Споделена история от Секс и интимност

Трансексуален съм
Аз съм на 28 години, обаче изглеждам като 18 годишен и всички ме възприемат повече като тинейджър, слаб съм, дребничък, красив, със зелени очи, дълга тъмнокестенява коса и много момичета са луди по мен, постоянно ме преследват... въпроса е че аз самия се чуствам като жена, и това не е от сега, а от малък, харесва ми да ми говорят в женски род, да имам такива маниери, да нося женски дрехи, но искам да бъда жена в пълния смисъл, с цици и путка, не мога да понасям тялото си, мразя го и често съм се наранявал умишлено, в тотална депресия съм.

Родителите ми знаят за проблема отдавна, но не могат да ми помогнат, напротив, за тях съм ненормален боклук, особено за баща ми, който не спира да ме унижава и бие, въпреки годините ми, аз самия вече нямам желание за нищо, отблъсквам всички с грубо държание, неработоспосебен съм, защото колкото пъти ми заговорят в мъжки род както става винаги, защото се старая да прикривам истинската си същност.

Изпадам в нервни кризи, които са ужасни, плача, самонаранявам се, имам опити за самоубийство, дори за убийство, и на всичкото отгоре съм девствен, защото не понасям да ми се натискат момичета, а момчетата са ми просто приятели и ме възприемат и мен като такъв. Искам да си сменя пола, ако някой може да ми обясни къде и колко струва това, благодаря предварително, искам да живея нормално, не издържам вече на този ужас

Коментари

1.   Хайде да доживеем края на 2012 и тогава пак попитай

2.   здрасти, не си ненормален, но трябва да се стегнеш, ако искаш да събереш пари за операциите.
Първо -намери си работа. Можеш и като жена например да се преобличаш и да живееш в друг град, да си намериш работа като продавачка или нещо друго. Отиди в голям град.
Но по-лесно ще ти е в началото като мъж, защото на документите си си такъв!
Има поприща като фризьорство, продвач и т. н., където транссексуалността ти не са проблем, но пътят е много стръмен. Много момчета прибягват до проституция, защото парите са много.
Потърси инфо за първата българка, родена като мъж - Адрияна.
Определено трябва да избягаш от ада на семейството си и от града си, ако е малък.
Само в София или в чужбина според мен имаш шанс за нормален живот. Преквалифицирай се, за да можеш да работиш и като жена. Много транс преди операциите живеят като жени с години - обличат се, фризират се и работят като жени с женско име и т. н.
В Германия операциите дори от здравната каса се плащат, но искат да живееш като жена няколко години, да си 100% сигурен и т. н. - значи в нормалните държави отдавна е нормално да си различен!
Спокойно! Опичай си живота, операциите са лесна работа и според мен обезателно трябва да ги направиш, но бъди сигурен сам за себе си-път назад няма

3.   според мен си на грешното място.. българите сме толкова ограничени в това отношение че просто доро и да ти покажат че те възприемат пак ще си имат 1 на ум... според мен може да се ориентираш към държави където обществото е къде по освободено във всяко едно отношение.. трябва да намериш средата си.. но не прави компромис със себе си.. не се депресирай и не се самонаранявай.. природата те е създала такъв.. живей като такъв

4.   o. O ти си за психиатър бе

5.   пич вземисе в ръце и приеми едно никога няма да бъдеш истинска жена като по принцип ти си геи немогати дати помогна с това аз не съм геи но като съвет мога дати кажа по добре събери пари и започни някъде нов живот далече от старите приятели и родителите и намери хора като теб където ще бъдеш приеман само несе режи това е пълна простотия просто никога няма да бъде истина

7.   По добре се обличай като жена, и се дръж като такава... Не си прави операция, има сума ти мъже които обожават жени с пишки... И члена ще бъде най големия ти коз...

8.   и аз искам да съм красив.

9.   Здр. не се чувствай виновен за нищо, просто така си роден. Като начало посети психолог, за да излезеш от депресията. Намери си работа и напусни семейството си. Можеш да работиш всичко, просто ще имаш нужда от пари. Отиди най-добре в друга страна защото българина е тесногръд и трудно ще те приемат. А операция се прави в клиника за пластична хирургия. Кураж и не се предавай. Желая ти много успехи в живота и знай че който и каквото да ти казва ти си напълно НОРМАЛЕН. Пиши пак какво се случва. Ж32

10.   8, и като станеш красив ще искаш пък друго нещо. И така вечно ще си недоволен...

12.   Слушай, първо не ми харесва това, че казваш ц*ци и п**ка. Това означава, че не уважаваш женското тяло. Виж, знам, че от другата страна изглежда лесно да си жена, но не е така. Вие, мъжете(извинявай, ако те обиждам като те наричам мъж), виждате само розовата страна- дрешките, глезотиите, кавалерството и т. н. Но повярвай ми, не е много лесно да си жена. Все пак жените раждаме, търпим много болки, а и не е много лесно да излизаш вечер, без да се притесняваш, че някой тъпанар може да ти направи нещо. Виж, според мен наистина е по- важно как се чувстваш, а не как изглеждаш. И спри да мразиш тялото си. То е твое и така ще е до. края на живота ти. Независимо как изглеждаш, с какъв полов орган си, това е твоето тяло и трябва да го приемеш. И запомни- омразата води до още омраза и съжаление. Това е от мен.

ПП: Не знам какво си мислиш за жените и маниерите им, но повечето жени сме. най-. нормални и никога не се лигавим, кикотим и други подобни, които смяташ за женски маниери.

13.   Само като предупреждение, след операцията по отстраняване на пениса и топките никога повече няма да изпиташ оргазъм. Секса се превръща само в една механика и нищо повече. И още нещо, тъй като почти винаги се налага да взимаш женски хормони, ще си съкратиш живота поне с 10-тина години, а края почти винаги е в онкологията. Идеалния вариант е да си оставиш пиниса и тестисите, много мъже ги привлича точно това, жена с пенис. Кофтито обаче е, че не можеш да убедиш съда да ти бъдат издаден докумант, за жена.

14.   Само като предупреждение, след операцията по отстраняване на пениса и топките никога повече няма да изпиташ оргазъм. Секса се превръща само в една механика и нищо повече. И още нещо, тъй като почти винаги се налага да взимаш женски хормони, ще си съкратиш живота поне с 10-тина години, а края почти винаги е в онкологията. Идеалния вариант е да си оставиш пиниса и тестисите, много мъже ги привлича точно това, жена с пенис. Кофтито обаче е, че не можеш да убедиш съда да ти бъдат издаден докумант, за жена.

15.   До 14 абсолютно вярно. Вече 10 години съм ПО. Лекарите си свършиха работата перфектно, между краката ôr никой не може да познае, че някога съм била мъж, но както казваш толкова години не зная какво е това оргазъм. Вярно, че масажа на простатата е приятен, но само толкова. Единствено при свирките изпитвам приятния вкус на сперма. Така че бъдещи момичета внимавайте, какво искате, преди да ви се случи непоправимото!
Trannyanka