснявала и винаги, когато я е питал къде е не е лъгала. А колкото до мен, ще я пребия като куче, защото в днешно време курвотията не им отърва на повечето “свестни” момичета. Не искам да ме одумват хората, че дъщеря ми е такава и онакава. Не слагам всяка под тоя знаменател, има и съвестни, но с какъвто се събереш, такъв ставаш. Трябва да си изключително морален и принципен, за да останеш мъж и момиче на място. Нещо, което в 21 век почва да избледнява със голяма скорост.

Гаро

6.   Така като те чета явно ще се радваш, че дъщеря ти е достойна наследничка на баща си, а може би и обучена от самия него.

7.   Ако имам дъщеря ще затворя сайта, като разбера, че е порно и няма да гледам видеото.

8.   На мен ми се струва, че в някои от тези филми жените са снимани със скрита камера, телефон. Не по-специално за груповия секс, но в българското порно на места си личи, че е скрита камера и според мен жената не знае, не подозира, че са я снимали и дори качили в някакъв сайт. Което е доста подличко и си струва да поразсъждаваш и в тази насока.

9.   Хаха не всяка жена снима порно филми , нещо не ти е наред , само това ли гледаш по цял ден ?

10.   Ако животът ми е порно и дъщеря ми излезе порно звезда, бих си помислил... Карма, майка.

11.   И кво, щом е дъщеря на някой си няма право да прави секс? Да се снима щом това иска? Така като ви гледам как сте си възпитали дъщерите, леле мале ... По темата, аз пък съм жена, на 23г. силно обичаща правото на свобода и избор. Моят татко беше колкото добър толкова и лош. Ръка не ми е вдигал и тон не ми е повишавал, но ми даде ценен урок за цял живот - да ценя тялото си, да имам морал, гордост и ценостти и да ги спазвам за цял живот. Да внимавам с мъжете, защото голяма част от тях са подли хищници, целящи просто да те минат между краката и да скочат на следващата с дупка. Накара ме да търся ревностно човек, който ще ме цени и обича не само защото съм жена, имам цици, секси дупе и дупка между краката. И за това той лично мен в порно няма да види! Как бих реагирала ако аз видя моята бъдеща дъщеря в порно (нищо че съм жена). Бих си помислила, че съм се провалила с възпитанието и предаването на ценности.

12.   Тука има някакви страшни възпитатели. Бият, отричат се...щото се тревожат какво ще кажат хората и по специално леля Драганка през два входа.
Напишете в нета домашно порно и ще видите колко българи без срам доброволно са си качили видеата. Поне актрисите в порното това им е работата. Отворете нета и ще ви залее от порно и балкански ритми. Това е живота. Секса е навсякъде.

13.   Тези момичета не са от добри семейства. На момичетата не им пука и може би не поддържат връзка тях. То е ясно, че го правят за пари и са безмозъчни.

14.   Ще я помоля, да си тутаира на кръста "Made by daddy" и да им събират такса на блъскачите! А може и да пусне на Тони Стораро, ква беш оня дъртата члаго - "Кой баща те е направил, искам да го поздравя ..." и ше се кефа ...

И после сигурно ще се хварля от покрива на панелката ...

15.   До 12

Милиони българи без срам се качват в интернет, после лъжат прокуратурата, насъскана от бивши любовници и гадни съседи, как било снимано в чужбина :)

16.   Номер 11, красив коментар.

18.   До номер 5 /Гаро/ Извинявай, но как така ще налагаш контрол на 20 годишен човек кога да се прибира, не е ли малко прекалено? Разбирам да си на 15, 16, 17 и аайде.. 18, но на 20 да си и да ти казват кога да се прибираш.. сори братле, но е малоумщина :)

19.   Най-точно - никак няма да реагирам - освен може би да се поинтересувал дали е било по нейна воля или не - ако е първото - затварям темата, ако е второто - ще стане страшно за тези, които са я накарали.

20.   Повече няма да стъпи в къщата ми. Ще забраня да дойде и на погребението ми.

21.   От Гаро до номер 18: Приятел/ко, не, че нещо, но след като АЗ съм я направил и АЗ съм се трошил от бачкане, за да не й липсва нищо, имам правото да я възпитавам така, както аз реша, че е най-добре както за мен, така и за нея. Обзалагам се, че нямаш деца още повече дъщери, за да разбереш за какво иде реч. Ето това ви е проблема на вас, че смятате тия неща за съвсем нормално нещо. Напълно съм убеден, че ако видиш жена ти да дърви чепа на някой друг “мъж”, ще си кажеш: “Тия твои родители грам възпитание не да са ти дали навремето”. Така съм и аз и не, не съм старомоден! Просто искам децата ми да не бъдат унижавани и ползвани за презервативи от разни смачкани отрепки, а на мен да ми се носи славата на човек, който не е успял по никакъв начин да покаже на собствените си деца кое е правилно и кое не е. Всеки баща, който наистина обича децата си без значение дали са момчета или момичета, трябва да може да ги възпита така, че те трябва да знаят как да използват главите си за в бъдеще. Защото песента, която ще пееш, когато видиш щерка ти да реве, щото някаква утайка й е обещал, че няма да я нарани и винаги ще бъде до нея, а в същото време я е наебал и я е оставил да се тормози и страда... Съжалявам, баце, аз не съм тоя тип мъже.

Гаро

22.   Това е като да питаш : " Ще из***те ли приятелката на дъщеря ви".
Жените ще се отвратят,мъжете не ,защото всеки знае ,че от 10-12 годишни се плякат.
Дали ще я снимат или ще го прави без камера фактите не се променят.

23.   След дъжд качулка... какво да направя?!
Хайде да сме честни, гледал си едно дете 20 години, но то изневиделица се оказва пълнолетно, работоспособно и влиянието ти е точно нула. Колкото морал си му дал, дал си му. Каквото възпитание си предал, сторено е. Тя като е на 20 години и се е снимала в порно, аз какво мога да сторя? Да ѝ се разкрещя, да я изгоня, да я набия? И какво ще променя? Предполагам, че дъщеря ми на 20 години и сама няма да иска да живее с нас. Боят ще ѝ мине. Виковете ще ги забрави.

Моята цел е 18 години да наливам мозък, да уча на правилно и грешно и да дам абсолютния си максимум като родител, а не след това да се възмущавам, че дъщеря ми се е снимала в порно. А ако го направи, ще се разочаровам, ще се усъмня в родителския си капацитет, ще се обвиня, ще чета конско, ще се ядосвам, ама, след дъжд качулка.

25.   Такива, като Гаро са изчезващ вид и слава богу! Още ги има масово само в Африка и Близкия Изток. Да си мислиш, че можеш да налагаш волята си с юмруци е психично отклонение, безвъзвратно останало в миналото.

Отделно, точно тези, които са държани най-изкъсо, като изчезне принудата, са като отвързани. Не сме ли ги виждали? Измъкнали се от жестоката хватка на фатмака и дошли да учат в големия град и краката им не могат да се съберат до края на семестъра. От най-скромните, се превръщат в най-големите фурии.

26.   До бай Гаро: типичен тиранин и тоталитарист, който си е въобразил че е с морално превъзходство над всички останали и има правото да налага своя начин на мислене с насилие. Възприемащ пълнолетната си дъщеря като собственост без право на свой собствен живот или мнение. Тя не е човек, а предмет или куче, което ако не угажда на тиранин Гаро, трябва да бъде пребито от бой. С две думи, диктатор без капка уважение към останалите. Да, точно като бай Тошо.
Отвратително.

27.   Да я видиш на Гангбанг с 5 негри, да и свършват в устата. Стига глупости. Първо на първо тея момичета, които участват с такива клипове нямат елементарно възпитание. Ако всичко в семейството е наред, има любов и нормално възпитание, няма как да се стигне до това. А ако бащата е болен мозък като теб.. е възможно.

28.   Дъщерята е дъщеря до 18 години. След това е самостоятелен човек, както всички останали във филмите

29.   до 26 момиченце, ти от кой пол си?

32-ия или 33-ия?

С глупавото си детинско изказване показваш на всички ни, че си нямала баща!

А че майка ти те е изтървала отдавна ни е ясно... много българки са на твоя акъл

Относно темата: ако нормален баща види дъщеря си в такъв филм, първото което ще си помисли, е че е насилена и изнудена да го направи - това е за нормалните семейства!
А за джендърите всичко е нормално - сигурно ще се зарадват, че семейството им придобива известност и слава...

30.   От Гаро до 25 и 26: Явно сте видели щерките си да се шибат във някое клипче във порнхъб или ексхамстерби ся си избивате комплексите тук, че нямате смелост да го направите на живо. Знаете ли... Грам не ме вълнува точно вашето мнение. Да не е некой ден да си видите щерките по магистралите или самотни майки с по 2 деца от незнайни бащи. На мен моралчета не може да ми давате, прегледайте се себе си. А колкото до бай Тошо, бас държа, че сте парцалчета на по 17-18 години, които въобще не знаят какво беше когато излезеш да се пляскаш по пейките и парковете на публично място. Тъй че у лево!

31.   Правя екскурзия до Френска Полинезия за нейна сметка. Очевидно вече е голяма и може да помага на родителите си. От плажа на Таити ще се чувствам удовлетворен, че доказано е добре оправена.