Споделена история от Секс и интимност

Това отблъскващо ли е ?
Здравейте,
Въоросът ми е към мъжете...
Бихте ли правили секс с жена ,която има белег от оперция точно на задните си части ?

Коментари

1.   Ако обичам жената, това ще е последното нещо, което ще гледам. А само по чист секс не си падам, за там не мога да кажа.

2.   Въобще не е. Нормалните мъже харесваме жените не заради определена част от нея, а заради цялостното излъчване. Никой не е перфектен. А ако случайно попаднеш на мъж, който оценява жените само по гърдите, задника или краката - ами определено не си заслужава времето и усилията.

3.   Всеки си има по нещо. Съответно другия може да се притеснява от нещо негово си и белега да го успокои, че ще го приемеш, като знае, че и ти не си перфектна и той приема теб.

4.   Разбира се, че какво от това, че има белег жената. Някои белези даже са секси.

Иначе, относно дефектите по задните части: има една порно актриса, която има видими белези от акне по дупето. Тори Блек се казва. Искам да ти кажа, че задникът й си е много готин, въпреки тези белези, а може би дори заради тях.

5.   От авторката :
От номер 1 до 4:
Вие доста ме успокоихте с коментарите си !!!
Мислех ,че повечето ще кажат ,че това е кофти място за белег и не биха се занимавали с такава жена.

6.   А и на предните части може, стига да има големи цици и да е тясна там...

7.   Все ми е тая? ! Отблъскващи са ми хора, които се отвращават от подобни неща, сякаш всички трябва да сме идеални.

9.   Не е отблъскващо. Някакъв си белег. Ако жената е секси, няма никакъв проблем. Моята жена е цялата в бенки по гърба (има и по корема и гърдите), наистина са много, някои дори много големи, но това ни най-малко ме кара да я желая по-малко, нито дори ми прави кой знае какво впечатление. Жени, не се филмирайте за такива неща!

12.   Със сигурност това не се отнася за някоя друга жена, а за самата теб. Кажи ни какъв ти е белега. Ако белега не е нещо фрапиращо проблем няма да има.

13.   Не е никакъв проблем.
Аз имам от операция на херния отпред до слабината ама отпреди 27г. и е почти една педя.
Не е нека естетично ама не ми пука. Едно време кърпеха като прасе с хирургичен конец и тва е спомен завинаги. Сега има по модерни методи с лепила и коректори съединяващи тъканта, но за да не остане белег. Можело е да го направят почти да не личи ама Тея тука яко претупват и не ги е интересувало,нали не е техния задник.
Иначе не е нещо от което да се безпокоиш.

14.   Не виждам особен проблем. Ако има химия, няма и да го забележа. Правил съм секс и с жена с белег от изгаряне по лицето и то не малък. Но я харесвах и ми беше все тая. Стига си си набивала филми.

15.   От авторката
Забравих да поясня, че в тази тема имам предвид себе си.
Това с белега много ме травмира, защото преди операцията задните ми части бяха ако не перфектни то поне доста привлекателни (едно от малкото привлекателни неща в мен ).
Проблема е че малко е зашито накриво.
Има ли вариант да се оправи с пластична операция и колко ще струва?
Знам, че няма как да изглежда като преди, но бих изтърпяла още болка само и само да се подобри малко положението :(

16.   Здравей,за мен това няма значение по-важно е какъв човек си, аз съм момче на 20 години и имам белег на пениса от интервенция за късо гемче които си личи и също съм се притеснявал преди за това дали е отблъскващо.

17.   От авторката
Номер 16 ти си момче и попринцип не би трябвало да те бърка толкова за белега.
А аз съм момиче на 22 години и тежко го преживявам, защото ако някой го види... няма да има прошка. Със сигурност ще пусне някой гаден коментар или шега по този въпрос.
За това през главата ми минават мисли за пластична операция ама сигурно ще е много скъпо, а и ако попадна на некадърник положението ще стане още по-зле.
Жалко, че вече няма да мога да нося бански, плитки панталони или да се събличам в съблекалня.
Имам приятел, но вече и секс не ми се прави заради този проблем. Да поясня, че той е наясно с проблема ми, а и той има белег.
Направо съм обсебена от този проблем...

18.   От номер 16
Според мен няма за какво да се притесняваш щом имаш приятел и се обичате другото няма значение, а приятелят ти на пениса ли има белег или не ако не е тайна :)

19.   Според мен не е отблъскващо!

20.   От авторката
И приятеля ми има белези (не са на пениса)...
На него попринцип не му пречи, но аз съм обсебена от този проблем. Самочувствието ми е по-ниско от тревата.
А и аз като не се харесвам не мога да очаквам от другите да ме харесват.
Моля някой ако има опит с пластични операции на белези или лазерни процедури нека да сподели своя опит и да ми даде някаква информация като ефект, цена, впечатления за лекари и специалисти в тази област и т. н....